PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nierenstein

bilgili
29 Temmuz 2022, 21:39
arkadaslar,gecen hafta ameliyat oldum,tas laser ile entfernen yapmislar,bundan sonra ne yapmaliyiz tas olmasin diye,yasim 48,benim gibi problemi olanlar,nelere dikkat etmemiz gerekiyor, yorumlarinizi beklivorum,saygılar

webci
29 Temmuz 2022, 22:22
Usta tas ureten yiyecekler icecekler yiyip icmeyeceksin..
Buna pekde yapacak birsey yok,vucut bunu uretiyor..
Ausreichendes*Trinken*beugt ebenfalls der Bildung von*Nierensteinen*vor. Zweieinhalb bis drei Liter am Tag sollten es schon sein. Am besten ungesüßte Früchte- und Kräutertees, verdünnte Säfte und mineralstoffarme und kohlensäurearme Mineralwässer

Birbey 3.0
29 Temmuz 2022, 23:16
arkadaslar,gecen hafta ameliyat oldum,tas laser ile entfernen yapmislar,bundan sonra ne yapmaliyiz tas olmasin diye,yasim 48,benim gibi problemi olanlar,nelere dikkat etmemiz gerekiyor, yorumlarinizi beklivorum,saygılar

Doktorunuz anlatmadimi?

bilgili
31 Temmuz 2022, 11:33
tabi ki anlatti,ama degisik fikirleri olanlar olabilir,bana dedigi tuz dan uzak durmam ve bol bol limonlu su icmem.akil akildan üstündür,farkli fikirler cikiyor

moralist
31 Temmuz 2022, 11:53
Bol bol Karpuz ve Yoğurdun suyunu iç

Birbey 3.0
31 Temmuz 2022, 20:35
tabi ki anlatti,ama degisik fikirleri olanlar olabilir,bana dedigi tuz dan uzak durmam ve bol bol limonlu su icmem.akil akildan üstündür,farkli fikirler cikiyor

Kulaktan dolma olmaz öyle işler. En iyisi bir Heilpraktikere git danış.

Trabzon61
31 Temmuz 2022, 23:53
Kardeşim öncelıkle geçmiş olsun.Kendim üç kere böbrek tasiyla sıkıntı yasadim.ikisini laser ameliyat,diğerini bir dostun tavsiyesi ile düşürdüm.tavsiyem iki kilo limon al,süyunubir sürahiye doldur,içine çiğ kırılmamış yumurta koy,bir gün beklet,aç karnina bir hafta boyunca iç.sonra taşı düşüreceksin Allahın izniyle.Bizzat kendim denedim. Ben 5 gün sonra tas düştü.Hastaneye yatmaktan kurtuldum.Saygılarımla

webci
31 Temmuz 2022, 23:57
Usta cig kirilmamis yumurta nasil oluyor..
Yani cig yumurtanin pismemis sarisinimi limon suyuna karistiracak..

Trabzon61
01 Ağustos 2022, 00:48
Marketen aldigin gibi,paketten bir tane cıkarip,temizleyip kabuğuyla kırmadan hafifçe içine atılacak.slmr

webci
01 Ağustos 2022, 01:15
Marketen aldigin gibi,paketten bir tane cıkarip,temizleyip kabuğuyla kırmadan hafifçe içine atılacak.slmr

Ilginc...
Tesekkürler..
Slm

gezgin38
07 Ağustos 2022, 22:50
birkac yil önce bende acil böbrek tasi yüzünden hastaneye kaldirildim ( cok büyük aci cek dim) böbrek tasi cikarildiktan sonra en gec senede 1 kez urolog dr. gidip kontrol olman lazim erken teshiz koyabilmesi icin. gecmis olsun