PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyet hakkinda soru

Turk-TURKEY
23 Ekim 2015, 18:58
Merhaba

Ben türk ehliyetimi burda alman ehliyeti ile degistirdim ve türk ehliyetimi aldilar benden Ben alman ehliyetimi aldim 2 sene probe var dediler taxi yapamadim probemin bitmesini 1 ay kala kirmizi isiktan gectim bana 120 € para cezasi geldi ödedim acaba benim probem uzadimi uzamadimi onu merak ediyorum cünki taxi kursuna gidecegim.

Memoli1976x
23 Ekim 2015, 19:27
Ödedigin Ceza Bussgeld oldugu icin, malesef Probezeitin uzadi.

Turk-TURKEY
23 Ekim 2015, 19:36
Cavıbınız için teşekkürler fakat ben cezayı ödedikten sonra bana baska mektup gelmedi ama bilgilendirmeleri gerekmiyormu onların yada ben bunu tam olarak nerden öğrenebilirim ?

fuk_18
23 Ekim 2015, 20:29
benim bildigim türk ehliyetin oldugu icin probezeit sana gecerli olmuyor.

Yigido
23 Ekim 2015, 20:39
aynen türk ehliyetini degistirip alman aldiysaniz probe sizin icin gecerli degil. Bence sizi yanlis bilgilendirmisler

Turk-TURKEY
24 Ekim 2015, 17:21
Cevaplar icin tesekkür ederim.
Benim en cok merak ettigim sey Probezeit uzasa bile bana mektup gelmezmiydi MPU yapmam icin sonucta 1 punkt yedim aradan 8 ay gecti ses soluk yok.

fuk_18
24 Ekim 2015, 21:26
proben yokki mektup gelsin merak etme cezayi odeyisen sorun yok 2 sene sonra punkten silinir

Cevaplar icin tesekkür ederim.
Benim en cok merak ettigim sey Probezeit uzasa bile bana mektup gelmezmiydi MPU yapmam icin sonucta 1 punkt yedim aradan 8 ay gecti ses soluk yok.