PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaslarin Dikkatine : Corendon Airlines ucuslarini iptal ettiginde parayi geri ödemiyor

abbas2006
27 Temmuz 2022, 11:11
Arkadaslarin Dikkatine :
Corendon Airlines ucus günü az yolcu oldugu zaman Ucakta teknik arizayi bahane edip.
ucusu iptal edip parayida geri ödemiyor. Bu firma kesinlikle güvenilir bir Firma degil.

Asagidaki linklerde Sikayet linklerinde göre bilirsiniz
https://de.trustpilot.com/review/corendonairlines.com
https://www.sikayetvar.com/corendon-airlines
https://www.reklamation24.de/corendon-airlines

Cengiz Bond
27 Temmuz 2022, 11:32
birde: gecen Cumartesi annem corendon ile uctu ve ucak 4 saat gec kalkti.
flightright üzerinden dava actim, flightrighte göre 3 bilete 1200 (- 400 komision) geri gelecek.

aksarayli
27 Temmuz 2022, 11:56
Allah izin verirse bu cumartesi benimde ucusum var,Corendon Airlines ile.

Birbey 3.0
27 Temmuz 2022, 12:00
Bizim Türk şirketleri maalesef karaktersiz. Biliyorlar mahkum olduğumuzu.

Geçen günde Sunexpress'in hosteslere verde yemekte yılan kafası çıkmıştı. Resmide vardı. İlk kez olmuyormuş.

Mafyan
27 Temmuz 2022, 19:12

Geçen günde Sunexpress'in hosteslere verde yemekte yılan kafası çıkmıştı. Resmide vardı. İlk kez olmuyormuş.

Sen inaniyormusun ?

webci
27 Temmuz 2022, 19:36
Parayi bulan sapitiyor..

izmirefesli
27 Temmuz 2022, 19:58

Usta olay dogru Sirf hostesler icin degil ucan yolcuyada gelebilirdi o yemek sans hostese gelmis, verilen yemekte cikiyor yilan kafasi kesik halde basindan ,Sunexpress de üst düzey cok samimi oldugum bir arkadasim var bu olayin Sunexpress e bir komplo oldugunu söylüyor yemek firmasini arastiriyorlar ona göre hukuki islemler baslayacakmis

Corendon olayina gelince iki sene önce ucus yasaklarina takilan biletim vardi bir Allah biliyor, birde ben ne ugrastim Corendon ile bu kadar sahtekar bir firma olamaz Avukat falan birsey yapamadi o kadar iyi kaciyorlarki yasalardan vicdanlarina kalmis yardimci olup olmamak

Murat01
27 Temmuz 2022, 23:23
Bizde ailece ilk defa bilet aldik corendondan.
Acaba iptal etme sansimiz varmi?

Yakin cevreme sordum, tümü tavsiye etti.
Simdi korkuttunuz beni ustalar.

Birbey 3.0
27 Temmuz 2022, 23:57
Olan olmus artik. Yapacak birsey yok. Gecen sene gittim sorun yok. Yaz tatilinde sorun olmaz. Ucak doluyor.

yadikar
28 Temmuz 2022, 00:15
3 sene önce Antalyadan corendon ile dönecektik uçakta arıza nedeniyle iptal oldu bizi 5 yıldızlı bir otelde misafir ettiler çok güzel ağırladılar 2 gün sonra Berline uçtuk internet üzerinden bilet paramızı geri talep ettik 6 kişiydik 3 hafta sonra hepimizin parası gidiş ve dönüş dahil iade edildi. Hakkını aramasını bilen herkes parasını geri alır bence sıkıntı olmaz, birde çalışan biri ise işe gidemediği günleri bile ödüyorlar.

atsiz77
28 Temmuz 2022, 05:56
Cuma günü Kayseri - Köln uçağında uçağa giriş vaktine 2 saat kala rötar yaptı uçak 3 saat.

Sebebi ise Almanya’daki aşırı yoğunluk ve yavaş çalışmalarından dolayı.

Özür olarak havaalanında bekleyenlere bisküvi ve içecek dağıttılar.

3 saatten fazla rötar olursa hak talep etme imkanınız oluyor.

izmirefesli
28 Temmuz 2022, 09:37
Yoğun sezonda uçak full dolu ise problem çıkmıyor genelde Corendon da ama problemli zamanlarda yada bir sorun çıkarsa siz o zaman görün ben iki sene ugraştım Corendon ile sonunda sorun çözüldü ama ne kadar uğraştığımı bir ben bilirim

webci
30 Temmuz 2022, 11:59
Almanyanin civisi cikti..
Artik verdigin parayi geri alabilmen icin bi ton ekmek yemen lazim..

aksarayli
30 Temmuz 2022, 21:49
Bugün ucusumuz vardi,yukarida yazdigim gibi.ama maalesef ucak yoktu ucacak,caresiz eve geldik.
Yarin sözde ucacak ama pekte ümit verici konusmadilar.

Perisan olduk ailece.8 saat hava limaninda bekledik.Valizleri verdik.pasaport kontrolude dahil tüm kontrollerden gectik,ucaga binecegimiz yere kadar geldik ama ucak gelmedi.neymis teknik ariza.
Avukat sigortam var artik bir avukata vereyim,perisan etti bizi corendon.

Berlinden ankaraya gidecektik,ankaradan gelen ucaga binip.ankaradaki ucakta kalkmamis berline, arkadas gelecekti,onlarida otele yerlestirmisler.

aksarayli
30 Temmuz 2022, 21:49
iki kez oldu pardon

Birbey 3.0
30 Temmuz 2022, 22:02
Bugün ucusumuz vardi,yukarida yazdigim gibi.ama maalesef ucak yoktu ucacak,caresiz eve geldik.
Yarin sözde ucacak ama pekte ümit verici konusmadilar.

Perisan olduk ailece.8 saat hava limaninda bekledik.Valizleri verdik.pasaport kontrolude dahil tüm kontrollerden gectik,ucaga binecegimiz yere kadar geldik ama ucak gelmedi.neymis teknik ariza.
Avukat sigortam var artik bir avukata vereyim,perisan etti bizi corendon.

Berlinden ankaraya gidecektik,ankaradan gelen ucaga binip.ankaradaki ucakta kalkmamis berline, arkadas gelecekti,onlarida otele yerlestirmisler.

Vay ückagitcilar. Ariza falan bahane. Gecen sene uctuk Corendon ile sorun yoktu. Ayin 05.08.2022 görecegim bakalim.

