PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ChatGPT Yapay zeka deskop uygulamasi

fantoma
21 Şubat 2023, 18:59
edit..............

Mi.TeVe
24 Kasım 2023, 22:31
4 -5 aydir kullaniyorum. Cok da memnunum.
Hem Dehset verici hem de Profesyonel.
Kendini gelistirmek isteyenler icin cok güzel bir arac.

bambumbam
07 Aralık 2023, 11:40
Google Bard bende kullaniyorum basarili buldum kesinlikle

fantoma
12 Aralık 2023, 12:27
edit..............

hOrOz
12 Aralık 2023, 13:01
Usta para çok galiba olmadık şeylere para harcıyorsun ..

Gereksiz araştırmalar ... boşuna para harcama..

Hepimiz de Orta Asya dan gelme değiliz ..Gelsek hepimiz çekik gözlü olmamız lazım .. Bu da başka bir efsane

Osmanlı devrinde Orta Anadolu dan aldıkları kişileri gitmişler Balkanlara yerleştirmişler

Bugün git Bosna-Hersek te biz Karamanlı yız diyorlar

Balkanlardakileri getirmişler Orta Anadolu ya yerleştirmişler.

Zamanında bir sürü uygarlıklar yaşamış Hitit ler, Frigler, Likyalılar, Persler ,Romalılar daha bir sürü millet

Bunların hepsi buharmı oldu ?

Bu kavimlerden bir çoğu bugünlere kadar geldi...

Insanımızın yöresel görünüşlerinde belli oluyor

fantoma
12 Aralık 2023, 15:00
edit..............

ayaz
12 Aralık 2023, 15:20
@fantoma usta hayırlı olsun yeni oyuncağın güle güle kullan.

Gesendet von meinem SM-G980F mit Tapatalk

hOrOz
12 Aralık 2023, 15:41
neyse boşver tartışmaya gerek yok ..

@fantoma usta hayırlı olsun yeni oyuncağın güle güle kullan.

Gesendet von meinem SM-G980F mit Tapatalk

Evde yalnız olunca canı sıkılıyor galiba ?

YA Yeni Zellanda ile nasıl bağ kurmuşlar? Adem ile Havva dan ?

webci
12 Aralık 2023, 17:31
Fantomq usta ben bu yapay zeka ve ona yuklenen gpt konusunda yazi yazunca sen bu ise kendini fazlasiyla kaptirdin..
Yapay zeka bir arsif bir kutuphane ve yerzunde bigune kadar olmus olaylar nasil kitapdan okuyorsan veya okuduysak yapay zekaninda bundan farki yok..sadece bilgi birikimi ve sanal zeka...gelecegi bilemez,insanlar boyle bir kutuphaneyi bulduklari icin kapis kapis ilgilendirenn veya ilgilendirmeyen konulari sorup duruyor..
Bu bir tembellik ve insani laskalastirma..tabi kolaylik ama bundanda oteye gidemez..
10 000 yil once amerika mi vardi..bir dunya vardi,,ayrica gocler dunyasi o aciklamalarda anlatildigi gibi olmadi,,tam tersi oldu..10 bin yil once insanlik dunyada peygamberle varoldu ve nasil nereye goc ettiler parca parca kuranda da anlatilir..
Yapay zeka sanal aciklamalari sana anca darwin teorisini destekler,atanin maymun oldugunu anlatir..
Bu zekayida bir insanin icad ettifini dusunursek insanlik yeni bir sey icad etmedi..gelismis bir teknoloji,okadar..
Bir ornek;
Macarlar attilanin torunlari
Slavlar attilanin torunlari
Semerkantdan goc edenler doguya be batiya dagilip kimi rusya uzerinden slav ulkelerine kimide batiya goc edip avrupaya yerlesti,,hicbir batili veya rus veya slav attilanin torunu oldugunu kabul etmez,,o halde dna konusunda yapay zeka yanlis bilgileri veriyor cunku bugune kadar varolacan tez neyse sana onu soyler..

Mi.TeVe
26 Ocak 2024, 20:29
Arkadaslar
Yapay Zekayi, kesin bilgi olarak degerlendirmek yanlis. Anlatmam gereken "ben öyle biliyorum"
1. Bunu yapan insan
2. Yapay "yani gercek degil"
3. Nasil ki arama Motorlarinda birsey ariyoruz ve karsimiza bilerce Site ve bilgi geliyor, yapay zeka onlarin sentezi yani süzgeci (Filitresi) oluyor
4. Yapay Zeka bize yardimci oluyor, bizim yerimize karar vermiyor.

Gelecekte yardimci araclari arasinda önemli yer alacagi kesin.
Biz buna ne kadar yol verecegiz?
Yani biz kendi aklimizi kenara koyup yapay akil ile mi hareket edecegiz?

Dogru olani biz de beynimizi gelistirip, bu yarista yerimizi almamiz gerekecektir.

Saygilar.