Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2956 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Satici Benim yazdigim Kötü Bewertungdan dolayi beni makemeye bildirdigini yada bildirecegini yaziyor?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    karaca66, büyük ihtimal blöf yapiyor. Senin yapacagin su. O Auktionun icerigini ve resmini yedekle. Her ihtimale karsi ispat olarak.

Ha yasal olarak herkes herkesi mahmeye vermek hakki vardir. Ancak, birde söyle düsünelim, sen olsan o adam yerine verirmiydin. Mahkmeye kazanip kazanamayacagin bir üc bes kurusluk bir mal icin bir ton avukat parasi verirmiydin? Gewerblich satis yaptigi icin, büyük ihtimal Rechtschutzda yoktur. Olsa bile bir iki kere Rechtschutzunu kulansa Rechtschutz cikis verir. Baska Rechtschutzda kara listede oldugu icin onu almaz. Rechtschutzunu daha önemli bir konu olabilecegini düsünerek kücük isler icin kullanmaz.

Onun düsündügü su: Mail atmak bedava. Bir Mail atayip, belki tutar.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Landgericht olayina gelince. Herkes mahkemeye gidip, "Su kisinin bana borcu var" deyip, islem parasini yatirip herkese ihtarname cekebilir. Ancak bu ihtarnamenin icerigin asli olup olmadigini mahkeme incelemiyor. Bu islemin adi Mahnbescheid. Hatta bagzi internet sitelerinde online doldurup islem parasini paypal ile ödeyip sizin icin islem yapiyorlar. Eve böyle bir mektup gelirse, iki hafta icinde mahkemeye itiraz edebiiyorsunuz. Bu sefer hakim o kisiye mektup yolluyor ve ispatlari mahkemeye sunamasini istiyor. Sunarsa ve hakimde ayni fikirde olursa, icra memuru geliyor. Olay bu.

horoz, arkasimizi Isvicrede. Satici Almanya'da. Almanya'daki icra memurunun Isvicrede yetkisi yok. Isvicre makamlarinia ancak yapabilir.

Blöfden baska bir sey degil. Saticinin adini google kesin kactane kisi cikar sansini denedigi.

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye karaca66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isvicre den
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Inseallah öyledir.Beni rahatlatiniz tesekkür ediyorum.Kac gündür disardaydim yazamadim.Cok Tsk ler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)