Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3249 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkezin düsüncesine saygi duyuyorum "" kuckam"" yazdigi gibi almanyada villa da mi oturuyoruz ? bu kafala biz hic bi yere varamayiz ! benim gördügüm ve benim cevremdeki kisilerden bir kac aile gitti ve cok memnun. para verseniz bile geri dönmeyiz diyorlar. tabiki geri dönenlerde var. ama burada basari olmayanlar türkiyede de basarili olamaz. türkiye mizi de kötülemeyelim.

"" balkonuna ciktiginda rahatca kursun sekmeden icin rahat sekilde oturabiliyormusun? "" herhalde türkiyeden bahsetmiyorsun ? bu her ülkede olabiler.
    eger kesin donusu afrikaya dusunmuyorsan Türkiye den bahsediyorum arkadasim daha bu hafta fazla uzaktan degil istanbulun gobeginden bahsediyorum mobesa cameralari kaydetmis iki motorsikletli karsi karsiya bir birlerine silahla yolun ortasinda ates ediyor hemen arkalarinda okul cocuklari var sonuc o cocuklardan birisi yaralandi motorsikletlinin biri oldu simdi bu tur olaylar gelismis havalarda ucan yere goge sigdiramadiginiz bir ulkeye yakisiyormu? her ulkede olabilir diyeceksin hangi ne tip ulkelerde olabilir onlarida yaz Boyle dusunursen.Gelismis iyi bir ulkede silah olayi cok cok nadir olan ulkedir ulkelerdir iyi bakin her gun baska silahli teror var halk arasinda trafikte kadinlara karsi Millet bir birine saldiriyor bunlar gelismis ilerlemis kulturlu bir ulkede olmaz olsada coook cok nadir olan olaylardir yanlismi?
    Konu gamberoglu2000 tarafından (16 Mayıs 2017 Saat 09:48 ) değiştirilmiştir.

2. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)