Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vefat ...

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    20,957
    173 mesaja 490 teşekkür aldı

Vefat ...

Eski sinema oyuncusu Kayhan Yildizoglu vefat etti ...

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,281
    284 mesaja 541 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin.

Kayhan Yıldızoğlu

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    200 mesaja 340 teşekkür aldı
    Bu kisi 80 li yillarda 3-5 Yesilcam yildizi ile Almanyaya gelip Gurbetci gencleri sizi sinema yildizi yapicaz diye dolandirdi
    Gittigi yerde Atesi Bol olsun

5. batum üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Musluman inanclara sahip olmayan insanlara rahmet okumayin..
    Alim balim petegim de ölüm yoktur inanmiyorum diyordu ve inanmadigi basina geldi..
    Ruhumu dinlendiriyorum. Bana göre ölüm diye bir şey yok. Reenkarnasyona inanıyorum ve bu hayata yeniden geleceğime inanıyorum. Bunun için ruhumu temizlemek zorundayım...
    Ölumu inkar kafir eder,,ayetle sabit olani inkar etmistir..
    Bunun gibi bircok yesilcam oyuncusu dinle alay etmistir..
    Allah'ın varlığını nasıl inkar ediyorsunuz ki, sizi ölü iken O diriltti, sonra yine sizi O öldürecek, yine sizi O diriltecektir; nihayet O'na döndürüleceksiniz” (Bakara Suresi 28. ayet).
    Yeniden dogmak icin ölmek gerekir,ölüme inanmayan veya ölmeyen tekrar baska ruhda nasil dunyaya gelecektir??reenkarnasyon ayetde anlatilan degildir..
    Inegi tanri edinen sapik hinduizmden bu gelenek avrupaya ve bizde sonradan gorme entellektuellere sicramistir..
    Konu webci tarafından (09 Mart 2024 Saat 23:59 ) değiştirilmiştir.

7. 4 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 533 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Musluman inanclara sahip olmayan insanlara rahmet okumayin..
    Alim balim petegim de ölüm yoktur inanmiyorum diyordu ve inanmadigi basina geldi..
    Ruhumu dinlendiriyorum. Bana göre ölüm diye bir şey yok. Reenkarnasyona inanıyorum ve bu hayata yeniden geleceğime inanıyorum. Bunun için ruhumu temizlemek zorundayım...
    Ölumu inkar kafir eder,,ayetle sabit olani inkar etmistir..
    Bunun gibi bircok yesilcam oyuncusu dinle alay etmistir..
    Allah'ın varlığını nasıl inkar ediyorsunuz ki, sizi ölü iken O diriltti, sonra yine sizi O öldürecek, yine sizi O diriltecektir; nihayet O'na döndürüleceksiniz” (Bakara Suresi 28. ayet).
    Yeniden dogmak icin ölmek gerekir,ölüme inanmayan veya ölmeyen tekrar baska ruhda nasil dunyaya gelecektir??reenkarnasyon ayetde anlatilan degildir..
    Inegi tanri edinen sapik hinduizmden bu gelenek avrupaya ve bizde sonradan gorme entellektuellere sicramistir..
    en büyük günah ölmüs insanin ardindan konusmaktir
    o hesabini Allah a verecektir onun bu dünyadaki hesabi kapanmistir

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Usta arkadindan konusmak tabi caiz degildir..ama adamin inanc ve hayatida ortada..
    Bak yarin ramazan oruc tutup ibadet edecegiz ama ulu orta resmen dine sokulmus rahmani olmayan ama seytani fikirleride savunacak degiliz..bu bir itikat meselesidir,,itikadin ne kadar zayif inancin okadar gevsek olur..kur ani anlamayarak yuz kere okumaktansa anlayarak ve hakikatini bilerek 1 kere okumak,tefekkur etmek,milyonkere daha sevaptir..benden bukadar..
    Reenkarnasyon inanci ve buna inananin inanci muslumana yakismaz ve ardindan rahmet okunmaz..
    Yukarda iki kere ölmek ve dirilmek ayetde anlatilmistir..bunun biri kabir birdigeri ahirettir..caner taslamanda bu gunumuz gevsek hocalardan biridir,darwinin evrim teorisinin kuran da ayetle sabit oldugu hakkinda sacma sapan insanlari tv karsisinda inandirmaya kalkmistir,,sade mealini okuyarak kafalarina gore kur an ayetlerini tartisanlar insanlarin itikatlerine kuşku sokmuslardir..bu yuzden herkes dikkatli olmali arastirip konuyu ogrenmeli,her onune gelene kafa sallamamali..reenkarnasyonda bu seytani kafanin eseridir..
    Insanlar elbetdeki bize hesap verecek degildir,lakin toplumun bu sapik inanclarindan haberleri olmasi icin gercekleride bilmesi gerekir,,biryere azap ve bela gelecekse herkese gelir,cunku herkes susmustur,dilsiz seytan olmustur..
    Konu webci tarafından (10 Mart 2024 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

10. 7 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 533 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta arkadindan konusmak tabi caiz degildir..ama adamin inanc ve hayatida ortada..
    Bak yarin ramazan oruc tutup ibadet edecegiz ama ulu orta resmen dine sokulmus rahmani olmayan ama seytani fikirleride savunacak degiliz..bu bir itikat meselesidir,,itikadin ne kadar zayif inancin okadar gevsek olur..kur ani anlamayarak yuz kere okumaktansa anlayarak ve hakikatini bilerek 1 kere okumak,tefekkur etmek,milyonkere daha sevaptir..benden bukadar..
    Reenkarnasyon inanci ve buna inananin inanci muslumana yakismaz ve ardindan rahmet okunmaz..
    Yukarda iki kere ölmek ve dirilmek ayetde anlatilmistir..bunun biri kabir birdigeri ahirettir..caner taslamanda bu gunumuz gevsek hocalardan biridir,darwinin evrim teorisinin kuran da ayetle sabit oldugu hakkinda sacma sapan insanlari tv karsisinda inandirmaya kalkmistir,,sade mealini okuyarak kafalarina gore kur an ayetlerini tartisanlar insanlarin itikatlerine kuşku sokmuslardir..bu yuzden herkes dikkatli olmali arastirip konuyu ogrenmeli,her onune gelene kafa sallamamali..reenkarnasyonda bu seytani kafanin eseridir..
    Insanlar elbetdeki bize hesap verecek degildir,lakin toplumun bu sapik inanclarindan haberleri olmasi icin gercekleride bilmesi gerekir,,biryere azap ve bela gelecekse herkese gelir,cunku herkes susmustur,dilsiz seytan olmustur..
    Usta Allahini seversen benim yazimi birdaha oku ,ben ne yazmisim ,o kisi bu saatten sonra hesabini allaha verecektir yaptiklarinin onun hesabi ahirettedir ,ölülerin arkasindan ne olursa olsun konusmak bence dogru degildir ,bizim diyecegimiz Allah tahsiratini artirsin .

12. 2 kişi haveri68 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,934
    504 mesaja 1,453 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin

14. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye fantoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    410
    379 mesaja 1,192 teşekkür aldı

Otel odasinda tek basina yasiyordu.

Bir bavulum var icinde sadece CD lerim var (Klasik müzik CD leri)

Bütün dünyam,servetim bunlar demisti.

Kim bilir belkide son nefesinde Allah ona imanli ölmeyi nasib etmistir.

Son nefes cok önemli arkadaslar,kimse kendinden %100 emin olmasin...
    Konu fantoma tarafından (11 Mart 2024 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

16. 2 kişi fantoma üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)