PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devre Mülk Antalyada

BiBakipCikicam
19 Aralık 2022, 23:38
Selam abiler, Devre Mülk ile alaka malumat almak isterim. Varmı acaba aramızda Devre Mülk alan. Tatil yapılabileğimiz bir yer mesela Antalya olabilir. Nekadar sağlam acaba, değer mi değmez mi. Bi öğreneyim dedim

Birbey 3.0
20 Aralık 2022, 22:46
Bosver. Koy cebine parayi, git tatiline. Bir tapuyu 100 kisiye paylastirmakdan baska birsey degil. O yatacak ayni yatakda iki hafta, sonra sen gireceksin o yataga. Sonra daire eskiyecek, birisi bende tadilat icin para yok suan diyecek, baskasi kapiyi bozup gidecek. Öyle sey iyimi olurmu. Iki üc sene gideceksin, sonra sikilmaya baslayacaksin hep ayni yer. Zaten düzgün bir halt olsa okadar gurbetci alirdi.

Kral67
20 Aralık 2022, 23:45
Bosver. Koy cebine parayi, git tatiline. Bir tapuyu 100 kisiye paylastirmakdan baska birsey degil. O yatacak ayni yatakda iki hafta, sonra sen gireceksin o yataga. Sonra daire eskiyecek, birisi bende tadilat icin para yok suan diyecek, baskasi kapiyi bozup gidecek. Öyle sey iyimi olurmu. Iki üc sene gideceksin, sonra sikilmaya baslayacaksin hep ayni yer. Zaten düzgün bir halt olsa okadar gurbetci alirdi.

Adamın dibisin Birbey hocam yüreğine sağlık nokta.

oguzsinan
27 Aralık 2022, 02:44
Selam abiler, Devre Mülk ile alaka malumat almak isterim. Varmı acaba aramızda Devre Mülk alan. Tatil yapılabileğimiz bir yer mesela Antalya olabilir. Nekadar sağlam acaba, değer mi değmez mi. Bi öğreneyim dedim

27 sene önce Antalya kemere simena tatil köyünde 9000 dolara devre mülk almıştım tım diyorum bir defa dahi tatil yapamadım. Aldıktan sonra 3 sene izine gidemedim 4. Sene gittiğimde tatil yapmak istiyorum diye mudürüyete gittim benden 4 senenin bakım parası için 900 dolar ve o zaman 2 hafta tatil yapmam içi 450 dolar istediler ben ise 2 hafta tatil için 4 yıldızlı Halbpension içinde 350 Mark vermiştim. 15 sene sonra beni icraya vermeye kalktılar. Bakım parası için. Tam tamına 9500 dolar istediler. Bende hesabını yaptım tatil yapmadığım 15 senelik tatil için 15000 dolar istedim. Çünkü başkasına kiraya verdiler devre mülkü. Avukatla anlaşıp yüzünde küfürü bastım. Bir daha aramadilar.