Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3020 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı Deliyurek35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam kardes bu 10ml siniri sadece Bunkerbase 48mg nikotinler icinmi gecerli olacak 20.05.2017 tarihinden itibaren ??
    bütün nikotin içerikli sıvılar için geçerli olacak usta, 3mg 6mg 9mg...72mg fark etmiyor !

2. interkanet üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    E-Sigara Patliyor diyenler
    Bunuda arastirdim ,e-zigi olayi dünyada üretici sirketleri dahi sasirtacak kadar hizli rabet gördü ve kullaniciya ulasti,bu nedenle sigara üreticileri tarafinca kötü reklam ve benzeri videolar yayinlamaya basladilar.
    E-sigara patlarmi?Evet patlar ,ancak sen kalkip önerilen ve belli basli ayarlarda olmayan pilleri kullanirsan ayrica pil kullanim klavuzuna uygun haraket etmezsen patlar,pilleri tam pitmeden sarj edersen durmadan ,pillerin dis yüzeylerinde hasar varsa ,asit varsa ,dis yüzey kaplamasi kalkmissa o pilin kullanilmasi tavsiye edilmiyor.

Arkadaslar bugüne kadar cikarip sarj edilen cihazlarin patladigi görülmemis ,öyle bir haberde yayinlanmamis.E-sigara da patlamalar genelde pili cikarilmiyan hani o ince e-sigaralarda patlamalar olmus.

yapmaniz gereken ,pillerinizi e-sigaraya uygun olup olmadigini kesinlikle arastirin ,orginal olup olmadigini arastirin 2500 mAh altinda pil almayin ,pil cihazda kullanilirken tam pitmesine özen gösterim sonra sarj edin ,sarj ederken genelde pil sarj makinasinda ediniz cihaza USB ye takip sarj etmeyi pek tavsiye etmiyorlar.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    169
    17 mesaja 22 teşekkür aldı
    Selam Arkadaslar

Kendime Cinden 2. Aletimi aldim Original WISMEC Reuleaux RX2 / 3 150W / 200W

Pil olarak 2 tane 2 x US18650VTC6 3120mAh 30A 3.6V 18650

Atomizer olarak elimde SMOK TVF8 Big Baby Beast vardi ikincisi olaraktan Wismec ile kullanmak icin bir büyügünü ismarladim. Original Smok TFV8 Atomizer 6ml Cloud Beast

Ayriyeten Ben hazir coil kullanmiyacagim icin Telleri ve Pamuklarida ismarladim RBA ile kullanmak icin .
    15 Günde Hepsi Sorunsuz geldi.Sadece Cloud beast atomizer sonradan ismarladim Aliexpress ten bu hafta sonuna kadarda oda gelir sanirim.

Almanyadan bunlari ismarlasaydim 40 € fazla ödemem gerekecekti. Diger parcalardaki kari katmadim. Gidipte Joyetech,Cubis PRO Atomizer gibi dandik aletlere ayni parayi ödemeyin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)