PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ucak seyahati ile Elektrikli Aletler hakkinda

delitürk
10 Ağustos 2022, 14:35
Selam Arkadaslar,
Kismetse yakinda Anavatana uçak ile seyahat edeceğiz. Turkiyede kullanılmak uzre 4adet PoE kamera ve NVR, Multischalter ve QadroLNB PoE Swich buna benzer birkaç aletleri Havaalanlari daki Sorunlar Bagaj kaybolma si ve buna benzer aksaklıklar olduğundan riske girmemek için bu aletleri Handgepäck olarak yanıma almayı düşünüyorum. Öğrenmek istediğim SECURITY kontrollerinde sorun olurmu..?
Amazon dan siparis etmiştim faturalarında mevcut.. Tskler

webci
10 Ağustos 2022, 14:48
Paket olarak tr ye adresine gönderseydin..

delitürk
10 Ağustos 2022, 15:01
Paket olarak tr ye adresine gönderseydin..
Adreste suan kimse yok usta. Burda önce hepsini bir kontrolden geçirdim çalışıp çalışmadığını dair

webci
10 Ağustos 2022, 15:08
Ihtiyac meselesi..tahminim sorun cikmaz..

Birbey 3.0
10 Ağustos 2022, 15:17
Bence sorun olabilir. Sonunda elektronik bir cihaz ve herkes onların ne olduğuna anlamaz. Birde içini açıp gösterme şansında yok. Nede olsa kapalı bir kutu. Sen güvenlikci olsan o sorumluluğu üstlenirmiydin? At bavula. Aldırmazlarsa Handgepäcke hapı yuttun. Bavul gitti. Mecbur cöpe atacaksın ozaman seninle beraber gelen olmadımı çöpe gidecek.

hOrOz
10 Ağustos 2022, 16:08
aynen geçen sene ben Türkiye de kutusundaki kahve makinasına karıştılar..

Faturasının olması bir şey değiştirmez

delitürk
10 Ağustos 2022, 16:21
Tskler Arkadaslar geçen sene Bavulda gitmişti bazı Elektronik malzemeler sorun olmamıştı, ama bu sefer Elbagaji düşünmüştüm security de sorun olurmu acaba diye bir kararsızlık vardi.

talo176
10 Ağustos 2022, 21:56
Sorun olacagini düsünmüyorum.. ben bi kere tastaturen (keyboard) elbagaj olarak yanima almistim sorunsuz...