Cok serefisiz bizim Türk sirketleri. Zaten Corendonun sahibini googlede arastirin. Pekde basarili bir adam degil. Dikin tutmayan birisi.

Gecmiste Air Alfa ve Istanbul Hava Yollarida böyle haltlar yapmaya baslamisti sonu ikisininde iflas oldu. Er veya gec bunlarda iflas eder bu kafa ile.

Sanki ucagin gelmeyecegi belli degildi. Ankara'dan kalkmadiysa gelmeyecegi belli.

atsiz77
31 Temmuz 2022, 00:07
Şimdi baktım haberlere baya uçak seferlerini Avrupa’daki havaalanlarındaki problemlerden dolayı askıya almaya gidiyor Corendon.

Burda Uçak şirketinin sucu yok diyebiliriz, ben geçen hafta Cumartesi 3 saat rötar ile geldim uçak Almanya’dan geç kalktığı için, burda sonuç Corendon zarar görüyor.

İşçiler ister istemez mesai yapıyorlar bi de çok Corona hastalığından ötürü işçiler raporlu olduğu yazıyor.

Bakalım haftaya 8.08 çocuklar gelebileceklermi, İnşâAllah sıkıntı olmaz 2 gün sonra okullar başlıyacak burda.

ALLAH (cc) herkese sağ sağlım izin yapmak nasip etsin.

https://www.aerotelegraph.com/corendon-streicht-rund-1500-fluege

Acemibiri
31 Temmuz 2022, 10:51
2020 yilinda Coronadan dolayi benim Biletlerde iptal olmustu ama ugras ugras geri alabilmistim bu sirketten.

webci
31 Temmuz 2022, 12:46
Check up yapiyorsun,bavullari aliyorsunda hangi ucaga yükleyecektin,diyorsunki ucak gelmedi....
Iyi bi yalan olsaydi belki inanirdik..

hOrOz
31 Temmuz 2022, 13:07
Bütün şirketlerde problem var havaalarında kaos var

Lufthansa bile yüzlerce seferi iptal etmek zorunda kaldı..

Havaalanlarında uyarı grevi vardı şimdide pilot grevleri başlayacak

işleri iyice zor soktular

Birbey 3.0
31 Temmuz 2022, 14:38
Şimdi baktım haberlere baya uçak seferlerini Avrupa’daki havaalanlarındaki problemlerden dolayı askıya almaya gidiyor Corendon.

Burda Uçak şirketinin sucu yok diyebiliriz, ben geçen hafta Cumartesi 3 saat rötar ile geldim uçak Almanya’dan geç kalktığı için, burda sonuç Corendon zarar görüyor.

İşçiler ister istemez mesai yapıyorlar bi de çok Corona hastalığından ötürü işçiler raporlu olduğu yazıyor.

Bakalım haftaya 8.08 çocuklar gelebileceklermi, İnşâAllah sıkıntı olmaz 2 gün sonra okullar başlıyacak burda.

ALLAH (cc) herkese sağ sağlım izin yapmak nasip etsin.

https://www.aerotelegraph.com/corendon-streicht-rund-1500-fluege

Corendonun suçu olmazmı? Adam ne diyor? bavulu verdik, gümrüğü geçtik ondan sonra Gate'de iptal ettiler. Insan iptal edecekse Lufthansa gibi bir kaç gün önceden iptal eder. Milleti oraya çoluk çocuk topla 8 saat beklet ve ondan sonra iptal et. Anası güzelmiymiş?

Bütün şirketlerde problem var havaalarında kaos var

Lufthansa bile yüzlerce seferi iptal etmek zorunda kaldı..

Havaalanlarında uyarı grevi vardı şimdide pilot grevleri başlayacak

işleri iyice zor soktular

Körmü işcileri çıkarmasalarmış. Diğer branşlar çıkarmadı, iscileri Kurzarbeita yolladılar. Kendi sorunları. Bir isci hata yaptımı götüne tekmeyi basıyorlar. Ama daha götüne tekme yiyen havalimanı genel müdürü yok.

murat39
31 Temmuz 2022, 14:56
Bugün Corendor Münih - Kayseri ucusunda problem yoktu.

Check in önceden yapilirsa iyi oluyor.Extra bölüm acip check in yapanlar buraya diyorlar.

Sira yogunluk vardi.4 saat önce havaalaninda.30 uncu siralardaydi.

Birbey 3.0
31 Temmuz 2022, 20:32
Murat abi bavul verdikten sonra üst aramasında ne kadar bekeldiniz? Geçen yıl tüm terminal 1'de sırf üç kişi üst arıyordu.

Birbey 3.0
02 Ağustos 2022, 19:06
Cuma günü ucuyorum. Check-In yaptim. Gidis ucusuna bana yer sectirmiyor. Dönüse sectiriyor ve ön koltuklara kisi basi 15 Euro istiyor.

Siteleride halen cok amatörce bir site. Koskoca sirket düzgün site yapamiyor.

Musti
02 Ağustos 2022, 22:31
Corendon la 2 kere uctum bidaha tövbe :)

Sami-42
02 Ağustos 2022, 23:19
slm cümlleten arkadasim 07.30 kassel den antalya uctu sorun olmadi

Birbey 3.0
03 Ağustos 2022, 12:41
Cornedon Almanya numarasını aradım. Diese Nummer ist zur Zeit nicht erreichbar diyor. Önceden işimizi halledemesek bile hiç yoktan bir bekleyin diye kayıt çıkıyordu.

Korkuyorumki, cuma günü piste biz yolcular ucağı kaktırmamız gerekecek diye.

webci
03 Ağustos 2022, 12:47
Usta o kadar karamsar olma..
Bazen onlarin yapabilecegi birsey olmayabilir,dunya hareketli,herseyde heryerde birsey olabiliyor,kimse ucagi keyfinden pistte tutmaz,,benimde tanidiklar gittii bugun dakkasinda kalkmis,
Sayet kalkmayacak corondor olursa burda piskin piskin oturacagimiza gidip kaktiriveririz:D

murat39
03 Ağustos 2022, 14:06
Birbey 3 kisi üst aramasi yapiyor.Tabi ki izin yogunlugu bekleme zaman gerekiyor.

Arkadas Düsseldorf dan corendorla ucacakmis.Ucak kalkmamis.Otele götürmüsler.Dedikleri saat te tekrar gelmisler olmamis.Arkadas sinirlenmis.Bileti iptal ettirmis.Türk hava yollarindan bilet almis.
Türk hava yollari da kalkmamis.Corendor ücüncü denemede ucmus.

