Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 437 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba kredisi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    45 mesaja 66 teşekkür aldı
    arkadaslar kendi düsüncem tabiki beni baglar yorumlairniz okudum hakliisniz genelde ama su var gencler icin bu dediiginiz gecersiz yetisgin cocugu olanla bilir baba ve anne olarak bizler yardimci olmuyozmuyuz biz binemedik o binsin veya biz yapmadik o yapsin diye arkadasimiz düsük kredi sormus bizler sadece biliyorsak ona cevap verelim alir almaz kendi bilir diye düsünüyom kolay gelsin ( benim düsüncem beni baglar arkadaslar haddim degil kimseye farkli birsey demek ) genclerin altindaki arabalara bir bakin birde eskidendi türkler kötü arabaya biniyor demek simdi en iyisine en lüksüne biniliyor öyle görüyom hakkisir binsin alak kaza bela vermesin kimseyede
    Konu antika tarafından (09 Mart 2023 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

2. antika üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    39
    216 mesaja 383 teşekkür aldı
    Alıntı antika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkler kötü arabaya biniyor demek simdi en iyisine en lüksüne biniliyor öyle görüyom hakkisir binsin alak kaza bela vermesin kimseyede

Güzel yazmissin
    Bizim burdada herkesde 1-2 yasinda mercedes bmw arabalar var
    Benim köylüm mersedes S bilmem kac aldi 20000 euroya,kis geldi kis tekerligi yok diye agliyordu
    Oglu 27 bin euroya Golf gti aldi 200 Euro taksitle ödüyor

Ha bende iyi bir -ok degildim tabii gencligimde bende 50 bin euro vermisimdir arabalara (mark olarak 100 bin)
    Bugün elimde o yönden ne var ? hic bir sey

Hani düsünüyorumda bugünkü aklim olsa hayatta arabalara bu kadar para vermezdim

Ben Millet Mercedese BMW biniyor diye onlarla yaris etmeye calismam
    bir polo 6 N vardi ise gidip geliyordum bana yetiyordu,4 sene önce isden cikinca sattim ,daha arabada almadim

Herhalde yaslaninca böyle oluyor

5. 2 kişi batum üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)