.....AAAA hic farkinda degilim fizikcimurat ustam meger senin avatarin da bana biryerden tanidik geliyordu.......Anket yapsak forumda kimse TV bakmaz baksada belgesel yada haber derler.Ama dizi sohbetleri acildiginda en TV bakmayanin en az 10 dizide saniyelik karalere kadar yorumlar gelir.Tv seyretmiyoruz demek ki rüyada bize malum oluyor.Bende bakmam TV'ye dahacok LCD bakiyorum.Evlerinde hic televizyon olmayanlar var iste onlar asil TV bakmayanlar ama velakin öyle cevrede tanidiklar var soruyorum misal falanca dizi sezon finali yapmis hemen atliyor yok haftaya yapacak.....Dogru TV bakmiyor cünkü internet üzeri hemen hemeh herseyi PCden takip ediyor,yemin etse basi agrimaz...Bu zamanda TV bakmayani gözümle görsem pek inanasim gelmez...önemli olan herseyi faydali sekilde kullanabilmek,adam cilt cilt kitap aliyor, okuyor sandim önünde saygiyla egilesim geldi megersem yeni aldigi salon mobilyasinda bos durmasin diye rengine uygun kitaplardan aliyor,bagzilarinda kapi carpmasin idye önüne koyuyor öylesinede rast geldim,onun acisinda bakarsan oda kitaptan faydalaniyor ne diyelim