Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2963 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arabaya wifi takmak istiyorum nasil takabilirim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    5 mesaja 17 teşekkür aldı

Arabaya wifi takmak istiyorum nasil takabilirim

Selam arkadaslar bende Audi A4 2010 model bu arabada mmi 3g var ve ben buna Wifi takmak istiyorum bunu hangi alet ile ucuz yollu taka bilirim arastirdim arabanin hide menüsüne baktim icerisinde wifi yani wlan kutusu yok biraz yotubede arastirdim orda bazi kisiler takmislar ama benim arabaya nasil takilacagini tam anlatmamislar o nedenle tam detayli bir Bilgi bulamadigim icin sizlere bilen arkadaslara danismak istedim bu konuda bir yardim ederseniz cok sevinirim simdiden tesekkürler. asagida istedigim sekilde bir Video var ona bakarsaniz ne demek istedigimi daha acik gösteriyor saygilar....

https://www.youtube.com/watch?v=g11p0eVxPmQ

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye afghan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    146
    169 mesaja 325 teşekkür aldı
    Aleykümselam

Video da gördügüm kadari ile arabaya WiFi takmak degilde, telefon ekranini kablosuz olarak arabanin Navigasyon ekranina yansitmak istiyorsun. Dogrumu?
    Yani mesele WiFi ile internet meselesi degil, daha cok görüntü aktarimi.

Bunun icin bildigim kadari ile arabalarin ekranlarinda olan AV girisi kullanilarak farkli bir Box ile ekrana görüntü veriliyor. Bu Box lara ister kablolu ister kablosuz baglanti kurma imkani var. Hatta bazilarinda geri görüs kamerasi dahi baglama imkani var.
    Bahsettigim Boxlardan birtanesi bu: http://www.navitechus.com/#!monitor7-smi/c1oqk
    Biraz incelersen eminim isine yarar. Nerden alabilecegini maalesef bilmiyorum, ama ismini alarak Google de aratirsan birseyler cikar diye düsünüyorum.

Eger mesele sadece en kolay yoldan bir DataFlat i araba WiFi üzeri kullanmak ise, tavsiyem böyle birseydir: http://www.amazon.de/Huawei-E355-Hi-.../dp/B0085T959K
    Icine bir DataFlat li Sim karti takiyorsun, kendisi bir 3G baglantisi kurup bunu araba icinde WiFi ile dagitiyor.

Umarim isine yarar.
    Saygilar

4. afghan üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    5 mesaja 17 teşekkür aldı
    birinci sundugun islem tam benim isime yariyor insallah olur tesekkür ederim Ilgin icin kardes

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    420
    80 mesaja 162 teşekkür aldı
    bulursan paylasirsan sevinirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)