Bu ara problemler yasaniyor.

Birbey 3.0
03 Ağustos 2022, 14:11
Usta o kadar karamsar olma..
Bazen onlarin yapabilecegi birsey olmayabilir,dunya hareketli,herseyde heryerde birsey olabiliyor,kimse ucagi keyfinden pistte tutmaz,,benimde tanidiklar gittii bugun dakkasinda kalkmis,
Sayet kalkmayacak corondor olursa burda piskin piskin oturacagimiza gidip kaktiriveririz;)

Kaktırmakla kalsa yine iyi. Dolmuşdaki gibi içinde bağırmasın hostes ödemeyen varsa ödesin diye. Artık öndeki koltukdaki oturana 1000 Euro pilota vermesini söyleriz. Tek kisi diyede bağırırız.

Ne hale geldik ya...

hOrOz
03 Ağustos 2022, 14:34
Kaktırmakla kalsa yine iyi. Dolmuşdaki gibi içinde bağırmasın hostes ödemeyen varsa ödesin diye. Artık öndeki koltukdaki oturana 1000 Euro pilota vermesini söyleriz. Tek kisi diyede bağırırız.

Ne hale geldik ya...

Usta 2 senedir Corendon şöyle böyle diye kritik yazıyorsun ama gidiip yine Corendon dan bilet alıyorsun

parana kıy git Lufthansa dan First Class uçak bileti al

Sende rahat rahat uçarsın

webci
03 Ağustos 2022, 14:34
Simdi bu siralar herkes heryer corona daki laşkaligi aliskanlik etti,herkese gun dogdu..
Isini yapanda var,kelle sallayip maas alanda..
Ustune birde rusya ukrayna savasi ve zamlar eklendi,oldu tam lahana tursusu..
Gaz ve elektrik zamlari yakinda gelip millet gas cikarip ortalik iyice osuruga bogulunca ne etcez recep;)

Birbey 3.0
03 Ağustos 2022, 16:50
Yokki Lufthansa İzmir'e. Haftada bir kere gece yarısında oda.

İzmir'e maalesef sadece iki uçak var Münih'den.

Önceden Lufthansa vardı 10-15 yıl hep ordan aldım. Bir sefer bile başım ağrımadı.

Sunexpress yarım hırsız, Corendon tam hırsız.

Cengiz Bond
03 Ağustos 2022, 16:55
Istanbula vardir lufthansa, oradan izmire vip-limusin ile gelirsin gayri.

atsiz77
03 Ağustos 2022, 19:28
Corendonun akşam seferleri problemli sanırım, normal gündüz vakitlerden uçuşlar uçuyor…

Birbey 3.0 uçak uçmamazlık yaparsa Becerksizler Board kimliğini göster [emoji2]

Şaka bi yana bizim çocukların uçağı tsi 16:00 Kayseri - Düsseldorf bakalım bunlar gelebileceklermi …

Öyle ters zamana geldikki şu an belki bu günlerimiz daha iyi günlerimiz haberimiz yok.

Birbey 3.0
03 Ağustos 2022, 23:15
Istanbula vardir lufthansa, oradan izmire vip-limusin ile gelirsin gayri.

Direk oda yok.

En iyisi otobüs ile gitmek. Eskilere geri dönüyoruz.

Münih - Istanbul otobüsü var. Yazıcıoğlu diye bir şirket. Her sene uçak korkusu olan onunla gidiyor.

atsiz77
05 Ağustos 2022, 14:57
Birbey 3.0 ne yaptın sorun oldumu ?

Murat01
06 Ağustos 2022, 02:25
Bizim adana - düsseldorf 10.09.22 storniert.
Sözde personel eksikligi varmis.
Bende komple iptal edip sunexress den aldim biletleri.
Buda iptal olursa izin komple iptal edecegim bu sene. :)

webci
06 Ağustos 2022, 03:22
Usta zorlama;)
Vardir bundada bir hayir. Oluyorsa bir hayir olmuyorsa bin hayir..

Murat01
06 Ağustos 2022, 03:34
Webci ustam vallahi bende öyle düsündüm.
"Sizin hayır sandığınız şer; Şer sandığınız şeyde hayır vardı ALLAH (C.C) bilir siz bilmezsiniz"
ayeti gelir hemen aklima bu tür olaylarda.

O yüzden zorlamayacagim seninde dedigin gibi,
sunexpressde iptal ederse bu sene gitmeyecegiz büyük ihtimalle memlekete.

webci
06 Ağustos 2022, 11:33
Webci ustam vallahi bende öyle düsündüm.
"Sizin hayır sandığınız şer; Şer sandığınız şeyde hayır vardı ALLAH (C.C) bilir siz bilmezsiniz"
ayeti gelir hemen aklima bu tür olaylarda.

O yüzden zorlamayacagim seninde dedigin gibi,
sunexpressde iptal ederse bu sene gitmeyecegiz büyük ihtimalle memlekete.

Süpersin ustaok78rcp

banane78
06 Ağustos 2022, 11:44
Ben 17.09. tarihinde Antalya'dan Karlsruhe / Baden-Baden (FKB) havalimanina ucuyorum. Kücük bir havalimani ama yaz sezonunda Türkiye'ye cok ucus oluyor.
Bakalim ucabilecek miyim?
Yillar önce THY'de ucuyordu ama kaldirdilar. Bana cok yakin oldugu icin arada kullaniyorum. Stuttgart'a araba ve trenle zor oluyor.
Favorim Frankfurt. Trene biniyorum, havalimaninda iniyorum.
Iyi tatiller hepinize!

atsiz77
06 Ağustos 2022, 14:28
Ben 17.09. tarihinde Antalya'dan Karlsruhe / Baden-Baden (FKB) havalimanina ucuyorum. Kücük bir havalimani ama yaz sezonunda Türkiye'ye cok ucus oluyor.
Bakalim ucabilecek miyim?
Yillar önce THY'de ucuyordu ama kaldirdilar. Bana cok yakin oldugu icin arada kullaniyorum. Stuttgart'a araba ve trenle zor oluyor.
Favorim Frankfurt. Trene biniyorum, havalimaninda iniyorum.
Iyi tatiller hepinize!

Hangi uçak şirketi hocam Corendon ise araştır uçuşunu derim.

