PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Homeofice

domanicli
23 Ocak 2023, 21:31
slm,arkadaslar sizlerden akil veya bilgi soracaktim bu konuyla ilgili
yanlis birsey de yapmak istemiyorum,malum ekonomi krizden dolayi
minijob ariyordum kendime,Facebook da gözüme Neben verdienst von zu hause
homeoffice gibi gruplar gözüme carpti,iste üye oldum yani beitreten olayini yaptim
üc bes guruba iste cok kolay para kazanma durumu falan fisman diye konular acmislardi
iste pn at falam gibi,birtanesine attim kadin yazmiz sportwette ymis,200 euro veriyorlarmis
sonra mitglied olursan daha yüksek kategoriye cikiyormussun ve daha fazla
para kazanabiliyormusum,ve buna benzer bir sürü terimlerini bilmedigigim anlamadigim
seyler önüme gelmeye basladi,iste networking geschäftaufbauen leicht gemacht
videos v.s,amerikada bu yayginmis almanyada pek bilinmiyormus galiba buna benzer isler
sorum böyle bir is kuran varmi kendine veya bunlar para tuzagimi elimi aygimi cekmelimiyim
bu gibi seylerden,simdiden cevaplar icin tesekkür ederim

selamlar saygilar

hOrOz
23 Ocak 2023, 21:39
homeoffice gibi gruplar gözüme carpti,iste üye oldum yani beitreten olayini yaptim
üc bes guruba iste cok kolay para kazanma durumu falan fisman diye konular acmislardi
iste pn at falam gibi,birtanesine attim kadin yazmiz sportwette ymis,200 euro veriyorlarmis
para kazanabiliyormusum,ve buna benzer bir sürü terimlerini bilmedigigim anlamadigim
videos v.s,amerikada bu yayginmis almanyada pek bilinmiyormus galiba buna benzer isler
sorum böyle bir is kuran varmi kendine veya bunlar para tuzagimi elimi aygimi cekmelimiyim

selamlar saygilar

Usta senin gibi 200€ veren çok olmuştur onların para ödemesi gerekirken sen niye ödüyyorsun

Salak arıyorlar boş vet bu tarz işleri

domanicli
23 Ocak 2023, 21:44
Usta senin gibi 200€ veren çok olmuştur onların para ödemesi gerekirken sen niye ödüyyorsun

Salak arıyorlar boş vet bu tarz işleri

slm,horoz usta yanlis yazdim galiba onlar bana 200 euro veriyorlarmis
bir kere ye mahsus ondan sonra mitglied olup yüksek kategoriye cikma durumlari varmis
kadin bu sekilde güzel paralar kazanmis linkde söyle yaziyor robethood net sportwetten
systematisiert alle gewinnen bu sekilde,genede cevabin icin tesekkür ederim

hOrOz
23 Ocak 2023, 21:52
slm,horoz usta yanlis yazdim galiba onlar bana 200 euro veriyorlarmis
bir kere ye mahsus ondan sonra mitglied olup yüksek kategoriye cikma durumlari varmis
kadin bu sekilde güzel paralar kazanmis linkde söyle yaziyor robethood net sportwetten
systematisiert alle gewinnen bu sekilde,genede cevabin icin tesekkür ederim

ne verirse versinlar sende onun onn 10 çıkacaktır

haveri68
23 Ocak 2023, 22:35
Bu devirde kimse kimseye bes kurus vermez ,ha kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez ..bunun adi keriz silkeme adamlar keriz avinda sen düsmessen baskasi düsecek tuzaklarina

Birbey 3.0
23 Ocak 2023, 23:54

selamlar saygilar

Bu yeni birsey degil. Sen kayit parasi ödüyorsun, sonrada komisyoncu olarak calisiyorsun.

Merak etme, Sportwette yapanlar hepsi tipico.de gibi büyük portallarda oynuyor. Kücük sirketlere kimse güvenip oynamaz.

Uzak dur.

moralist
24 Ocak 2023, 10:13
Ben homeofficedeyim ama Telekommikations şirketide Anadil Almancan varsa buralara başla

domanicli
24 Ocak 2023, 17:58
Ben homeofficedeyim ama Telekommikations şirketide Anadil Almancan varsa buralara başla

slm,moralist almancam iyidir ,telekommunikations sirketlerinin
isimlerini yazabilirmisin veyahut nereye basvurabilegim adres link gibi
selamlar

cimbom7490
12 Şubat 2023, 19:05
Öyle olaylara uyma. Homeoffice den Calismak istiyorsan call Center lar da cok eleman ariyor. StepStone a mesela Homeoffice diye yaz, kesinlikle sonuc gelir.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk