PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PayPal la "Waren und Dienstleistungen" para göndermek

benreis61
25 Aralık 2022, 00:10
Örnek "eBay Kleinanzeigen" dan bir ürün alsam ve fiyatını PayPal-Waren und Dienstleistungen ile ödesem. Dolandirilma imkanım varmı. Mesela aldığım ürün gelmezse. Paramı geri alabilirmiyim.

hOrOz
25 Aralık 2022, 00:50
Örnek "eBay Kleinanzeigen" dan bir ürün alsam ve fiyatını PayPal-Waren und Dienstleistungen ile ödesem. Dolandirilma imkanım varmı. Mesela aldığım ürün gelmezse. Paramı geri alabilirmiyim.

Usta PayPal artık EBAY le ilişkisini kesti ,

Zaten eBay Kleinanzeigen de Käuferschutz yok sadece anlaşmalı olduğu portallerde geçerli

https://themen.ebay-kleinanzeigen.de/sicher-bezahlen/

Ozanonur38
27 Aralık 2022, 09:09
Hayir, Privat aldigin birisinden hic bir Garantie ve Anspruchen yok.

atsiz77
27 Aralık 2022, 11:39
Arkadaşlar başımdan şöyle bi olay geçti. PayPal Ebay Kleinanzeigen den privat satıcıdan satın aldığım malzemeyi sigortalı olarak ödedim .

Araba radyosu almıştım bozuk çıktı satıcı kabul etmeyip parayı ödemek istemediğinde şikayet bildirmiş açıp durumu izah ettim parayı geri aldım tamamen.

satturko
27 Aralık 2022, 15:24
Mal i satan kisi Normal Paypal üzeri ödeme kabul ediyor ise sorun yok,bozuk veya dandik mal satan kisiler ise Frende Familie olarak yollayin diyor genel de.
Tabiki ikinci sekil de ödeme yaparsaniz avucunzu yalarsiniz,atsiz77 ustanin da dedigi gibi normal ödeme yapilmis ise Paypal yüzde 90-95 parayi geri ödüyor.
Privat bile olsa sateci Paypal buna ragmen geri ödüyor paranizi.

N2FR2T
16 Ekim 2023, 02:01
Eger Waren und Dienstleistung olarak ödeme yaparsaniz, herhangi bi sekilde sorun yasadiginizda Supportu devreye sokabilirsiniz. Sorunsuz halolur cok yasadim.. Selamlar