Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3123 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uzaylilar varmi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye malkocoglu42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    176 mesaja 670 teşekkür aldı
    yasim 45 ve ben bugüne kadar 3 kec kendi gözlerimlen gördüm UFO tabiki o anda elimde malesef görüntü almak icin hic bir sey yoktu, en son gördügüm ise daha da ilgincti gecen sene saat 06.00 siralariydi ve subat ayiydi ben insaatlara malzeme tasiyorum yani siva mörtel ve digerleri,derken ben ise koyuldum hortumlari taktim kamyonumu calistirdim ve Silo ya basladim doldurmaya tabiki 27 ton tasiyorum ve dolmasi 1.5 saat falan sürüyor,dedim bir sigara yakayim üsümemek icin icim isinsin diye ve yaktim bir veya iki kez sigaraydan cektim amma inanin o an gökyüzü cok güzeldi hic bir tabe bulut yoktu ve herseyi cok net görebiliyordum yildizlar hersey cok acikti derken sol tarafa bir anda istemeden de olsa bir bakayim dedim yani yildizlari seyrederken yav uzaklarda bir parlak isik gördüm cok parlakti inanin bana hic bir sey öyle parlak degildi o anda,ben yav nedir demeye kalmadi bir anda o kadar uzakligi nasil geldigini anlayamada bir baktim üstümden gecti gitti amma cok felaket bir hizlan inanin ben öyle bir hizla ucan sey görmedim,tabiki bir an aligilayamadim cünki daha yeni ise baslamistim ve uyku sersemiydim dedim ya bir an durakladim yani gecip gittikten sonra 2 veya 3 dakika algilayamadim ve 3 dakika sonra jeton düstü yav dedim bu neydi böyle hem parlak hem cok hizli felaket hizli ve de cok alcaktan ucuyordu tahminimce 1 kilometrenin altindaydi simdi size anltacagim en ilgin tarafi size hersey dedigim gibi normal gibi gelebilir amma bir sey cok acayipti tuhaf ti ne olabilir sizce, cok yakin olmasina nazaran hic ses yoktu ve arkasinda da hic serit veya baska seylerde yoktu,eger bir ucak olsa idi dedigim gibi ses yapardi yani schall sesi yoktu savas ucagi olsa idi o alcak ucustan inanin yeri gök yüzünü inletirdi ilgin olani ise hic birisi gördügüme uymuyordu ucak olamaz helikopter olamaz ,dedim ya gördügüm sey cok cok cok hizli ve cok parlak ve yuvarlakti kim ne derse desin o gördügüm sey biz den degildi ((cok parlak cok hizli ve hic ses yok))inanin bana ilk gördügüm yer dediysem alp daglari ve o daglar bana 100 km falan ve güneyden kuzeye dogru uctu ve bu uzakligi belki de bir kac saniye icinde basardi ve ya 5 saniye diyelim,mümkün degil bir ucak bir kac saniyede bu kadar uzakligi ucabilsin birde su var o anda dikkatimi ceken baska birsey daha vardi büyüklügü cok büyüktü yolcu ucaklarindan kat kat daha büyüktü, sonuc su (cok parlak) (yuvarlak) (cok felaket hizli) (cok cok büyüktü) (hic ses yoktu) dedigim gibi son gördügüm diger gördüklerimden daha ilginci ti onun icin ilk gördüklerimi sizlere anlatmak istemedim yani diyecegim sizlere su, bu yazdiklarim hikaye degil arkadaslar gercekten yasadigim bir olaydi sizlerlen paylasmak istedim saygilarimlan

2. 2 kişi malkocoglu42 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)