Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2955 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sunexpres,de biletler ucuzlamis

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otobus bende oyle diyorum basit ama iyi burda onemli olan beni emin bir sekilde gidecegim yere kazasiz belasiz ulastirsin gerisi pek onemli degil allahin dedigin suyu onlarda satin aliyorlar yada obur sekliyle sen suyu alisveristen parasizmi aliyorsun? burda ticaret var onun icin normaldir thy yada baska sirketler parasizmi veriyor saniyorsun yiyecegi icecegi pesin oduyorsun sunexpreste hemen orda oduyorsun ne istiyorsan fark bu bu zamanda kimse kimseye parasiz bir sey vermez unutma.
    Bu dogru degil. Bizim buradan hep Lufthansa Sunexpress ile ayni fiyat veya daha ucuz. Nasil oluyorda simdi ben yemegin parasini pesin vermis oluyorum?

Ayrica emin bir sekilde gidip gelmek Sunexpress ile alakali degil. Her ucak, havalanmadan önce havalimani güvenligi kontrolden geciriyor. Yani bu Sunexpress mahsus birsey degil.

2. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dogru degil. Bizim buradan hep Lufthansa Sunexpress ile ayni fiyat veya daha ucuz. Nasil oluyorda simdi ben yemegin parasini pesin vermis oluyorum?

Ayrica emin bir sekilde gidip gelmek Sunexpress ile alakali degil. Her ucak, havalanmadan önce havalimani güvenligi kontrolden geciriyor. Yani bu Sunexpress mahsus birsey degil.
    arkadasim konuya baliklama atlayarak yazi yazmisin iyi oku yazdiklarimi.otobus diyorum bende diyorum arkasindanda ekledim onemli olan beni sag saglim gidecegim yere ulastirsin diye yaziyorum su yazdigin yaziyi bir gozden gecir ben ne yazmisim sen ne yazmisin lufthansada ucuzsa bana 4 kisilik stuttgart bodrum agustosun ilk haftasindan 4 haftalik alayim link yolla bana 1900€ altinda olmasi lazim sunexpreste 1900€ bir zahmet hadi bakalim yardimci ol madem ucuz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)