PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isvicrede Internet ve telefon icin almanyadan olan mobilanbieter hangisi tarif anbieten yapiyor ?

galaxy
14 Kasım 2022, 20:00
Selam Arkadaslar
12 ayda isvicreye 4 günlük gezmeye gidecegim ve almanyada kullandigim mobil hattini ücretsiz kullanamiyorum,bilindigi gibi
Isvicre AB degil.
Internette arastirdim 02,Kauflandmobil,Ayyildiz da bende olan hatlar bunlar hicbiri isvicre paketi yok.
Kullanmaya kullanabilirsin ama tuzlu olacak.
gördügüm kadariyla telekom mobenda birde vodavone tarif bieten yapiyor onlarda bende yok.
Baska alternativler varmi bilmedigim misal isvicre callya karti anbieter.
Bilgisi olan arkadaslar burda bilgi verebilir....
tesekkürler...

Ozanonur38
16 Kasım 2022, 13:17
Usta iPhone kulaniyormusun? Evet ise AppStore dan "Airalo" Appini indir. Buradan bütün dünyda Ülkeler icin ESIM Alabiliyorsun. Mesela Schweiz icin baktim Tarifeler bunlar:

7 Gün 1 GB = 9$
30 Gün 3GB = 18$
30 Gün 5GB = 27$
30 Gün 10GB = 39$

alternativ Isvicrede Migros veya Coop gibi Marketlerden doldurmali Kart alabilrisin. Ama orada Fiyatlar / Tarifeler neler bilmiyorum.

galaxy
16 Kasım 2022, 22:35
Tesekkürler
Evet iyi bir alternatif bunu yükleyince
Diger kullandigim ana hat devre disimi kaliyor kullanirken.
Ve silmesi nasil oluyor kullanmak istemeyince

karam82
16 Kasım 2022, 23:04
Ozanonur ustanin dediği gibi sizin telefonunuz E sim kullanışlılımi önce ona bakin
İphonede ayarlarda Mobilfunkta ESim ekleyip oradan da silebiliyorsunuz.
onun dışında İsviçre’de çoğu yerde Wlan var kullanabileceğiniz her Migros’ta restaurantta bedava Wlan kullanabilirsiniz

erenali
17 Kasım 2022, 18:55
Selam Arkadaslar
12 ayda isvicreye 4 günlük gezmeye gidecegim ve almanyada kullandigim mobil hattini ücretsiz kullanamiyorum,bilindigi gibi
Isvicre AB degil.
Internette arastirdim 02,Kauflandmobil,Ayyildiz da bende olan hatlar bunlar hicbiri isvicre paketi yok.
Kullanmaya kullanabilirsin ama tuzlu olacak.
gördügüm kadariyla telekom mobenda birde vodavone tarif bieten yapiyor onlarda bende yok.
Baska alternativler varmi bilmedigim misal isvicre callya karti anbieter.
Bilgisi olan arkadaslar burda bilgi verebilir....
tesekkürler...

selam arkadasim.bende ay yildiz prepaid kart kullaniyorum ve tam basel sinirda oturuyorum ve aylik 10 euro paket yapiyorum 4 gb internet 200 dk tel ve 30 dk.tr mobil netz. ve isvicrede hem telefon edebiliyorum hemde internete girebiliyorum hepsi bu paket dahilinde,

galaxy
06 Aralık 2022, 00:34
selam arkadasim.bende ay yildiz prepaid kart kullaniyorum ve tam basel sinirda oturuyorum ve aylik 10 euro paket yapiyorum 4 gb internet 200 dk tel ve 30 dk.tr mobil netz. ve isvicrede hem telefon edebiliyorum hemde internete girebiliyorum hepsi bu paket dahilinde,

selam erenali
ben ayyildizi aradim durumu anlattim bana isvicre icin paketimiz yok dedi !!!

erenali
11 Aralık 2022, 10:46
selam erenali
ben ayyildizi aradim durumu anlattim bana isvicre icin paketimiz yok dedi !!!

selam ustam ben ayyildiz prepaid kart kullaniyorum ve tam basel sinirda oturuyorum cok zaman isvicre netzine baglaniyor ve baselde internete giriyorum arama yapiyorum hep opsiyonda gidiyor ekstra bir ücret kesmiyor ve ayni sekil oglum da kullaniyor .( vertragli olursa is degisiyor cünkü oglumun daha önce vertragli idi ondan ekstra ücret geliyordu) saygilar.