PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Internet den (Sırrı lacin) baglama alan oldumu?

huhatit
18 Kasım 2022, 17:17
Merhaba arkadaşlar umarim konuyu doğru yere açmışımdir, eğer yanlış ise herkesden özür dilerim [emoji846]. Başlıkta belirttiğim gibi kendime birbağlama almaya düşünüyorum, internetden bağlama satıcısı buldum (sırrı lacin) almanya ya kargo ile bağlama gönderiyorlar. Acaba burdaki arkadaşların tecrübesi varmi bu satıcı ile? Şimdiden teşekkür ederim [emoji106]

Gesendet von meinem M2102J20SG mit Tapatalk

hOrOz
18 Kasım 2022, 17:58
Merhaba arkadaşlar umarim konuyu doğru yere açmışımdir, eğer yanlış ise herkesden özür dilerim [emoji846].
Başlıkta belirttiğim gibi kendime birbağlama almaya düşünüyorum, internetden bağlama satıcısı buldum (sırrı lacin) almanya ya kargo ile bağlama gönderiyorlar.
Acaba burdaki arkadaşların tecrübesi varmi bu satıcı ile? Şimdiden teşekkür ederim [emoji106]

Benim enişte internetten ısmarladı sanırım Youtube de görmüş

çok güzel paketlemişler kargo ile geldi

Kaliteli ve seside güzeldi

huhatit
19 Kasım 2022, 08:44
Benim enişte internetten ısmarladı sanırım Youtube de görmüş

çok güzel paketlemişler kargo ile geldi

Kaliteli ve seside güzeldiHızlı cevap için teşekkürler usta. Zoll ile bi sorun yaşamış mi, bi bilgin var mi?

Selcukhan
16 Aralık 2022, 05:06
Sirri Lacin`den asla baglama almam. Almanya`ya 2250 TL (113,50 Euro) Kargo ücreti istiyor.
Ben Tamir icin Baglamami Istanbula DHL ile yolladim. 25 Euro ödemistim!

moralist
16 Aralık 2022, 08:26
Kargo amma da pahalı

Ozanonur38
16 Aralık 2022, 10:05
Bir Sazi elinize alip sesini duymadan nasil Baglama aliyorsunuz ki?
Bu en önemli olan seylerden biri.

huhatit
16 Aralık 2022, 11:01
Sirri Lacin`den asla baglama almam. Almanya`ya 2250 TL (113,50 Euro) Kargo ücreti istiyor.
Ben Tamir icin Baglamami Istanbula DHL ile yolladim. 25 Euro ödemistim!Usta iki seçenek sunuyorlar kargo icin. Hızlı bi şekilde elinize ulaşmasını istiyorsanız 2250 tl talep ediyorlar, yok ben 14-20 gün beklerim acelem yok diyorsaniz 525 tl oda yaklaşık 27€ civarı ediyor buda gayet normal.

huhatit
16 Aralık 2022, 11:08
Doğru aslında bağlamayı eline almadan çalmadan sesini duyman alınmaz. Ben bağlamayı resimlerde ve video da gördüm cok hoşuma gitti, o tonda başka yerde bulamadım yani görünüm olarak ses tonu olarak tam istediğim bağlama. Bi çılgınlık edip sipariş verdim, gecen hafta elime ulaştı gerçekten kalitesi ve ses tonu mükemmel.

Ozanonur38
20 Aralık 2022, 11:44
Doğru aslında bağlamayı eline almadan çalmadan sesini duyman alınmaz. Ben bağlamayı resimlerde ve video da gördüm cok hoşuma gitti, o tonda başka yerde bulamadım yani görünüm olarak ses tonu olarak tam istediğim bağlama. Bi çılgınlık edip sipariş verdim, gecen hafta elime ulaştı gerçekten kalitesi ve ses tonu mükemmel.

Memnun kaldigina sevindim, hayirli ugurlu olsun. Nice calmalar :)

huhatit
20 Aralık 2022, 14:22
Memnun kaldigina sevindim, hayirli ugurlu olsun. Nice calmalar :)Eyvallah usta [emoji4]

Selcukhan
21 Aralık 2022, 05:53
Bu secenek bir kac ay önce yoktu. Sadece 113 Euroluk secenek vardi ve buyüzden o sahisla bir münakasamiz oldu. Kendisi biraz kibirli ve müsteriler ile nasil konusacagini bilmeyen bir sahis.
Ayrica Videoda baglamanin sesi hosunuza gidebilir, ama o videodaki ortam genelde farkli oluyor. Sap sizin elinize göre uygunmu, baglamanin calimi rahatmi gibi konulari videodan göremezsiniz. Tecrübelerime göre online baglama alimini tavsiye etmiyorum, genelde sazlari oldugundan daha güzel göstermeyi cok iyi biliyorlar…

Ama siz memnun kaldiysaniz, sorun yok… iyi günlerde calin…:)

huhatit
21 Aralık 2022, 07:40
Bu secenek bir kac ay önce yoktu. Sadece 113 Euroluk secenek vardi ve buyüzden o sahisla bir münakasamiz oldu. Kendisi biraz kibirli ve müsteriler ile nasil konusacagini bilmeyen bir sahis.
Ayrica Videoda baglamanin sesi hosunuza gidebilir, ama o videodaki ortam genelde farkli oluyor. Sap sizin elinize göre uygunmu, baglamanin calimi rahatmi gibi konulari videodan göremezsiniz. Tecrübelerime göre online baglama alimini tavsiye etmiyorum, genelde sazlari oldugundan daha güzel göstermeyi cok iyi biliyorlar…

Ama siz memnun kaldiysaniz, sorun yok… iyi günlerde calin…:)Teşekkür ederim [emoji846]