PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : türkiyede almanya vize bas vurusu

derbder1
03 Eylül 2022, 17:03
slm arkadaslar doru yeremi yaziyorum bilmiyorum,ablam almanya icin 19.06.2022 de vize basvurusunda bulundu ucak bileti isterler diye 19.07. bilet aldilar ama vize islemmleri uzadigi icin bileti 19.09 ertilettiler farkini ödeyerek, 3 ay icinde cikar vize diye ama hala cikmadi ,simdi sirket ucak tarihini degstirmiyormus parayida geri alamazlarmis ,eyer ozaman kadar vize cikmasa napabilir bileti yanmasin diye bilgisi olan varmi bu konuda,simdiden tesekkürler

talo176
03 Eylül 2022, 20:29
Vize basvuru icin ucak bileti istemiyorlar.. o da nerden cikti?

derbder1
03 Eylül 2022, 22:42
Vize basvuru icin ucak bileti istemiyorlar.. o da nerden cikti?

isterler diye almislar bileti önceden bilselerdi gerek olmadigini vizeyi alinca alirlardi

arapkarizma
04 Eylül 2022, 11:12
bileti sigorta yapsalardi olurdu baska hic bi sanslari yok bilet yanar

iskete
07 Kasım 2022, 16:41
maalesef böyle cok kisinin paralari yandi yapacak bisey yok ucak biletini baskasina devir etse olur belki

Nuri1849
13 Kasım 2022, 18:34
maalesef böyle cok kisinin paralari yandi yapacak bisey yok ucak biletini baskasina devir etse olur belki

Öyle bir uygulama yok ucak şirketlerinde
İptal ederse en azından vergilerini iade etmeleri gerekir

Nuri1849
13 Kasım 2022, 18:37
slm arkadaslar doru yeremi yaziyorum bilmiyorum,ablam almanya icin 19.06.2022 de vize basvurusunda bulundu ucak bileti isterler diye 19.07. bilet aldilar ama vize islemmleri uzadigi icin bileti 19.09 ertilettiler farkini ödeyerek, 3 ay icinde cikar vize diye ama hala cikmadi ,simdi sirket ucak tarihini degstirmiyormus parayida geri alamazlarmis ,eyer ozaman kadar vize cikmasa napabilir bileti yanmasin diye bilgisi olan varmi bu konuda,simdiden tesekkürler

Vize için rezervasyon isteyebiliyorlar bazen. Ne zaman gidip geleceğini garanti altına almak için.

İhtiyacı olan varsa, vize için uçak bileti rezervasyon kağıdı çıkartabilirim. (Ücretsiz)

batum
14 Kasım 2022, 09:10
Hangi sirketden aldigini yazmamissin

Pegasusdan bileti aciga alabiliyorsun(ucacagin tarihde bilet pahali olursa farki ödüyorsun)
Ben hamburg/istanbul-Istanbul Hamburg biletimi Aciga aldim,Istanbul Hamburgu kullandim,Hamburg istanbul halan acikda duruyor,seneye kullanicam

Pegasusda olan THY de olur sanirim (Bileti aciga alma)