Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Öksürük sorunu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye Egal77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    54
    26 mesaja 59 teşekkür aldı
    Andız özü pekmezi tavsiye ederim

Andız Pekmezi Faydaları Nelerdir?

Neye İyi Gelir?

Andız pekmezi İbrahim Saraçoğlu hocanın da doğalını tavsiye ettiği, vücudunuzda hemen her noktaya yararı olan şifalı bir pekmezdir. Doğal yapılınca ve önerilen ölçülerde kullanılınca sağladığı andız pekmezi faydaları şöyle sıralanabilir:
    Andız pekmezi astım, bronşit, soğuk algınlığına iyi gelir. Kuru öksürüğü hafifletir ve balgamın sökülmesini kolaylaştırır.
    Nefes darlığına iyi gelir.
    Saç dökülmesini önler, azalan yerlerdeki saçların daha gür çıkmasını sağlar.
    Antioksidan özelliği sayesinde ödem ve şişlik sorunlarını ortadan kaldırır. Vücudu yağ asitlerinden ve toksinlerden arındırarak kilo vermeyi kolaylaştırır.
    Ağızda aft adıyla bilinen yaralar oluşabilir; pekmez her gün kullanıldığında bu yaraların iyileşmesine katkı sağlar.
    Ciltte oluşan sedef, egzama gibi yaraları iyileştirmeye yardımcı olur. Bir türlü çözüm bulunamayan kronikleşmiş çıban sorunu ile uğraşıyorsanız, bir de andız pekmezi tüketmeyi denemelisiniz.
    Böbrek taşının düşürülmesini sağlar ve yeni böbrek taşlarının oluşumunu engeller.
    Romatizma ağrılarını azaltır ve bacakların rahatlamasını sağlar.
    Alerji ve alerji sonucu beliren cilt hastalıklarının tedavi edilmesinde yararlıdır.
    Pekmezin kan yapıcı özelliğinin yanı sıra andız pekmezi, kanı temizleyici görevi de görür. Bu şekilde kalp damar sağlığının korunması açısından oldukça faydalıdır.
    İdrar yolu enfeksiyonlarının daha çabuk iyileşmesini, idrar yolu kanalının temizlenmesini sağlar. Bu sayede daha sağlıklı çalışan bir boşaltım sisteminiz olur.
    Boşaltım sistemine olduğu kadar sindirim sistemine de katkısı olan andız pekmezi, sindirimi ve midenin işini kolaylaştırır.
    Aynı zamanda bağırsak paraziti oluşmasını engelleyerek herhangi bir bağırsak hastalığı yaşama riskinizi en aza indirir.

Saygılarımla
    Egal77

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    123
    11 mesaja 35 teşekkür aldı
    Slm Birbey gecmis olsun dileklerimi sunarim
    ve tabiki Doktora görünmeni tavsiye ederim
    yani isin ehli daha iyi bilir diye düsünüyorum.

selamlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)