Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2940 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kusadasi ve didim yatirim icin nereleri tavsiye edersiniz

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı

Kusadasi ve didim yatirim icin nereleri tavsiye edersiniz

selam arkadaslar kusadasinin yabancisiyim ,bilen orali olan arkadaslar varmi
    arkadaslar kusadasi da avrupalilarin genellikle tercih ettigi bölgeler nerelerdir villa,yazlik ve villa yaptirmak icin arsalarin oldugu yerler.

ayrica ayni sekilde DIDIM de avrupalilarin tercih ettigi bölgeler nerelerdir

tskler dostlar

2. Sponsor Reklam
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    yatirim icin galiba gec kaldin. arsa fiyatlari olsun veya yazlik, site vesaire.... senin istedigin yerde fiyatlar almis basini gidiyor.

Yok sorun degil, gücüm var diyorsan cesmeden almani tavsiye ederim. zamaninda gemi ile oraya varinca uzaktan denize sifir tatil siteleri görmüstüm. vay be, millete bak sen, lokum gibi yerde lokum gibi evlerde lokum gibi yasiyorlar diye aklimdan gecmisti.

Ettiği Teşekkür
    305
    Bu arada bende iskenderunluyum ,evet cesme e güc yetmez ancak belki kusadasi veya didime gücümüz yeter diye düsünüyorum

Alıntı Antakya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yatirim icin galiba gec kaldin. arsa fiyatlari olsun veya yazlik, site vesaire.... senin istedigin yerde fiyatlar almis basini gidiyor.

Yok sorun degil, gücüm var diyorsan cesmeden almani tavsiye ederim. zamaninda gemi ile oraya varinca uzaktan denize sifir tatil siteleri görmüstüm. vay be, millete bak sen, lokum gibi yerde lokum gibi evlerde lokum gibi yasiyorlar diye aklimdan gecmisti.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    Hemserim,

konacik, arsuz gibi yerler varken ne isin var taaa uzaklarda.
    Al memleketten bir arsa veya ordaki tatil köylerinden bir ev. hayatin tadini cikart. hem hesapli Hemde memleketindesin.

Ettiği Teşekkür
    305
    topragim arsuz sirinyer de var bir tane ,ben birde ege de düsünüyorum.didim bölgesinin havasi cok güzel

Tecrübeli Üye tolga1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal yuvasi
    Ettiği Teşekkür
    46
    63 mesaja 134 teşekkür aldı
    Emin misiniz havasi güzel olduguna ,
    ocak ayinda Didimdeydim, büyük sehirden bir farki yok bundan 10 sene evvelsine bakarak
    Heryer tas beton yigma binalar Icine edilmis bir sekilde geldi bana

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Antalya Alanya,DIdim, artik heryer beton yigini.Bu emlakcilarin siteciler para hirsi ülkeyi birgün gelecek yasanmaz hale getirecek artik.En iyisi köylerimizde yasamak sehirler tatil yerleri para tuzagi ve yasanmaz oldu herkes ici9n.

9. ALSANCAK-35 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    305
    Alsancak;sen gidersen köye ben gidersem köye o giderse köye eee ev yapmiyacakmiyiz köylerimize gitsek yine her birimiz evler yapacagiz yine beton yigini olacak .
    ancak su konuda haklisiniz mutahitler ve insaat firmalari yüksek ve coklu daireler yapiyorlar her yere ona bende karsiyim,ancak türkiyede de o yasalar artik uygulaniyor ayni avrupa gibi belli bir arsanin ancak 20% veya 30% na ev yapabiliyorsun diger kalan arsa yesil alan olarak kalmasi lazim .yüksek binalar degilde hani mustakil veya en fazla 3 katli binalar olsa iyi olur
    Alıntı ALSANCAK-35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya Alanya,DIdim, artik heryer beton yigini.Bu emlakcilarin siteciler para hirsi ülkeyi birgün gelecek yasanmaz hale getirecek artik.En iyisi köylerimizde yasamak sehirler tatil yerleri para tuzagi ve yasanmaz oldu herkes ici9n.

Ettiği Teşekkür
    305
    tolga kardes haklisin ancak diger yerlere göre halen havasinin iyi olan yerlerden biri de didim bölgesi ,Hatay /iskenderunda KIYI bölgesi ancak neredeyse 90% nem var nefes alamiyor insan .Didim o kadar degildir sanmiyorum

Alıntı tolga1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin misiniz havasi güzel olduguna ,
    ocak ayinda Didimdeydim, büyük sehirden bir farki yok bundan 10 sene evvelsine bakarak
    Heryer tas beton yigma binalar Icine edilmis bir sekilde geldi bana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)