Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3065 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sila Yolunda Basinizdan Gecen unutulmamis Anilar (Sohbet )

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    119
    82 mesaja 147 teşekkür aldı
    Naviler yeni cikmisti, bende telefona Naviyi yükledim Almanya dan ciktik yola. Bulgaristanda baktim gümrük cok dolu, gece saat olmus 12. Naviden baska gümrük sectim, devam. Navi beni Bulgaristanda tarlalarin arasina soktu. Bu arada arkamda bir araba belirdi. Ben hizlaniyorum, o da hizlaniyor ben yavasliyorum, ayni sekilde o da. Bir süre böyle devam ettik, yol iyice issizlasti. Arkamdaki araba bana sellektör yapmaya basladi, sanki dur der gibi, ben daha da hizlandim, o da arkamda. Bir süre sonra arkadaki araba beni solladi, yola enlemesine durdu. (Gece saat 2, tarlalari arasi, in cin top oynuyor) Arabadan bir adam indi, bana dogru geldi, cami ac diye isaret etti. Ben geri vitese taktim, kacacam, baktim adamin karisi birde kücük cocuklarini arabanin fari denk gelince farkettim. Cami azicik actim ingilizce ne istiyorsun diye sordum. Adam bana Türkce olarak Hemserim, sana dikkat ettim, gümrügü kalabalik görünce ciktin oradan gittin. Bende seni birsey biliyorsun zannettim, arkana takildim. Sen getirdin bizi gecenin bir yarisi bu tarlalara soktun dedi. Yahu be adam, ben sana kirmizi mühürlü davetiye mi gönderdim, gelmeseydin dedim. Eger istiyorsan takip et ama benimde bildigim bir yol degil dedim. En nihayetinde baska bir gümrük bulduk, orasi da gayet doluydu. Velhasil attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmedi.

Selamlar
    05300 - Merzifon

2. 8 kişi *05300 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)