Çünkü küçük havaalanlarına uçuşları iptal ediyor. Genelde iptal edilen uçuşlar küçük havaalanlarına.

banane78
06 Ağustos 2022, 21:26
Hangi uçak şirketi hocam Corendon ise araştır uçuşunu derim.

Çünkü küçük havaalanlarına uçuşları iptal ediyor. Genelde iptal edilen uçuşlar küçük havaalanlarına.

atsiz usta, evet corendon.
ucus hala gözükmekte ve ucus gününe 6 hafta var.
Mayis ayinda Kayseri'den Stuttgart'a dönmüstüm. Ucak full doluydu ve en ufak bir sorun olmadi.

Ucak iptalleri bugünlerde her sirkette oluyor. Pegasus abimlerin Istanbul-Sivas ucusunu iptal etti. Ertesi gün olmayan ucak nasil oluyorsa o güne acildi.

Birbey 3.0
07 Ağustos 2022, 23:36
06.08.2022 gece saat 3.30 yola çıktım. 4.30 Münih havalimanındaydım. Uçağın kalkış saati 08.45'di. 3-4 saat kala orda olun deniyordu. Vardık oraya Corendon kontuardında yazıyordu 2.5 kala açılıyor diye. Bende dedim neyime topladınız beni buraya. Online-Checkin yapmıştım.

Bavulu verdim ve üst baş aramasında gittim. Sabah'ın erken saati olduğu için herhalde bomboş'du. Hemen geçtik. Pasaport kısmıda boşdu. 6.45 Gate'deydik. Gate 8'de acılıyordu. Erken geldiğimiz için orada bekledik. 8'de açtılar. Tamda 8'de uçtuk sorunsuz.

Hoşama sırf gitmeyen pilot ve tüm personelin yabanci olması. Ya Rus yada Ukraynalıydılar. Tam bilmiyorum.

İzmir'e indik. 4 bavulumuzda 5 dakikada geldi.

Uçağın içinde normalinde fazla Hansgepäck vardı. Mümkün olduğunca yolcular uçağın ambaranı vermemişler. Biz verdik. Uçağın dolapları Handgepäckler şığmadı. Hostesler Rucksack gibi şeyleri indirdilerki yer açılsın. Rucksackları koltukların altına koydurttular.

İyi geçmesinin nedeni sabahın erken olması daha. Gerçi Billboard'da sabah 5'den gibi uçaklar kalkıyordu..

Birde ben Bayern'de okulların kapanmasından itibaren hemen bilet almadım. Bir hafta sonra aldım millet bir gitsin diye. Mutlaka onunda faydası olmuştur.

selim16510
11 Ağustos 2022, 23:57
Selamlar malesef bu corendon ucak sirketi öyle gözüküyorki cok güvenilr bir sirket degil. Alaman arkadasina cordendon bende bilet aldim online biletin alma sebebi direkt ucus vardi stuttgart-bodrum.
Arkadas ucus günü gitti Havalimanina ucak kalkmadi ucus felan yoktu ogün. Tam bilemicem banada öyle gleiyor ucus günü az yolcu olunca ucakda ariza var diye iptal editiler. Birde bu kadar olmaz ucus iptal oldu ne email geldi nede sms haber bile vermeldiler ucus iptal oldu diye . malesef arkdas ertesi gün sunexpress bilet alip uctu. Bende bütün imkanlari denedim intenet bir sirket buldum ve sikayet edip ucus ici verdigi parayi geri almak icin.
kanunlar ucus iptal oldumu belirli bir miktar para vermeleri lazim ucus iptal olunca. pek sanmiyorum paraiy geri alicagini arkdasin 2 ay oldu ama baya uzun sürüyor. Bakalim ne olucak burda sirketi karalamak icin yazmadim basima gelen olayi anlatim cok online bilet aldim ama böyle birsey hic basima gelmedi alman sirketlerinde böyle seyler az oluyor. bu sene baya havalimanlarinda cok sorun yasandi personal eksik diye ama benim arkdas mayisda giticekdi birde stuttgart yaz sezon yogun oldugu zaman hic bir probelem olmamis.

abbas2006
12 Ağustos 2022, 13:52
Slm. Arkadaslar corendon hakkinda baya sikayetler dolmus (trustpilot da)
Vallah ben magdur oldum. Size tavsiyem bu CETE sirketten uzak durun

Not. Arkadaslar, lütfen tanidik tüm ahbablariniza bu corendon hakkinda uyari etmenizi ihmal etmeyiniz. Tsk.

Saygilar
abbas

Birbey 3.0
12 Ağustos 2022, 15:54
Asıl düşündürücü olan 2-3 yıl geçmesine rağmen halen Corendon ulaşılamıyor olunması. Bu süre zarfında isteseler bu sorunu çözerlerdi. Bir başka düşündürücü konu artık herhalde Türk personeli kalmaması.

Fb48
12 Ağustos 2022, 20:18
Benim çocuklar Perşembe Münih-Bodrum seferi yapan corendon uçağında 3 saat uçağın içinde kalkmasını beklediler uçak 3 saat gecikmeli Bodruma indi tüm yolcuların bavulları Münihde bırakarak geldi uçak 150 kişi madur olmuş

arapkarizma
12 Ağustos 2022, 21:41
Benim çocuklar Perşembe Münih-Bodrum seferi yapan corendon uçağında 3 saat uçağın içinde kalkmasını beklediler uçak 3 saat gecikmeli Bodruma indi tüm yolcuların bavulları Münihde bırakarak geldi uçak 150 kişi madur olmuş

Bana da aynisini sunexpres yaptı hannover Bodrum uçağına almadı bizi adı pilot ben 1 gün sonra izmir e uçtum bavullarim 5 gün sonra bulundu geldi yani bunların hepsi aynı bok

haveri68
12 Ağustos 2022, 21:56
Bu günlerde ucan var mi haftaya ben ucacagim 4-5 saat önce gitmeye gerek var mi düsseldorf tan ucacagim cünkü bizim burda okul tatili bitti.
hale sorun yasayan varmi düsseldorft an ucanlar da .

cenyal
12 Ağustos 2022, 22:58
Bugün beni bacanagim gitti Frankfurttan Antalyaya 13:50 ucagiydi 1 saatlik gecikme ile kakti. Sag salim de indi. Bende 20 August ta Frankfurt Kayseri gidecegim.

civrilli
13 Ağustos 2022, 11:33
Asıl düşündürücü olan 2-3 yıl geçmesine rağmen halen Corendon ulaşılamıyor olunması. Bu süre zarfında isteseler bu sorunu çözerlerdi. Bir başka düşündürücü konu artık herhalde Türk personeli kalmaması.

yaz sezonu ucaklari personeliyle beraber kiraliyorlar

Birbey 3.0
13 Ağustos 2022, 17:47
Olabilir. Çünkü yakalarında Corendon yazmıyordu. Sky ile birşey yazıyordu. Sunexpress'de mi kiralıyor?

boni
17 Ağustos 2022, 20:30
Buraya bir Göz atin.
Paraniz burda. Ustalar.

