Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3054 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Audi Q5 Otomatik vites problemi

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

Audi Q5 Otomatik vites problemi

Selam arkadaslar, yaklasik üc ay önce aldigim Arabada problemler cikmaya basladi, firene bastigim zaman ikinci vitesten birinci vitese gecerken Araba öne firliyor nasil yazacagimi bilemedim cok sert duruyor. Googleden arastirdim ayni sorunla karsilasanlar bayagi var. bu Arabalarda hastalikmidir acaba neden yapabilir bilen varsa lütfen yazsin. Araba 2009 model 2,0 motor 170 ps.

2. Sponsor Reklam
    Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    peki audi werkstatt ta hic gittin mi?
    galiba SW update gerekiyor..

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Selam, gittim hatayi arastirmamiz lazim dediler randevu veriyordu almadim, tahminimce hatanin nerden kaynaklandigini biliyorlar fakat söylemek istemiyorlar, arabanin garantisi var aldigim yerle konusacam onlar götür derlerse Audiye götürecem kabul etmezlersede aldigim yere birakacam nasil yapiyorlarsa yapsinlar, update gerekirse fazla masrafli olmaz insallah.

Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    79
    64 mesaja 84 teşekkür aldı
    merhaba
    multitronik getreibe ise ilk önce kupplungadaption yapmani öneririm bu konuda netzde yeteri kadar bilgi var.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    selam
    Arabaya getriebe update yaptilar hata biraz düzeldi, eskiye nazaran daha iyi, hata tam olarak gecmedi, Arabanin Lüftungunu acinca ayini yukaridaki hatayi yapiyor Lüftung kapali oldugu zaman hic bir problem olmuyor bu hatayi birkacgündür kendim kesfettim yakinda Arabayi aldigim yere gidip gösterecem bakalim ne diyecekler.

Tecrübeli Üye arapkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    279
    58 mesaja 76 teşekkür aldı
    Bi sorun sadece 2009 modellerdemi var acaba bende Q5 almasi düsünüyorum da

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Evet benim Araba 2009 model 170PS, Otobanda hiz yapmasini seviyorsan bu Araba pek isine gelmez biraz hantal kaliyor en son 200 km hiza cikabiliyorsun 200 cikabilmesi icinde bayagi ugrasiyor en ideal hiz bu arabada 140-160, yakiti sehir icinde 11 litresehir disinda hiz yaparsan yakit 10 litreden asagi düsmüyor, arabanin ici güzel konforlu kaliteli malzemeden yapilmis sürüsü güzel, kisacasi benim hosoma gidiyor Arabada konfor var güzel Araba. benden sana tavsiye alacaksan 2012/7 modelden yukari al.Baska sorun olursa yaz seve seve cevap veririm.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)