Sevgili Arkadaslar.

Dügün yapmis Arkadaslarin Tecübelerine vede Fikirlerine ihtiyacım var.

Ben Düsseldorfta kalıyorum Allah izin vede Nasib ederse Evladıma dügün Yapmak istiyorum.

Langefeld , Velbert, Krefeld, Kölne yakin , Düsseldorf cevereside olan Dügünlerde , Düğünlerini yapmış Arkadaşlar Tecrübelerini vede Neye nasil bir Ücret ödeyerek Salon tutuklarini paylaşırlarsa Cok sevinirim.

Ben Pazar günü Yamayi düsünüyorum ,. Genellikle Cumartesileri Pahalı olduğundan bahsediliyor.

Salonun ismi.
Gözde Dügün salonun

Suanda bir yerden fiyat aldim yanliz. 01.11.2016 Günü diyor oda Sali gününe geliyor. 31.10.2016 Pazartesi olduğu icin pekte hoşuma gitmedi. 600 KIsilik. Kamera,. Yemek. çerez. Pasta. Temizlik , Musizyen . Ezme, toplamda 6200€ istiyor.

Tercübe sahibi olmayinca , Neye nasil yaklasilacagi veya Pazarlik nasil edilecegini insan bilmeyince , Görmeyen bilmeyen anlamayan olarak yanlislik yapmak daha kolay oluyor. Bildiginiz gibi Gelir vede Bütçe eskine nazaran pekte içler acisi degil.

Tam burdada siz Arkadaslarin Tecüberli ödedikleri hakkında bilgi vede salon adreslerini eklerlerse Memun kalacagim.
Ben Oraya Konuşmaya gittiğimde . pazar diyerek konuya başlamiştik. sonra Konuşmamızda nasil olduysa gözden kacirmissim.
Her kafadan bir ses geldi derler-ya öyle oldu. Kalabalık gidince.

Pazar Gününe yer varmi yokmu onuda bilmiyorum . Perşembeye kadar zaman aldik ..Perşembe arayip haber vereceğim. Tutuyoruz veya tutmuyoruz diye.

Düsüncelerinizi vede Fikirlerinizi bekliyorum.
Saygilarimla