Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3203 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 92 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dortmund daki Festi Ramazan

Yeni Üye Emir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    biz bikere ailecek gittik bir daha kesinlikle gitmem. Iftari 1 saat gec acmak garanti.
    Bakalim Duisburgdaki Camiye ugramak lazim herkes orayi tavsiye ediyor.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    arkadaslar duisburgta iftar nasil olyuor yani herkese acikmi yoksa ucretlimi olyuor bilgisi olan varmi

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı akdenizli33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar duisburgta iftar nasil olyuor yani herkese acikmi yoksa ucretlimi olyuor bilgisi olan varmi
    Herkese acik iftar ücretsiz yok. Disarda kermes kisminda bircok stand var, hepsinde degisik seyler satiliyor, istediginden alip yiyebilirsin.

Caminin altinda önceden rezervasyon yaptirip özel bir salonda iftar yapabiliyorsun ama biraz pahalidir.

Sanirim ordan isteyen tabildot da alip disarda yiyebiliyor, 10 eur onun fiyati galiba, bu sene gidemedim henüz. Birde disardaki cimenlerde isteyen evden yemegini getirip piknik tarzi yani yemegini yiyebiliyor. DU da kalan bir abi gecen sene artik kaldirdilar onu demisti.. bu sene durum nedir bilemiyorum.

Ama dedigim gibi canin neyi cekerse git bak, standlardan kendin alip orada yiyebilirsiniz.

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Ben cumartesi Duisburg'da özel salonda iftar programına katıldım.
    Kişi başı fiyat 14€ sabit çocuklar dahil, eğer 1-6 yaş arası çocuklara servis açılmaz ise ücretsiz.

İftardan 30 dakika önce canlı müzik var, her masaya çorba geliyor ve daha sonra açık büfe var.
    Çok çeşit yemekler var ben çok memnun kaldım, masalarda cola çanta asitli ve asitsiz birer şişe var ve tatlısı ve salatası
    mevcut. Önceden rezervasyon yapmanız gerekiyor yanlız.

6. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye giresun_28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    1881-1938
    Ettiği Teşekkür
    399
    173 mesaja 445 teşekkür aldı
    Hepinize selamlar arkadaşlar,

Pazar günü bizde ailece (değişiklik olsun diye) "Ramazan Diyari" Duisburg'a gittik ve kişi bası giriş 2€ ödedik!! (çocuklar bedava)

İftarımız orda açmadık sadece gezip görmeye gittik kendi görüşüm ise asla değmez!!

Ama eğer Duisburg'a gidecek olursanız (bizde orda iftarımız açtık) "armada -Buffet- duisburg" tavsiye ederim!

Kişi bası 14,90€ "all you can eat" Ramazan'a özel yapmışlar herhalde. Biz gittik çok memnun kaldık

Gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor...

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Alıntı giresun_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepinize selamlar arkadaşlar,

Pazar günü bizde ailece (değişiklik olsun diye) "Ramazan Diyari" Duisburg'a gittik ve kişi bası giriş 2€ ödedik!! (çocuklar bedava)

İftarımız orda açmadık sadece gezip görmeye gittik kendi görüşüm ise asla değmez!!

Ama eğer Duisburg'a gidecek olursanız (bizde orda iftarımız açtık) "armada -Buffet- duisburg" tavsiye ederim!

Kişi bası 14,90€ "all you can eat" Ramazan'a özel yapmışlar herhalde. Biz gittik çok memnun kaldık

Gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor...
    Girisi parali mi yapmislar DU Camii´ndeki kermese? Hayret, her sene ugrardim, sadece caminin karisindaki parka arabayi birakirsak para aliyorlardi, o da normal sorun degil ama demek artik kermese girisi de parali yapmislar.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    Alıntı hope41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Girisi parali mi yapmislar DU Camii´ndeki kermese? Hayret, her sene ugrardim, sadece caminin karisindaki parka arabayi birakirsak para aliyorlardi, o da normal sorun degil ama demek artik kermese girisi de parali yapmislar.
    Duisburg Ramazan Diyari ile Duisburgdaki Merkez Camii ayni yer degil, Ramazan Diyari Duisburg Pipolino alaninda yapiliyor giris 2 Euro ve yaninizda yiyecek icecek getirmek yasak.
    Duisburg-Marxlohdaki Cami sadece park ücreti var 1 Euro, giris bedava.