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/antalyasporun-stadyumuna-yeni-isim-sponsoru-42111542

Birbey 3.0
23 Ağustos 2022, 16:45
Bugün Türkiye saati ile 08:10 Izmir - Münih'den Corendon ile geri uctum. Yine erken saatlerine dek geldigim icin sorun yasamadim herhalde. 15 - 20 dakika gibi gec kalkti ama havada farki kapatti.

Bunda kendi hostesleride vardi.

Birbey 3.0
24 Ağustos 2022, 23:08
Bugün corendon ile alakalı bu haberi okudum.

Haberdeki temizlik şirketi ile anlaşmamız yok haberi doğru, çünkü uçak inerken bende anons yapıldı "lütfen tüm cöplerinizi bize verin bir sonraki uçuş için hazırlık yapacağız diye".

Nasıl bir mantık ile hareket ediyorlarsa. Callcenterlerine pandemiden süresine bakmaksızın ulaşamıyorsun, temizlik şirketi ile anlaşmaları yok, kısmen kendi işcileri yok.

Yakında tuvaletede para ister bunlar havada.

Ama Antalyaspora para buluyorlar sponsor olmayı.

https://www.facebook.com/251772958169714/posts/pfbid02fbhZNddARXu8iyikSY8xheVLEi2mUVnte1558rumpRh WbitYGZ2tMvpv8agKABckl/

cenyal
25 Ağustos 2022, 07:02
Bende 20.08.22 de saat 17:45 uçağı ile frankfurt-kayseri yolculuğu yatım. Yarım saatlik bir gecikme ile uçağa alındık. 18:15 gibi uçağa alındık ama tam bir saat ucak içinde bekledik. Kaptan uçağı itecek olan aracın gelmesini beklediklerini söyledi. Hostesler hepsi Türk ve corendon a ait idi.

iskete
28 Ağustos 2022, 08:29
hepsi hikaye binlerce calisani neden isten cikariyorlar kaos olacagini bile bile yyani bir isler dönüyor bakalim haydi hayirlisi en iyisi kara yolu ona verecegim parayla rezillik cekecegime yolda cekerim

cassano
02 Eylül 2022, 11:45
Merhaba arkadaslar,

Türkiye'den gelirken uçak 4 saat rötar yaptı. Almanyadan kalkan uçak EU Recht ile Flightrighta başvurma imkanı var. Türkiyeden kalkan uçak, merkezi Türkiye de ise, Flightright bisey yapamıyor.
Biraz google'de aradım su an bilgi bulamadım. Türkiye'de Flightright gibi veya şikayet etme hakki var mi?

Veya birisinin basına buna benzer durum geldi mi?

sadece
02 Eylül 2022, 16:51
Merhaba arkadaslar,

Türkiye'den gelirken uçak 4 saat rötar yaptı. Almanyadan kalkan uçak EU Recht ile Flightrighta başvurma imkanı var. Türkiyeden kalkan uçak, merkezi Türkiye de ise, Flightright bisey yapamıyor.
Biraz google'de aradım su an bilgi bulamadım. Türkiye'de Flightright gibi veya şikayet etme hakki var mi?

geçmiş olsun, artık bu devirde sağ sağlim seyahat etmek en önemlisi, elbette insan mağdur oluyor, hele ufak coçuk veya yaşlı, hasta yolcular varsa.

bütün şirketler için aynı poliçe geçerli olduğunu varsayarak, THY'nin bilgisini burdan (https://cdn.turkishairlines.com/m/20276527ef3c98b2/original/FR-67-0329-Rev-04-ai.pdf) okuyabilirsiniz, 2. sayfadaki tabelada sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Birbey 3.0
02 Eylül 2022, 19:06
Merhaba arkadaslar,

Sen Krumbach'daydın demi? Ben Fischach'da. Nerden nereye uçtun? Saat kaçdaydı uçak?

cassano
02 Eylül 2022, 19:10
Ben İstanbul Sabiha Gökçen den Stuttgarta uctum. Türkiye saati ile uçak 13.55 de kalkacaktı ama akşam 18.00 de Türkiye saati ile kalktı.

Almanya ya saat tam 20.00 almanya saati ile indi.

Çocuklar perişan oldu, kendim için sorun değil ama çoğu aile ye çocuklar ile rezillik çekti.

Ben kendim krumbach dayım birbey.

Birbey 3.0
02 Eylül 2022, 19:19
Doğru hatırlamışım. Özelden yazışalım bir cay kahve içeriz önümüzdeki haftalarda.

Bu arada çocuk nasıl oldu?

Şunu fark ettim, sabahdan uçaklar kalkarsa sorun yok. Ama öğlene doğru Almanya'da havlimanları yetiştirememye başlayınca böyle oluyor.

cassano
03 Eylül 2022, 08:37
bir gelişme elde edersem buradan paylaşirim. Birbey tabiki cay kahve iceriz hic sorun degil.

abbas2006
10 Eylül 2022, 19:55
Arkadaslar Corendona, bild Gazetesine bildirecegimi yazdiktan sonra, Corendon dan bilet ücretini 3 günde geri aldim.

https://www.bild.de/news/bild-kaempft/bild-kaempft-fuer-sie/bild-kaempft-43942532.bild.html

Birbey 3.0
10 Eylül 2022, 22:51
İyi etmişsin Sezai usta.

thaflowkilla
13 Eylül 2022, 19:50
Merhaba Arkadaslar, hala 3-4 saat önceden gitmek gerekiyormu? Yogunluk nasil suan (Köln-Bonn icin misal olarak)?

hOrOz
13 Eylül 2022, 20:06
Merhaba Arkadaslar, hala 3-4 saat önceden gitmek gerekiyormu? Yogunluk nasil suan (Köln-Bonn icin misal olarak)?

