Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3251 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çocuklar seyretsin mi?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator
    Ettiği Teşekkür
    7
    53 mesaja 181 teşekkür aldı
    @tual...kimsenin fikrine bir karsiligi yok,tek problem sadece senin yaptigin degil hepimizin cok SIKLIKLA yaptigi ve yanlis olduguna inandigim bir konu hakkinda elestiri yapmadan yada fikir belirtmeden önce bir okumakta konuyu anlamakta yarar var.Yillardir yapariz halada yapiyoruz elimize gazete alip kalin basliklari okumak gibi.....ne yazik ki okumayi cok sevmiyoruz.Forumlarda encok yapilan ana basliga iki kelime oku sonrada yapistir elestiri yada fikri.Tabi senin durumun farkli demissin acelem vardi tam okuyamadim,yaziyi okuyacak kadar zaminin olmayip fikrini yazacak kadar zamaninin olmasi kendi icinde bir tezat ama önemli degil bu bölüm laf olsun küp dolsun tarzi.Kafana takma

@dalga... tabiki daha yazilacak cok seyler var bu dah isinma turlari zamanla bircok konuda fikirler paylasacagiz.Ben bir giris yaptim temelden yas siniri ile basladim bu filmlere bakanlarin yasi ve algida istenilenin yaratilacagi zamanlar 5-8 yas arasi dikkatli olnmasi gereken önemli yaslar

2. xTARKANx üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)