Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2956 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sunexpres,de biletler ucuzlamis

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    @Horoz Arkadasim benim yasadigim su sekildi..

Antalyadan aktarmali Kaldigim yere gelcektik.
    Sabah 8 da kalkacak ucak a yetismek icin Hotelden 5 te ciktik. Havaalanina Geldigimizde Ucak Tegirli dediler öglen 14 gibi Ucaga aldilar bu arada THY sürekli ucuslari istanbila vardi ama dolu oldugundanmi bilemem 8 ucagina binecek hic birini o ucaga almadilar. 14 de ucak kalkti 15:30 da filan istanbuldan Kaldigim yere olan aktarmali ucaga binmem gerekti, Hostese filan herkese belirtim bu ucaga binmem gerekli diye Bana merak etmeyin kesinlikle sizi beklerler dediler, ucaktan indim ucagin kapisindakilere durumu belirtim bana Ic Hatlardans dis hatlara Passkontrollünden gecmen gerekli dediler yarim saat gibi süre var nasil yetisirim diye dile getirdim sizi ucak bekler rahat olun dediler biz tabiki o stressin icinde kosturup milletle carpisa carpisa o Passaport kontrolündekilerin hepsini sirasini alarak PassKontrolden gectik, THY yolu sirketinin Görevlisine diyorum Lütfen yardim edin hizli sekilde gecelim ucaga yetisemiycegiz bana söyledi cümle aynen bu sekildi Banane ya Babamin Ucagi sanki diye tabiki stress altinda olmasam daha farkli durum olurdu o görevliye karsi biz kostura kostura ucagin önüne yetistik, Yemin ederimki ucak 15:30 da kalkiyor ya 5 dk beklemeden tam saatinde kaldirdilar ucagi gözümüzün önünde o yarim saatte oraya yetistik ve o ucak gözümüzün önünde kalkti..

Neyse Hava Alaninda THY yolunun yerine gittik bize hotel dediler yarin ucarsiniz dediler kabul etmedim, ozaman aktarmali farkli sehire var oraya alalim sizi dediler tamam dedim..
    aksam 21:30 filanda bu havaalanina bileti ayarladilar, Orda beklerken görevlilere bakin tüm gün beni rezil ettiniz insanliktan ciktim valizler bu ucakta olduguna ozen gösterin okadar karisikli yasattiniz dedim beyfendi kesinlikle rahat olun valiziniz kesinlikle o ucakta olcaktir 3 dört sefer gittim ve geldigimde farkli havaalanina geldim ordanda trenle gelecegim yere Valizlerimi kayip etmis sekilde geldik...
    Valizlerimiz evimize 3 Hafta sonra Parcalanmis sekilde ulasti...

Böyle bir Olay yasadim simdi Kötümü demem gerekir Yoksa benim sansizligim mi..??
    Ben THY karalamam kendi sansizligima veriyorum, gidecegim yere baya uyacak sekilde olursa yinede THY da Sunexpress den ucarim..

Neyse uzun oldu Saygilar

karam82

2. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)