Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3039 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gercek Kurt yavrusu ariyorum?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı bozkurt_55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaslar okudugunuzda "bu adam delimi?" diye soracaksiniz.

Benim kayın pederim kurt köpeği besliyor ve eğitiyor. Şimdi aradığı ise GERCEK KURT YAVRUSU! Türkiyede bir kac yerde satılıyormuş diye okuduk ama tam neresi bulamadık.

Biriniz yardımcı olabilirse cok sevinirim. Bir bildiğiniz yada tanıdığız varsa lütfen haberdar edin.

Saygılar...
    ben biliyorum kardeşim öncelikle gerekli olan malzemeler kafa lambası yavru köpek kafesi hayvan bayıltıcı tüfek ve bir tane sağlam köpek öncelikte kurt inine gidiyorsun kurtlar genelikle nehir kenarlarının orda yaşarlar inleri delik açılımış toprak ve ya kayalık boşluklarında olur ormana giderken buralara uğra kurtlar genelikle tavşan olan bölgelerde yaşar şubat veya mart ayında git yavrulama ayıdır 1 tane yavru kurdu al inden anne ve babasını bayılt tüfekle sonra yavruyu kafese koy arabaya atla git bu kadar kardeşim bu işte uzmanım bana güven

sonra kardeşim vetenirere götür yavru kurdu çekoslawakyawolfdog de kurt melezi de kurt için çoğu kez vetenirer bunu yer çünkü kurt melezleri gerçek kurda çok benzer ve kurdunla mutlu mesut yaşa in bulduğunda cevap yaz bekliyom

ben daha önce kurt evcileştirdim unnutma kurt köpeklerin atasıdır doğru bakıldığım zaman uysal bir hayvan olur evcileşir ondan kolayı ne sen önce ini hallet
    Konu Memoli1976x tarafından (04 Kasım 2016 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)