PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paypal havale hesaba gecmesi

cinola27
23 Aralık 2022, 12:30
Selam degerli arkadaşlar
Gecen hafta hesabima bir havale geldi ama yollayan freundin olarak secmedigi için hem kesinti yapmişlar hemde para hesaba gecmedi orda arti olarak duruyor ama cekemiyorum öylece duruyor hesabima nezaman gecer bir bilgisi olan varmı bir haftadir kullanamiyorum parayı

arapkarizma
23 Aralık 2022, 12:44
bir seymi sattiniz paypal üzeri ödemeli belkide alan kisi daha frei vermemistir mali aldim ve her sey yolunda diye yani bi problem cikarsa diye paypal parayi tutuyordur

cinola27
23 Aralık 2022, 12:58
Normalde havale yapacakti
Famillia olarak secmeyince hemen gelmiyor sanirim ama nezaman kullanabilirim onu bilmiyorum birsey satmadim ama dedigim gibi + olarak hesapta gôzüküyor ama kullanabileceğim sekilde hesaba gecmiyor 1 hafta oldu

atsiz77
23 Aralık 2022, 13:05
Para senin hesabında göründüğü vakit kullanırsın sorunsuz. PayPal müşteri hizmetlerini arayıp durumu öğrenebilirsin.

Mezarci59
23 Aralık 2022, 13:16
slm
1 sana niye gechäftlich olarak gönderdi ? Birsey satip karsiliginda ödeme yapmadi ise parayi geri iade et ve arkadas olarak gondersin hepsi 1 dakika surmez ama böyle kalsin diyorsan bir de ilk satis falan olarak görünüyosa zaten yazar paypalda mutemel tarih hangi zaman icinde parayi kullana bilecegin zaman icerigi.
gönderen istedi zaman bir fall acar ve parayi geriye alir bilgin olsun sen en iyisi geriye iade et he birdaha geriye göndermez diyor diye dusunuyorsan onu bilemem.

cinola27
23 Aralık 2022, 14:21
Dedigin gibi yaptim geri yolladim her yollamay 3.5€ kesinti yapiyor ama benim hatam degil yolladim ve yazdim tekrardan yolla dogru şekilde diye bakalim ne olacak
Yanlislikla gechäftlich yolladim dedi
Geri al dedim olmuyor dedi

akbenli
23 Aralık 2022, 17:06
Selamünaleyküm

Arkadasim Keuferschutz oldugu icin öyle. nermal Freunde und Familie olarak gönderse hem ücret ödemiyorsun hemde hemen alabiliyorsun parayi.

Saygi ve Selamlar

cinola27
24 Aralık 2022, 01:29
Cûmleten cevap veren arkadaşlara tsk ederim yarin yeniden freunde olarak yollayacak
Daha önceki yolladiği parayi artan para olarak komple tekrardan yolladim 3.5€ kesinti yaptı
Mezarcı59 arkadaşın dediği şekilde sorunu hallettim saygilar tşkler…..

hOrOz
24 Aralık 2022, 02:10
Bu PayPal de raydan çıktı

Geçende EBAY de 10€ ya bir şey sattım

Bana 9,43€ göndermişler . 0,57€ kesmişler

cinola27
24 Aralık 2022, 02:54
Sistem genelde aynı insanları alıştırıp vazgecilmez yapana kadar normal sonra herşey kazık atmaya doğru değişiyor misal netflix de 2023 den itibaren 4 kişiyle paylaştığın hesapları tek kişilik yapıyor
:)

hOrOz
24 Aralık 2022, 05:08
Sistem genelde aynı insanları alıştırıp vazgecilmez yapana kadar normal sonra herşey kazık atmaya doğru değişiyor misal netflix de 2023 den itibaren 4 kişiyle paylaştığın hesapları tek kişilik yapıyor
:)

Netflix baştan söylüyor paylaşımın yasak olduğunu ...

Bakma biz uyanık olduğumuz için diğer kişilerle paylasım yapıyorz

Ozanonur38
24 Aralık 2022, 12:20
Dedigin gibi yaptim geri yolladim her yollamay 3.5€ kesinti yapiyor ama benim hatam degil yolladim ve yazdim tekrardan yolla dogru şekilde diye bakalim ne olacak
Yanlislikla gechäftlich yolladim dedi
Geri al dedim olmuyor dedi

yanlis geri yolamisin. Sen normal göndermeyecektin geri Parayi. O Transaktionun üzerine gidip "Rückerstattung" sececektin. Böylece Paypal o parayi geri gönderiyor üstünede kendi Gebühren cektigi mikari koyuyor. Böylece sende yine 2. bir yeni Transaktion yapmis oldun. Böyle karsi satin alanin da sucu yok sen yanlis yaptin.

cinola27
24 Aralık 2022, 21:30
Kardeşim zaten yazdigima bakarsan geri ödeme secenegiyle yani Rückerstattung yaptim 2.bir transaktion yapmadim ayni gelen transaktiondan tekrar yolladiği parayı Rückerstattung olarak geri yolladim orda sorun yok