Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3083 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni model radara yakalandim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı

Yeni model radara yakalandim

Bu gece 07-12-2015 saat 23:23 civari dortmundun B1 diye adlandirilan 50 km lik yolda giderken , anlamadigim nedenden ötürü radar cekti beni , bu radar su yeni cikan model radardan boyu 2,5 metre civar ve yuvarlak olan modelden , bu radar hem hizli gideni , hemde kirmizida geceni cekiyor , ben yilardir bu yollu kullaniyorum ve yilardir orda radar oldugunu bildigim icin radara yaklasmadan 150-200 metre önce hizimi 45-50 km düsürüyorum , bu gece gene o yoldan gecerken radarlara 100 metre kala hizimi 47km düsürdüm ve yavasca gecerken radar cekti hemen trafik lambasina baktim lambada yesildi , arkamdan gelen 2 arac daha vardi , onlarda benle gectiler ama onlara radar yanmadi ,benim dikkatimi ceken sey su yol 3 seritli yol ve yolun hem saginda hemde solunda radar var , ben en sag seritten giderken beni sol taraftaki radar cekti . Ve diger bir konu ise lambalara 5-6 metre kala yolun altina kablo düsüyorlarya üstünden gecersen kirmizida radar cekiyor , hatta ben daha o kisma varmadan 60-70 metre kala cekti beni , sonra 150-200 metre daha gittim ve bir sonraki lambada durdum ve benim hemen arkamda olan arac sahibi kornaya basti ve bana dedi radar senini cekti evet dedim , ama dedim sizde gördünüz hem yesilde gectim hemde hizim 50 km inin altinda evet haklisin dedi sonra lamba yesil yandi adam gaza basti gitti bende o aracin plakasini not ettim sayet olurda puan cezasi gelirse avukatta gidip ve bu arac sahibinide sahit gösterecem , sizce bu radar bozuk olabilirmi cünkü soldaki radar sagdaki araci cekiyor , normalde beni sagdaki radar cekmesi gerekir bildigim , biraz internete baktim b1 taki radarlarin bozuk oldugu söyleniyor isallah. Öyledir :-( acaba bu radarlarin saglam veya bozuk oldugunu sorma imkanim varmi acaba ,
    Konu Serseri tarafından (08 Aralık 2015 Saat 03:20 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)