Alıntı Bakirköylü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardesler,
Tahminim ile yasim hepinizden yüksek.
Ben cok iyi bir Pozisyonda iken, karar verdim ve 90'larda Türkiye'ye gittim, Almanya'daki iliskilerimi kesmedim, Bodrum'a yerlesdim, is yeri kurdum, alisdigim sekilde isimi organize ettim, ve akilli bir sekilde yer kiraladim, Endüstriel Camasirhane insa ettim, ki o zaman TR'de bu günkü gibi Insaat malzemesi yokdu, yerler kaymasin diye (malzeme bulamadigimdan) deniz kiyisindan kum aldim, cay süzgeci ile serptim bir cok baskasinin düsünmedigi ama Almanyada gördüklerimi yapdim, tek sanssizligim Irak Savasinin baslamasi oldu, hemen hemen herkez o bölgede batti.
Sunu unutmayin hayatinizda bir kere 25 birkere 30 yasinda olabiliyorsunuz, zaman cok cabuk geciyor, birgün yaa neden yapmadim dememek icin iyi düsünün plan proje yapin, ve o hedefde ilerleyin.
TR'de Alman kafasi ile yapamiyacaginizi unutmayin, ne demisler araziye uyacaksiniz, ama karekterinizi, dogruyu unutmayin ve hep öyle olun, üc kagitci herzaman kaybeder belki basda degil, ama sonucda kaybeder.
Yasiniz ilerlediginde inanin pisman olursunuz, kendi bildiginiz meslekde is yapmaya calisin, yok baska is yapacam der iseniz zaman harcayin ögrenin sizden iyi bilen olmasin, isciniz size inansin, mesafeli olun, "bu bana kazikmi atacak" düsüncesi herzaman aklinizda olsun, nede olsa baskalari icin siz almancisiniz, ne anlar vs diye düsünüldügünü unutmayin.
Hocam agzina ve yüregine saglik senin gibi insanla tanismak isterdim malesef cok uzaktayiz ben altinoluktayin sen bodrumdasin benim icin sen hic tanimadigim bir hazinesin hayati felsefeyi tecrübeyi bilen bir insan sin

ben yazini bir kere okudum ama sakin kafayla bir kac kez daha okuyacam allah sana saglikli huzurlu mutlu ömürler versin .

hayat bilgilerini burda paylasirsan cok mutlu olurum ben bilge insanlara hep saygiyla bakarim benim icin onlar örnektir .