Twitter de Köln/Bonn Havaalanı aktüel bekleme zamanlarını veriyor
https://twitter.com/AirportCGN

saat 19:20 itibariyle bekleme süresi 3 dak
ama sen yine 2 saat erken git nolur nolmaz

Köln Bonn Airport
@AirportCGN
·
45 Min.
Hinweis für Reisende: Vor der
#Sicherheitskontrolle beträgt die Wartezeit aktuell (Stand: 19:20 Uhr)
ca. 3 Minuten. Die Wartezeit ist abhängig von der Anzahl der geöffneten Kontrollspuren und kann sich ändern.

thaflowkilla
13 Eylül 2022, 21:34
Tesekkürler bilgi icin. Iki saat önceden git derken, normal sürenin üzerine iki saat daha mi eklemis oldun? Yani toplamda 4 saat önceden mi orada olayim ne olur ne olmaz diye, yoksa toplamda iki saat önceden mi, herzaman ki gibi?! Tuhaf bir soru oldu, farkindayim :)

hOrOz
13 Eylül 2022, 23:02
2 saat uçuştan önce orada ol

Havaalanınlarında yazınki gibi sıkışıklık yok

Sicherheit kontrolleri 10-15 dak.

Bugün tanıdık Zonguldak'a Havaalanından Corendon ile geldi.
Bavullar Türkiye de kalmış.
Tam detaylarını bilmiyorum

thaflowkilla
14 Eylül 2022, 01:04
Hocam ben AnadoluJet (THY) ile ucacagim insaallah. Fakat bu konu aktif oldugu icin buraya yazma/sorma geregi duydum. Verdiginiz bilgiler icin tesekkürler.

cenyal
14 Eylül 2022, 08:11
Ben İstanbul Sabiha Gökçen den Stuttgarta uctum. Türkiye saati ile uçak 13.55 de kalkacaktı ama akşam 18.00 de Türkiye saati ile kalktı.

Almanya ya saat tam 20.00 almanya saati ile indi.

Çocuklar perişan oldu, kendim için sorun değil ama çoğu aile ye çocuklar ile rezillik çekti.

Ben kendim krumbach dayım birbey.

Corendon istanbul a da uçuyor mu ?

hOrOz
14 Eylül 2022, 10:41
Corendon istanbul a da uçuyor mu ?

İstanbul yok galiba

thaflowkilla
14 Eylül 2022, 11:32
Türkiye'ye ucakla sorunsuz bir sekilde Drone (249 gram) götürebiliyormuyuz? Herhangi bir sorunla karsilasan oldu mu?

hOrOz
14 Eylül 2022, 12:01
Niye sorun olacakki?
Sadece 500g üstü uçurmak izne tabi

thaflowkilla
14 Eylül 2022, 12:54
Bilmiyorum, emin olamadim. Sonucta her yerde ucurmak yasak oldugundan dolayi, daha dogrusu belirli yerlerde ucurmak serbest oldugu icin, belki bazi evraklarda yaninda isteyebilirler diye düsündüm.

Abi
14 Eylül 2022, 19:02
Ne hikmetse bu sene hic sasmadigim THY de bile cok sorun yasadim,ilk önce Türkiyeye gittikten sonra haber geldi Trabzondan Berline gidecegimiz direkt ucak iptal ,neyse degistirdik aktarmaliya,26.07.22 de gelecegimiz aksam Email geldi saat 12.20 de gidecegimiz ucak Hava sartlari nedeniyle iptal
saatler sonra telefonla ulasabildigimiz THY ancak 01.08.2022 de ucabilecegimizi söyledi cocuklar ilk okula basliyacak biz üc kisi isbasi yapmamiz lazim ne kadar yalvardiksa bir sonuc alamadik.
Neyse ayin birinde Berline indik Bavullar yok ,tekrar elli kez telefonla ara arastir ,neyseki 10 gün icinde bavullar taksit taksit geldi.
THY anlasma kosullarinda hava sartlari ortaya konulunca hic bir hak talep kabul etmiyorlar ,bende vaz gectim ne yapayim,ama dedigim gibi 100 fazla verip her zamann THY yi tercih eden bir kisi olarak bu sene büyük hayal kirikligina ugradim.

hOrOz
14 Eylül 2022, 20:25
Ne hikmetse bu sene hic sasmadigim THY de bile cok sorun yasadim,ilk önce Türkiyeye gittikten sonra haber geldi Trabzondan Berline gidecegimiz direkt ucak iptal ,neyse degistirdik aktarmaliya,26.07.22 de gelecegimiz aksam Email geldi saat 12.20 de gidecegimiz ucak Hava sartlari nedeniyle iptal
saatler sonra telefonla ulasabildigimiz THY ancak 01.08.2022 de ucabilecegimizi söyledi cocuklar ilk okula basliyacak biz üc kisi isbasi yapmamiz lazim ne kadar yalvardiksa bir sonuc alamadik.
Neyse ayin birinde Berline indik Bavullar yok ,tekrar elli kez telefonla ara arastir ,neyseki 10 gün icinde bavullar taksit taksit geldi.
THY anlasma kosullarinda hava sartlari ortaya konulunca hic bir hak talep kabul etmiyorlar ,bende vaz gectim ne yapayim,ama dedigim gibi 100 fazla verip her zamann THY yi tercih eden bir kisi olarak bu sene büyük hayal kirikligina ugradim.

Usta bütün havaalanlarında karmaşıklık var problem sadece hava Yolları şirketlerinde değil

Alman Havaalanlarındaki karışıklık ister istemez öbür havaalanlarınıda ve şirketleride etkiliyor

arapkarizma
15 Eylül 2022, 06:37
Türkiye'ye ucakla sorunsuz bir sekilde Drone (249 gram) götürebiliyormuyuz? Herhangi bir sorunla karsilasan oldu mu?

