Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizim insanımız bu vaatleri bekliyor zaten seçim zamanı. Bizim insanımızı çoktan çözmüş
Burda bir bilgiyi paylaşıyor Arkadaşımız, işine yarar veya yaramaz herkes kendi bilir.

Bu Yorumu neden ve ne için yaptın anlaşılır gibi deyil.

Zaten en büyük sorunda adam akıllı bir konuyu tartışmıyoruz, önceleri (eski Beceriksizlerde) bu arada olurdu, ama bu kadarda deyildi.

Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Okumamis ve fakirlige itilmis bir topluma herzaman icin uygulanacak bir pisikoloji tedavisi vardir,,bu eskidende boyleydi,,gecmisler cok farkli birsey yapmadi..
Ucuz mazot mumkunse beles
Bedava daire
Borclari silme mumkunse komple yok etme
Bos kelleden salla,bu paralari solakdanmi topluyorlarki bedava verecekler..
Buradan anlaki insanimiz ne kadar mal..boyle vaadi almanyada yap siyasi kariyerini cizerler..
Hedef koymamak ve vizyonsuzluk yasamak boyle oluyor..
Araya bir de corba karistir isler yolunda gitmesse sakarya firat menüsü..
Hickimse ve burada bizde dahil olmak uzre bedava cikarlar ugruna gelecegimiz icin nesiller icin ulkeyi bedavaya satmamaliyiz,,vatan namus borcudur sadece kisladaki askerimiz icin degil,bos kelleden sallayanlar icinde gecerli..
Sen baya dolmuşsun anlaşılan, Allahtan Siyaset yasak burda yoksa daha neler okurduk…

İşte en büyük sorunda burda Adam Akıllı bir konuyu tartışamıyoruz, illa Saldırırcasına bir kin öfke nefret ile sağa sola saldırmaya başlıyoruz.

Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
50 bin euro duz kafa gitsek ve aylik 150 avro baglandigini dusunsek 333 ay yani 27 sene anca bu parayi cikarip 27 seneden sonra kara gececeksin..
Yas kac bilmiyorum ama 150 avroyu 27 seneye investieren yapmak ne kadar akillica..
Gelecek korkusu insanlari ne carelere itiyor..
Ben olsam bu parayi buraya yatirmam..
Azamı Emekli maaşı 7500TL ortalama 350€ yapar

1 kişi için 24.600€ yani her ay € olarak 350€ (7500TL) geldiğinde 70 ayda para amorti ediyor zaten

Nasıl hesap ettin bilmiyorum ama kesinlikle yanlış Hesaplamışsın…