Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3002 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aufenthaltsbescheinigung-erweiterte Meldebescheinigung hakkinda bilgi lazim

Tecrübeli Üye player6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,108
    63 mesaja 105 teşekkür aldı

Exclamation Aufenthaltsbescheinigung-erweiterte Meldebescheinigung hakkinda bilgi lazim

slm arkadaslar ,

bir sorum olucakti baya bir kafam karisti simdi hemm ASKER ICIN HEM Evlenme ehliyet belgesi icin bana Aufenthaltsbescheinigung lazim
    bügun Rathaus (yabancilarpolisinine) gitim bana Aufenthaltsbescheinigung lazim diyorum adam bana was meinen sie damit diyor sie meinen das erweiter Meldebescheinigung diyor adama google gösterdim aufenhaltbescheinugungu ok diyor al buda aynisi diyor 1zu1 ledig geburtsort hersey yaziyor diyor dogruda aynisi ama sadece erweiterte Meldebescheinigung yaziyor simdi bana konsolos sorun cikarirmi

simdi internete biraz arastirdim bu yaziyor evlenme belgesi icin:

(Einwohnerbeamtan) alinacak bu belgenin özelligi kisinin güncel adresi yaninda MEDENI
    DURUMUNU da gösteruru olmasidir.(Evli,Bekar,bosanmis vs....)bu belgenin yeni tarihli olmasidir .Meldebescheigung ile islem kesinlikle yapilmaz.

simdi neyapmam gerekiyor kafam cok karisti
    bir bilen varsa aramizda yardimci olursa cok sevinirim simdikden herkeze Tskler

saygilar
    player6767

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    1. Aufentbescheinigung senin oturma izninin eskiden olan sayfadaki yeni olan oturma kartının önlü arkalı kopyası
    Askerlik için istenen bu

2.belge ise sanırım Standesamt tan alacağın senin medemi durumunubelirten bir belge
    Yabancılar dairesiyle bir ilgisi olmaması gerek
    Konu hOrOz tarafından (08 Şubat 2016 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.

4. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)