Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diz Amelyati icin Hastane

Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı

Diz Amelyati icin Hastane

Slm arkadaslar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var, bir kac yildir diz agrisi cekiyordum, cok yürüdügüm zaman veya ayakta durdugumde dizim sisiyor ve su topluyordu, gecen hafta doktora gittim, rontgen cektiler ve sonuc dizkapaginin altindaki iki kemigin arasindaki dokunun tamamen yok oldugunu ve bu yüzden dizdeki kemikler bir birinin üstüne bindigini söyledi doktor, amelyattan baska bir care yok dedi. fakat doktorun önerebilecegi bir hastane yok.
    ben Düsseldorfta kaliyorum, bir kac arkadas Herne,de bir hastane önerdiler, kimisi düsseldorf dedi. acaba sizin önerebileceginiz iyi bir yer varmi acaba.düsseldor ve cevresi 200 -250Km olabilir yanliz oldugum icin mesafe önemli degil, simdiden hepinize cok tskürler ediyorum ALLAH hepinizden razi olsun AMiN

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    Aachen da Eifel ormanlarının için bir klinik var komşu kadın orada ameliyat oldu

kendisi şimdi çok memnun

https://www.st-brigida.de/

Düsseldorf 100 km
    Belçika 15 km
    Hollanda 15 km

Eifelklinik St. Brigida GmbH & Co. KG
    Kammerbruchstraße 8
    52152 Simmerath
    Tel.: +49 (0) 2473-89-0
    Konu hOrOz tarafından (11 Şubat 2024 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var, bir kac yildir diz agrisi cekiyordum, cok yürüdügüm zaman veya ayakta durdugumde dizim sisiyor ve su topluyordu, gecen hafta doktora gittim, rontgen cektiler ve sonuc dizkapaginin altindaki iki kemigin arasindaki dokunun tamamen yok oldugunu ve bu yüzden dizdeki kemikler bir birinin üstüne bindigini söyledi doktor, amelyattan baska bir care yok dedi. fakat doktorun önerebilecegi bir hastane yok.
    ben Düsseldorfta kaliyorum, bir kac arkadas Herne,de bir hastane önerdiler, kimisi düsseldorf dedi. acaba sizin önerebileceginiz iyi bir yer varmi acaba.düsseldor ve cevresi 200 -250Km olabilir yanliz oldugum icin mesafe önemli degil, simdiden hepinize cok tskürler ediyorum ALLAH hepinizden razi olsun AMiN

Ben kendim 12.12.23 ameliyat oldum,yari protez takildi bana,8 gün hatanede kaldim,ertesi gün hemen reha yaptim,5 hafta reha yaptim,reha islemlerini kesinlikle hepsini kendileri yapiyor ilgileniyor,reha icin Engelskirchene gittim,Düsseldorfa yakin.
    Hatta oradaki tedavi edenler hepsi merak etti nerede ameliyat oldugumu?zira ameliyatimin bitiside cok güzel olmustu,ben kendim kölnde kaliyorum,ameliyat oldugum yer burasi https://www.eduardus.de/orthopaedie-und-rheumatologie yalniz randevu almak bugün icin almanyanin her yerinde nerden baksan3-4 ay süresi var,ameliyat olmak istiyorsan kesinlikle tavsiyem vardir.
    Gecmis olsun insalla istedigin gibi her sey yolunda gider.

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    cok cok sagolun allah razi olsun cümlenizden, Herne de ( ST Anna herne Orthopädie ) bir arkadasta burayi önerdi-- demin bir arkadasimda aradi möncengladbach futbol kulubünün eski doktorunun adresini verdi DR.med Stefan Hertl. diye biri git birde ona görün diyor.kafam baya karisti vallahi
    Konu Serseri tarafından (11 Şubat 2024 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    264
    204 mesaja 528 teşekkür aldı
    Sakin ameliyat olma, Ben oldum cok pismanim cünkü o rahatsizligin adi Knorpelschaden ,dizin icine giriyorlar iki delik acip o dagilmis olan kikirdaklari temizleyip cikariyorlar ,egerki bir birine degen kemikler asinmissa yama yapiyorlar asinmanin daha ileri gitmemesi icin ,ama araba nasil amortismansiz gitmezse sende kikirdaksiz yürüyemezsin ,onun icin ameliyattan önce sivi koyuyorlar ( Hyolunsäure ) bende ciftt tarafli problem vardi 6 seans yaptirdim krankenkasse karsilamiyor cebinden cekiyorsun biraz rahatlatir bir kac ay bazilarinda daha da uzun gidiyormus ,birde Einlage yaptir ama normal einlage degil dizin bir birlerine degen kemiklerin degmesini engellemek icin bana o daha fazla yardimci oldu bütün bu asamalar biterse ameliyat en son care ,ameliyat olduktan sonra 3 kilo bile tasiyamazsin 200 -300 metre tasiyinca agridan duramazsin cünkü amatösör olmadigi icin ( kikirdak ) kemik kemige hemen sürter oda sana dayanamiyacagin agri verir .