10. 2 kişi aslankral üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    Alıntı aslankral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duisburg Ramazan Diyari ile Duisburgdaki Merkez Camii ayni yer degil, Ramazan Diyari Duisburg Pipolino alaninda yapiliyor giris 2 Euro ve yaninizda yiyecek icecek getirmek yasak.
    Duisburg-Marxlohdaki Cami sadece park ücreti var 1 Euro, giris bedava.
    Sagol hatirlatma icin, ben Du diye görünce direk merkez camii sandim yani ordaki Diyari kismini atlamisim

Orayi ilk kez duydum ya.. demek ki artik cogaliyor bu tip yerler talep cok olunca.
    Konu hope41 tarafından (06 Haziran 2017 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    17 mesaja 37 teşekkür aldı
    Ben Duisburgda kaliyorum.Arada gezme amacli iftardan sonra Merkez cami nin oraya gidiyorum.Park icin biraz dolasin.300-500m de bulursunuz.Sadece degisik bir havasi oluyor.
    Yoksa Ramazanmis festivalmis.Bence hikaye.Oralar artik sadece ticaret amacli.Mekan paralarida cok ucuk.Satis fiyatlarida cok ucuk.Disarda gidip iftar yapacagim diye giderseniz rezil olacaginiz kesin.Ne sira gelir.Nede rahat oturacak yer bulabilirsiniz.Caminin altindaki kisim nasil bilmiyorum.Rezervasyon yaptirilirsa iyi olacagi kanaatindeyim.

Gelelim Dortmund a.Birkac gün önce komsum misafirlerini alip gitmis.Ne iftarlik alabilmisler ne sahurluk.Cok kalabalik ve sira gelmiyor dedi.Fiyatlar cok ucukmus.Kisacasi paranla rezil olcaksan git dedi.Yakinda kalanlar icin gezme amacli iyidir.Yoksa Festi ramazan müsteri cekmek icin güzel isim.Gerisi sadece ticaret.

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    [QUOTE=knylm;154370]Ben Duisburgda kaliyorum.Arada gezme amacli iftardan sonra Merkez cami nin oraya gidiyorum.Park icin biraz dolasin.300
    ardasim ben hagenden kaliyorum cumartesi duisburgta isim var bana bir diyanet camisi varmi tavsiye edecegin iftar veren

Üye
    Ettiği Teşekkür
    48
    11 mesaja 22 teşekkür aldı
    ticaretten baska bir sey degil,ramazanla hic bir alakasi yok,bir de giris parasi 2€ aliyorlar,yok yere..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    [QUOTE=akdenizli33;154372]
    Alıntı knylm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Duisburgda kaliyorum.Arada gezme amacli iftardan sonra Merkez cami nin oraya gidiyorum.Park icin biraz dolasin.300
    ardasim ben hagenden kaliyorum cumartesi duisburgta isim var bana bir diyanet camisi varmi tavsiye edecegin iftar veren
    https://www.ditib-du.de/index.php?op...id=1&Itemid=94

Hocam Duisburgdaki Ditibe ait Camiide iftar ki$i ba$i 14 Euro, Telefon edip rezarvasyon yaptirmaniz lazim.
    Restauranti var orada iftar veriliyor yemekleride lezzetli ve doyurucu cokda ho$ bir ortam var,
    iftardan önce Semazen ve ilahi grubu geliyordu , bu sene varmi bilmiyorum daha gitmedim.
    Di$arida meydanda Car$i var orayida gezebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)