Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3018 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigarayı Bırakanlar Kulübü

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    55
    63 mesaja 75 teşekkür aldı
    Bende birakali 13 Sene oldu, 16 yasinda basladim ve nerdeyse 19 sene araliksiz ictim.
    Sigara icmek cok zevk veriyordu ve tam bagimliydim, yani sigarayla benim arama giren olunca agresiv oluyordum.
    Esim kac kere sigarami sakladi icmeyim diye, birak benden dile ne dilersen dedi, kalsin dedim.

Yapmadigim tek bir sey vardi, evde hic sigara icmedim, iki cocuk oldugundan onlara bu kötülügü yapmadim, hep balkonda ictim
    gece -20 derecede olsa ceketimi giyip balkona ciktim.

Hic bir zaman birakabilecegimi zannetmezdim.
    Bir gün, tam yilbasiydi Televizyonda n.tv de su sigarayi biraktirmak icin bir Therapeut gelmis program yapiyordu, bende tesadüfen izlemeye basladim, program araliklarla 3-4 Saat sürdü ve sonunda adam taman simdi paketimizi atiyoruz ve bir daha icmiyoruz dedi, bende taman dedim ve o gün bu gün agzima sigara almadim.
    O Bagimlilikla benim aramda resmen bir inatlik olustu, hep vücudumun sigara istemesini bekliyordum (yarim saatte bir) ve sana inat yok diyordum, o istek ortalama 5 dakika sürüyordu.
    Ilk 6 ay zor gecti, sonra senede bir iki kere genelde yemekten sonra istek oluyordu, simdi ise ortagimin yanimda durmadan icmesine ragmen hic istek olmuyor.

Kilolara gelince,
    ilk 3 ayda 12 Kilo aldim !!, istahim o kadar acildiki, hayalledigim yemekleri yiyebilmek icin yemek pisirmeye basladim, pastirma felan kendim yapiyorum, bahce aldim sebzemi yetistirmeyi seviyorum

Selamlar
    Konu hknbln tarafından (14 Şubat 2016 Saat 00:00 ) değiştirilmiştir.

2. hknbln üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)