Ben bu sene götürdüm bir sorun yok yanliz bagaja vereceksen Akku leri yanina alman gerek bagajda akku yasak ama ben cantasiyla beraber hep yanima ucaga alirim bir sorun olmuyor.

thaflowkilla
15 Eylül 2022, 11:11
Dji Fly & More cantasinin icinde akülerde. Öylece bagaja verecektim. Sorun cikarirlar mi?

arapkarizma
15 Eylül 2022, 19:02
Dji Fly & More cantasinin icinde akülerde. Öylece bagaja verecektim. Sorun cikarirlar mi?

evet sorun cikar ucagin bagajina akku vermek yasak akku leri yanina al drohneyi verebilirsin

thaflowkilla
16 Eylül 2022, 01:35
Sicherheitskontrolle'da, hem Almanya'da, hem Türkiye'de elimde Drone'u gördüklerinde herhangu bir belge felan istiyorlar mi? Özellikle geri dönüste, Türk Memurlari elimde Drone Cantasini (icinde 3 Batarya) gördüklerinde problem olur mu? Tam olarak nasil yaptin?

arapkarizma
16 Eylül 2022, 19:00
Sicherheitskontrolle'da, hem Almanya'da, hem Türkiye'de elimde Drone'u gördüklerinde herhangu bir belge felan istiyorlar mi? Özellikle geri dönüste, Türk Memurlari elimde Drone Cantasini (icinde 3 Batarya) gördüklerinde problem olur mu? Tam olarak nasil yaptin?

hic bi sorun olmuyor Almanya sordu tabiki actirdi sadece bakti Türkiye sordu Bu ne diye drohne dedim o kadar Ama TR de ucarken dikkar et Almanya gibi degil baya bi yasak bölgeler var basina id acma

Birbey 3.0
16 Eylül 2022, 19:53
Ben zamaninda Drucker götürdüm. Antalya'da görevliydim. Devlet mali. Kemal Sunal hesabi üstüme zimmetli. Kücük Laptopdrucker.

Güvnlikciler x-ray cihazinda sordular bunda ne var diye. Dedim yazici var. Iki üc metre ileri gitti polis ac cantada cikar dedi. Cikardim. Üstünde kapak varddi acilan. Kapagi ac dedi. Sonra yanima geldiler.
Toneri cikar dediler. Cikardim. Toner icindeki kara tozlar dinamit falan mi diye test ettiler. Temiz cikinca ucaga yanimda Handgepäck olarak aldirdilar.

Ama baya bir kac polis etrafima toplanmisti.

banane78
17 Eylül 2022, 12:38
Antalya havalimanindayim. Corendon uçuşlarında hiçbir sorun yok.

01.09.2023 Kayseri-Stuttgart ucuşumu ama dün iptal ettiler.

Birbey 3.0
30 Eylül 2022, 13:57
Facede yine okudum birisinden ucagin ici pisdi diye.

Belki nispeten ucuza götürüyordur ama temizlememeleri migde bulandiriyor. Allah bilir tuvalet nasil.

Bakalim seneye ne yapacagiz. Fiyat farki cok olmasada bari Sunexpress'den alabilsem.

toyhaneli19
30 Eylül 2022, 18:35
Benim iptal edilen ucus biletimin parasini 15 is gunu icinde heasabima iade etti

banane78
01 Ekim 2022, 17:05
Benim iptal edilen ucus biletimin parasini 15 is gunu icinde heasabima iade etti

benimki de 3 haftadan fazla sürdü. hatta aramak zorunda kaldim.
Ilk önce bana kisi basi 20 euro eksik ödeme yapacaklarini söyledi. Dedim ben iptal etmiyorum siz ucusu iptal ettiniz. Tekrar kontrol etti ve aradiktan 1 gün sonra para geldi.
Ayni bileti pegasusdan aldim ve tam 100 euro uyguna geldi. :-)

BuraK!
02 Ekim 2022, 14:31
Corendon fiyat olarak cok uygun, ben kendimde uctum ailemede aliyorum sorun yasamadik simdiye kadar. Sadece ucak ertelenmeleri oluyor, ama bunu bildigimiz halde aliyoruz o yüzden sikayet etmenin anlami yok bence. Mesela Kasimda aileme bilet aldim sunexpress 250 euro daha fazla istiyordu 2 kisi bilet...

Birbey 3.0
02 Ekim 2022, 18:34
Burak öyle şeymi olur. Satarken dese, dediğin doğru. Ama satarken demiyor bunu.

Ayrıca uçakları temizletmemesi kabul edilecek birşey değil. Bir bayana olduğu gibi. Kusmuş biri kusulmuş ve temizlenmemiş yere oturtmaya kalkmaları. Para çok şey, ama herşey değil.

Bende iki sezon aldım sorun çıkmadı. Ama başkası bana ne demem. Çünkü bir atlarsın, iki atlarsın, sonra er veya geçde seni bulur.

BuraK!
02 Ekim 2022, 18:41
Burak öyle şeymi olur. Satarken dese, dediğin doğru. Ama satarken demiyor bunu.

Ayrıca uçakları temizletmemesi kabul edilecek birşey değil. Bir bayana olduğu gibi. Kusmuş biri kusulmuş ve temizlenmemiş yere oturtmaya kalkmaları. Para çok şey, ama herşey değil.

Bende iki sezon aldım sorun çıkmadı. Ama başkası bana ne demem. Çünkü bir atlarsın, iki atlarsın, sonra er veya geçde seni bulur.

Yüzde 90% alan kisi zaten duyuyor herkesden ucak gec kalkiyor diye, onu demek istedim, yani burdan yinede bilet alan kisi bunu hesaplamali. Ha zamanim cok degerli diyen kisi zaten almasin Corendon bence kalkis izni alan en son ucak havalimanlarindan.... bana öyle geliyor

Simdiye kadar uctugum her corendon ucagi temizdi, tanidiklarimda o konuda hic sikayetci olmadi...

murat39
18 Ekim 2022, 20:20
Corendor yaz ucusunda problem olmadi.

11 ci aya almis oldugum biletler problem oldu.Benim gibi baska bir aile de 12 ci ayda 4 kisilik bilet almis o da aynisi.Gecen hafta kizim gitti 4 defa saat degistirdiler.Sonunda Münihten kalkacak ucak. Stuttgarttan kalkti.
Biletler önce den ucuza alindi.Simdi Yakit fiatlari cikinca zarar ediyor.Ucuslari iptal ediyorlar.

Bakalim telefonlara kimse cikmiyor...Mail yazdim.

Birbey 3.0
18 Ekim 2022, 22:24
Cok oynuyor Corendon'un sagi solu. Bilete ne zaman ve nerden kalkacak yazsalarmis daha iyimis.

Birbey 3.0
03 Mayıs 2023, 12:47
Arkadaşlar bugün Facede okudum Corendon yine uçak biletleri iptal etmeye başlamış. Güya 6 Milyon Euro olan Alman Hava sahasını kullanma ücretini ödememiş veya ödeyememiş.

