xedox arkadasim sorunumuzda tam bu zaten yanlislikla degil okunmadigi okumadigin icin tesekur butonuna basmisin ben senin yazini okuyup bilerek tesekur butonuna bastim cocuklari dusunme konusu ben burdayim istesem bu gun gitme imkanimda var cocuklarimin birisi bitirdi birisi okuyor ben onlar okusun evlensin bilmem ne olsun donecem diye hic bir zaman dusunmedim onlarin cani SAG oldugu surece onlarin mutlulugu huzuru olacaksa isteyerek bilerek etopyaya bile gider orda seve seve yasarim ben onlari ayaklarinin uzerinde durdugu anda kacacak kendi keyfimi dusunecek kadar kendimi kaybetmedim.Elbetteki herkeze benim gibi dusunmek zorunda degil ben tam aksini soyluyorum kendinize iskence yapmayin colugunuzu cocugunuzuda toplayip bu hain cirkin adaletsiz ulkeyi terk edin turkiyeye dondugunuzde krallar gibi karsilanacak bugune kadar yasayamadiginiz adaleti duzeni saglik duzenini yasayacaksin.Sen bu kadar guzellikten cocuklarini neden mahrum birakmaya calisiyorsun?sayin arkadasim ulke ortami bu kadar guzelse o sefayi tek basinami yasamayi dusunuyorsun?neyse arkadasim saglik olsun diyorum hoscakal kendine iyi BAK.