Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3004 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kaza yaptikdan sonra olay yerinden kacmak

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye dodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    25
    20 mesaja 28 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fahrerflucht suan degilmiyim bariyerde hasar vardi egildi benim araba schrot oldu arac adac parkplatzinda ama buyuk ihtimal polis bulur beni buyuk ceza yemekden korkuyorum aracin yola dokulen parcalarini topladim teker patlamisti adac aradim geldi cekti polisi aramak o an sokda aklima gelmedi sabaha dogru 4 civari babam geldi gerek yok deyince oda aramadim ama simdi cezalari cok olduugunu gorunce tedirginim cok arac önemli degil ehliyet gitmesinden ve mahkeme savciliga cikmakdan korkuyorum acikcasi

ne yapabilirim 24 saat süresi varmis sanirim itiraf icin ben suan kacmis mi oluyorum yoksa kacmamismi bunu bile bilmiyorum adac plus uyesiyim Verkehrsrechtschutz ne avantaji var
    ilk önce gecmis olsun arkadasim,evet dogru duymussun,eger 24 saat dolmadan polise kendin gidip söylersen olay fahrerflucht tan cikiyor,olay buzlanmadan ötürü oldu ise cok büyük ihtimal sadece kendi masrafinla cikarsin ,ama 24 saat dolmadan muhakkak bildirmen sarti ile.

2. dodi üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)