Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3254 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    421
    80 mesaja 162 teşekkür aldı
    Iyi guzelde bu vatan bizim deyilki sanki burda villada oturuyoruz son model arabalar altimizda ben bu ulkede calsitim kadar kendi vatanimda ter dokseydim benim ulkeminde ekonomisi guclu olurdu robot gibi kalk calis yat ye ic hergun ayni kisir döngü

vataminim bir nefesi yeter birgun donecem ölsemde kalsamda ama birgun.... saygilar

2. 2 kişi kuckam üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı kuckam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi guzelde bu vatan bizim deyilki sanki burda villada oturuyoruz son model arabalar altimizda ben bu ulkede calsitim kadar kendi vatanimda ter dokseydim benim ulkeminde ekonomisi guclu olurdu robot gibi kalk calis yat ye ic hergun ayni kisir döngü

vataminim bir nefesi yeter birgun donecem ölsemde kalsamda ama birgun.... saygilar
    arkadasim oyle yazmisin seni extradan ozel olarak almanyaya bizi bir adim daha one tasisin diye getirmisler zorla.Arkadasim bizim ihtiyarlar ayni Boyle konusurdu yedi bizi almanya derdi bugun bile cok gulerim almanya kimseyi yemedi asil bu kafayla Burda yasayan insanlar kendini yedi nasilmi hic bir zaman mutlu olmadilar olmak istemediler cunku almanyaya degil bu tip insanlar dunyaya yabanci kaldilar nerde yasarsaniz yasayin ama oncelikle yasadiginiz YERI sevin siz ne demek istedigimide anlamiyorsunuz ben Türkiye kotulemek degil maksatim goruntuyle yasanti bir birini tutmuyor bunu anlatmaya calisiyorum malesef herzamanki gibi vatanimiz bir baska sozmu soylenir hersey gulluk gulistanlik diyen arkadaslarimiz gene sahnede ne hikmetse yazanlarin hepside yurtdisinda? arkadaslar mutsuzsaniz hemen bu gun terk edin yasadiginiz ulkeyi iskence etmeyin kendinize ve o ulkenin yoneticilerine kimseyi silah zoruyla tutmuyorlar.Turkiyeye bir kurus faydasi olmayan yurtdisindaki insanlarimiz aninda savunmaya geciyor ne hikmetse gidin bir an evvel turkiyeye degil dunyaya faydaniz olsun yolunuz acik olsun butun donmek isteyen arkadaslarin.
    Konu gamberoglu2000 tarafından (15 Mayıs 2017 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

5. 3 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)