Ne kadar doğru bilmiyorum, ama google milyonlarca Euro vergi borcu olduğu yazıyor ve işin icraya gittiğini.

https://www.airliners.de/corendon-deutschland-millionen-steuern-nachzahlen/68514

Bu habere görede ödemiş güya.

https://www.fvw.de/touristik/verkehr/steuern-nicht-bezahlt-deutscher-zoll-pfaendet-corendon-airlines-234018?crefresh=1

Buradada daha detaylı haber var.

https://aviation.direct/rund-sechs-millionen-euro-luftverkehrsabgabe-nicht-bezahlt-deutschland-pfaendet-corendon

hekimoglu
03 Mayıs 2023, 15:38
Arkadaşlar bugün Facede okudum Corendon yine uçak biletleri iptal etmeye başlamış. Güya 6 Milyon Euro olan Alman Hava sahasını kullanma ücretini ödememiş veya ödeyememiş.

Ne kadar doğru bilmiyorum, ama google milyonlarca Euro vergi borcu olduğu yazıyor ve işin icraya gittiğini.

https://www.airliners.de/corendon-deutschland-millionen-steuern-nachzahlen/68514

https://www.fvw.de/touristik/verkehr/steuern-nicht-bezahlt-deutscher-zoll-pfaendet-corendon-airlines-234018?crefresh=1

https://aviation.direct/rund-sechs-millionen-euro-luftverkehrsabgabe-nicht-bezahlt-deutschland-pfaendet-corendon

hic sasirmadim, bilim bakalim neden olabilir? :)

THY’den gurbetçilere indirimli uçak bileti

Yurtdışında yaşayan gurbetçiler özellikle yaz aylarında memleketlerine uygun fiyatlı uçak bileti bulamamaktan şikayetçi. Bu yüzden havayolu şirketlerinin kampanyalarını dört gözle bekliyorlar. Geçtiğimiz hafta Anadolujet gurbetçilere yüzde 20 indirim yapmıştı. Şimdi de Türk Hava Yolları (THY) yurtdışında yaşayanlar için indirim kampanyası başlattı. Kampanyaya göre biletlerini 4 Mayıs’a kadar alan aileler 12 Mayıs – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek Avrupa çıkışlı, Türkiye varışlı uçuşlarında yüzde 20 aile indirimi ile uçacaklar. THY’den yapılan duyuruda “Biletinizi 2-4 Mayıs 2023 tarihleri arasında alın; Almanya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Avusturya, Birleşik Krallık, İsviçre, Fransa, İsveç ve Danimarka’dan Türkiye’ye en konforlu koşullarda, en avantajlı fiyatlarla uçun!” ifadeleri yer aldı.

Bu haberin doğruluğunu test eden oldumu?

Rookie
03 Mayıs 2023, 16:26

Benim çocukta Ağustos için bilet almıştı iptal edildi diye bildirim yaptılar.

Birbey 3.0
03 Mayıs 2023, 22:21
THY’den gurbetçilere indirimli uçak bileti

Yurtdışında yaşayan gurbetçiler özellikle yaz aylarında memleketlerine uygun fiyatlı uçak bileti bulamamaktan şikayetçi. Bu yüzden havayolu şirketlerinin kampanyalarını dört gözle bekliyorlar. Geçtiğimiz hafta Anadolujet gurbetçilere yüzde 20 indirim yapmıştı. Şimdi de Türk Hava Yolları (THY) yurtdışında yaşayanlar için indirim kampanyası başlattı. Kampanyaya göre biletlerini 4 Mayıs’a kadar alan aileler 12 Mayıs – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek Avrupa çıkışlı, Türkiye varışlı uçuşlarında yüzde 20 aile indirimi ile uçacaklar. THY’den yapılan duyuruda “Biletinizi 2-4 Mayıs 2023 tarihleri arasında alın; Almanya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Avusturya, Birleşik Krallık, İsviçre, Fransa, İsveç ve Danimarka’dan Türkiye’ye en konforlu koşullarda, en avantajlı fiyatlarla uçun!” ifadeleri yer aldı.

Bu haberin doğruluğunu test eden oldumu?

Aslı yok. Yaz için 2200 istiyor bana. 2 büyük 2 çocuk. O 20% olsa bile vergisiz bilet fiyatına olduğu için hissedilmiyor bile fazla.

Daha öncede tahmin ettiğim gibi, bunlara güven olmaz. Geçen yılda yazdım. Sağı solu çok oynur. Bundan dolayı yakın lisanları iptal edilirse şaşmam.

Satamıyorlar bileti. Uçak dolmayıncada uçuşları iptal ediyorlar. Masraflar ama devam ediyor. Çok bile dayandılar. Güven bir gittimi geri kolay kolay gelmez. Yarın birgün batarlar. Zaten sahibinim Lebenlaufına bakarsan pek bir işte dikin tutmamış biri.

Oğlun hemen şikayet etsin sivil havacılık kurumuna. Parasını onlar üzerinden istesin. Olmazsa Flighridere başvursun. Onlar biraz komisyon alıyor ama parayı söke söke alıyorlar.

talo176
04 Mayıs 2023, 06:46
Aslı yok. Yaz için 2200 istiyor bana. 2 büyük 2 çocuk. O 20% olsa bile vergisiz bilet fiyatına olduğu için hissedilmiyor bile fazla.

2200€ da 440€ yapiyor, yani 1760€..
Mecburi ucakla gidenler icin iyi para..

Birbey 3.0
04 Mayıs 2023, 07:25
Yok 2200 zaten indirimli fiyat.

Burclu
04 Mayıs 2023, 11:09
1 Ay önce 3 Büyük Stuttgart-Gaziantep direkt Gidiş ve Geliş aldım (05.08-26.08) THY den ve 1650€ ödedim. (10% THY için CB Rabatt kullandım)

Şimdi tekrar baktım 1850€ diyor, yani doğru deyil 20% diye Reklam yapması THY nin.

Egenin Efesi
04 Mayıs 2023, 12:58
Bende 04.08.2023 Cuma günü Stuttgart — Izmir corendon ile ucacagim.

Insallah bir SIKINTI cikmaz. Zaten 2 haftalik izinim var, Birde corendon ile

Ugrasmak istemem .

Cengiz Bond
04 Mayıs 2023, 13:28
bana simdi THY dan E-Mail geldi:

https://i.imgur.com/w8p5h5w.png

atsiz77
04 Mayıs 2023, 13:59
Ne güzel indirimli fiyat 2500€ cuk sadece 5 kişi …