Alıntı batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neyse
Konuya biraz daha aciklama getireyim olay kiskanma olayimi sen karar ver

Anlattigim gibi Anne Babam 80 yaslarina yaklasiyorlar
cogu yaslilar gibi onlarda bu yasda sessizlik ve huzur ister,cocuk sesi falan filan kaldiramazlar

Yegenim(lerim) uzun süre okuyacagiz diye Anne Babamin yaninda veya evlerinde kaldilar ama okumadilar
Babamlar hepsini postaladi

Babamlar bunlari kovdukdan sonra kiz kardesim ve ufak yegenim
Annem Babam icin ölsünler,gebersinler,bundan sonra yüzlerine bakmayiz gibi diye laflar söylemisler
BU LAFLAR BANA KADAR GELDI ,YANI DUYDUM

::::::::Anne Babam duymadilar::::::::

ufak olan (konuda bahsettigim yegen) bir sene sonra yine geri geldi
cünkü Baba calismiyor,Anne emekli yani gelir az para sikintisi var

Okumak istiyorum diye Anne Babami kandirmis
Öglen saat 14-15 lere kadar uyuyor

okumak veya calismak gibi bir niyetide yok

Annemin bankamatik karti kizda,banka uygulmasi kizda,kontoyu bosaltmis 1000 TL kalmis
Annem bilmiyor bile
Ben diyince sasirdi o kadar az para olduguna
--------------------------------------------------------------------------------------

Simdi ben bu soruyu konuda yazanlara degilde tek sana yaziyorum
Adam gibi cevap yazacaksin

Sen sahsen Anne Babana

Diyen insani ne yaparsin ?????????????????????????????

**Ben o laflari Anne Babam duymadan o kizi o evden uzaklasdirmak istiyorum

Simdilik Damat filan yok olsa beraber kalirlardi herhalde
Saka gibi ya

Az kaldi
Ben onun codlarini cözcem
Batum abi yüzde bi milyon hakli. Verecegi tepkiyi bilmem biseyde demem kendi bilir. Ama bir tepki verilmesi şart
Burada bazilari yazmis yok beraber yasayanlar illa daha fazla sevilir filan diye. Öyle bisey degil konu.
Bazen evet hayirli evlat ve hayirli bir geline denk gelirsin. Filmlerdeki gibi neşe icinde yasarsin. Ama batumun anasi babasi öyle bir ailenin icinde yasamiyor. Anlattigina göre kiz kardesi başından atmış kendi kizini. Eniste calismiyor. Kız süper zeka olsa elinden tutarsin yabanci bile olsa yardim et. Ama torun / kizda asalak.

Kisaca batumun annesi babasini yiyorlar. Madem imkanlari var ozaman eşit her cocuguna yedirmeleri gerek. Bukadar basit.
Batumda cocuklari ozaman gittigimde onunda araba kirasini filan ödesinler madem imkanlari var.
Anne baba her çocuğa maddi konularda adaletli davranmali.