Ben Haanda düsseldorfa yakin bir yerde Özel Klinikte oldum ameliyati .
    Konu haveri68 tarafından (11 Şubat 2024 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Gecmis olsun, Düsseldorfda Vinzens Krankenhausu öneririm, en az 3-4 kisi taniyorum bel(kendim), diz ve kalca ameliyati olan hepsi memnun. Ama haveri68 arkadasin dedigi gibi ameliyattan önce Hyaluronsäure yada/ve PRP-Eigenbluttherapie öneririm.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Kaç Avro bu iki tedaviler?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Fiyatlar doktordan doktora biraz degissede, Hyaluronsäure tanesi 60 avro genelde 5 defa, PRP ise tanesi 170 avro onuda 3 defa tavsiye ediyorlar.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    PRP nin özelliği ne oluyor ki?

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakin ameliyat olma, Ben oldum cok pismanim cünkü o rahatsizligin adi Knorpelschaden ,dizin icine giriyorlar iki delik acip o dagilmis olan kikirdaklari temizleyip cikariyorlar ,egerki bir birine degen kemikler asinmissa yama yapiyorlar asinmanin daha ileri gitmemesi icin ,ama araba nasil amortismansiz gitmezse sende kikirdaksiz yürüyemezsin ,onun icin ameliyattan önce sivi koyuyorlar ( Hyolunsäure ) bende ciftt tarafli problem vardi 6 seans yaptirdim krankenkasse karsilamiyor cebinden cekiyorsun biraz rahatlatir bir kac ay bazilarinda daha da uzun gidiyormus ,birde Einlage yaptir ama normal einlage degil dizin bir birlerine degen kemiklerin degmesini engellemek icin bana o daha fazla yardimci oldu bütün bu asamalar biterse ameliyat en son care ,ameliyat olduktan sonra 3 kilo bile tasiyamazsin 200 -300 metre tasiyinca agridan duramazsin cünkü amatösör olmadigi icin ( kikirdak ) kemik kemige hemen sürter oda sana dayanamiyacagin agri verir .

Ben Haanda düsseldorfa yakin bir yerde Özel Klinikte oldum ameliyati .
    coktskürler hepinize, usta ben zaten dogru dürüst yürüyemiyorum, dizlerim su topluyor, cumagünü HERNE de bir hastane var, ST .ANNA HOSPITAL kardesimle cuma günü oraya gidib konusacagiz, bakalim hastane ne diyecek, gecen hafta gittigim doktor dizine metal koyacagiz, 2-3 gün sonra yüreye bileceksin hatta bir kac hafta sonra kosu bile yapabilegimi söyledi. suanki durumum 10 dakika yürüsem dizler sisiyor ve dizimi bükemiyorum, yani daha kötü ne olabilirki, cuma ola hayir ola, isalah hayirli birsey söyler hastane,

Abilerim Kardeslerim hepinize cok teskürler ALLAH Hepinizden Razi Olsun
    Konu Serseri tarafından (15 Şubat 2024 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Annem iki dizinden ameleyat oldu. birincisi yarim protes Düsseldorfta bir Doktorda oldu https://www.neue-orthopaedie.de/ cok memnun kaldi. Reha Bad-Ems
    ikinci ameliyat tam protes Dinslakende oldu https://www.evkln.de/ buradada cok memnun kaldi. Reha Gelsenkirchen

Annemin tek pisman oldugu birinci ameliyata sadece yarim protes taktirmasi. Tavsiyesi direkt tam protes takilmasi.

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    411
    147 mesaja 311 teşekkür aldı
    cok cok sagolun allah razi olsun cümlenizden, Herne de ( ST Anna herne Orthopädie ) bir arkadasta burayi önerdi-- demin bir arkadasimda aradi möncengladbach futbol kulubünün eski doktorunun adresini verdi DR.med Stefan Hertl. diye biri git birde ona görün diyor.kafam baya karisti vallahi
    benim de iki arkadas Herne'de ameliyat oldu, genel olarak ikisi de memnun.
    ama onlar olali 5-6 sene oldu.
    simdi nasildir bilemem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)