PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elektronik cihazlarınızın bozulmaması için

fantoma
21 Temmuz 2022, 15:25
editttttttttttttttttttttttt

zirdeli79
21 Temmuz 2022, 16:33
smilie_denk_22 bu gercekmi Allah Allah garib

xedox
21 Temmuz 2022, 16:37
Enteresan.

hOrOz
21 Temmuz 2022, 17:23
Usta bir tanede alnına yapıştır. Nolur nolmaz

Nereden buluyorsun böyle saçma sapan şeyleri?

Birde bunlara inanıyorsun ya helal olsun sana

atsiz77
21 Temmuz 2022, 19:36
Bari konuyu Lak Lak bölümüne açsaydın. Böyle şeylere inananlar var hala demek…

Acemibiri
21 Temmuz 2022, 20:22
O kagit Parcasina nasil Frekans yükleniyormus?
Ya bu mümkünmü?
Kagit parcasina Frekans nasil yükleniyor, cok merak ettim.
Teknolijide de ayni Türbeye çabut baglama gibi birşey ortaya cikartilmis.
Daha neler duyacagiz.

Birbey 3.0
22 Temmuz 2022, 08:28
İyimiş. Artık Receivere falan ayarda çekmeye gerek kalmadı. Yapıştır kağıdı gelsin frekans ayarları.

Evdeki hanımlarada yapıştıralım. Bazı onlarında frekansları kaçıyor.

Cengiz Bond
22 Temmuz 2022, 09:29
bugün 1. nisan mi?

Rammstein
22 Temmuz 2022, 23:05
Izine ucakla gidecekler ucaga, arabayla gidecekler de arabaya yapistirsa; faydasi olur mu acaba ? Aklimda deli sorular. :)

cmssys
24 Temmuz 2022, 01:56
Kagidin kalitesini belirmemissin normal olsa olurmu yoksa Photo Papier mi gerekli buna?.Birde siyah beyaz olsa resim oluyormu?.:-)
fantoma sana Helal olsun. Yahu yaziyorsun bu kadar kisiyide pesinden sürüklüyorsun ya bende dahil :-).Iste isin espirisi burada.

fantoma
24 Temmuz 2022, 07:28
edittttttttttttttttttt

Acemibiri
24 Temmuz 2022, 12:37
Fotoya frekans yüklenmez, yükleniyorsa iste acikla bilelim.
Son bahsettiklerin duygularla ilgili.
Insanin duygularini yönlendirebilirsin.
Güzel bir Video bir altyapi müzik ile seyreden kisiyi duygulandirabilirsin.Insan güzel bir sey dinlerken duygulanabilir.Kuran dinlerken veya Kabeyi tahaf ederken insanlarin duygulanmasi pozitif enerjinin aciga cikmasi ve duygularla ilgili.Bu pozitif enerjinin duygulari harekete gecirmesiyle ilgili bir durum.Soyut bir olay yani.

Ama actigin konuda frekanz yüklü bir Foto araclarin bozulmasini engelliyor diyorsun.Somut bir olay.Somut olan bir olayin aciklamasini yapabilmelisin.
Frekans nasil yükleniyormus diye sordum cevap veremedin.
Bir kagit parcasinin Frekansi olmaz.Ama üzerindeki Renklerin frekansi vardir. Ama fotograf üzerindeki Renklerin olusturdugu bir Frekans araclarin bozulmasini nasil önler?
Bilimsel bir dayanakla aciklaman gerek?
O Fotografi yapistirdigin Ampüle 230 volt degilde 380 volt ver bakalim bozulacak mi? Yoksa o frekans yüklü fotograf engelleyecek mi? Frekans yüklü
Fotograf korumasi lazim senin bahsetmene göre.
Neyse konuyu uzstmayacagim.Sen öyle inaniyorsan öyle olsun saygim var.
Herkes istedigi sekilde inanir, istedigi sekilde yaşar.

hOrOz
24 Temmuz 2022, 12:58
Bu resim sanatının ismi Mandela . tekrarlayan motiflerden oluşuyor

Google da yüzlercesi var. Öyle arkadaşın inandığı gibi herhangi bir frekans etkisi yok

https://www.google.de/search?hl=de&tbs=simg:CAES_1AEJUSF4-vr7dPga8AELELCMpwgaOgo4CAQSFOsvhR7sHJkDzDrUPsIh-xLIGtooGhpxpEy1JUfHJqOd8JbvxASLnd4WdqGzL8sODiAFMAQ MCxCOrv4IGgoKCAgBEgQKQ65yDAsQne3BCRqQAQobCgh2ZXJ0a WNhbNqliPYDCwoJL2EvNGhoM3AwChkKBnRyaXBwedqliPYDCwo JL2EvZDIwNDJyChYKA2RvdNqliPYDCwoJL20vMDI3Y3RnCiIKD mNvbG9yIGdyYWRpZW502qWI9gMMCgovbS8wNDduZjM1ChoKB3B hdHRlcm7apYj2AwsKCS9tLzA2ZzF3Mgw&sxsrf=ALiCzsYDaws57S5MgJ_42Hd86Iq106_n5g:165866020 6583&q=vertical&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwie7KnjrpH5AhXFgv0HHc3nBmcQjJkEegQIDhAC&biw=1920&bih=938

webci
24 Temmuz 2022, 13:28
@fantoma arkadasin bazi mesajlarina katiliyorum,yalniz yukarda yazilan ayeti aciklamak icin 1 kitap yetmez..
Konu niye oraya geldi anlamis degilim..
Yalniz frequenzler yayarak insanlari etki altina alma yetenegini gecen sene buraya yazmistim..bizim algilayamayacagimiz yada fark etmeyecegimiz elektronik ses dalgalarini insanlar uzerine yaymak ve beyni sapittirmak mümkün..ve hatta insanlarin dusuncelerini yönlendirmek mümkün..bu uzun zaman dir biliniyor,,bunun disinda mega konser ve toplu alanlarda insanlarin dengelerini bozmak mümkün..
Ve hatta komik gelebilir ama isim vermeyecegim,turkiyede ata binip düsen kisiyi elektronik manyetik dalgalari,terbiyeli bir atin beynine gönderip ati delirttigi iddia ediliyor,bu mevzu tartisilir,,ve hatta manyetik alanla sinyalleri belli bir frequenslerde gönderip yapay depremler olusturulabilecegi bir olasilik,bu sadece ispatlanmamis bir varsayim..
Lakin insanlara salgilanan diger manyetik kuvvetler gercek..
Isin manevi boyutuna gelirsek;
ALLAH I BILMEK
KABEYI GÖRMEK
KUR AN OKURKEN
Şuurlanmak bunlar ALLAH imizin bize dogustan yükledigi ihlaslar..
Bunlar farkli... dunyevi yani insanlarin kendi yaptiklari sacma sapan seytani vesveseler ayri..
Sizin burada dikkat etmeniz gereken düsünme sendromuna girmemeniz,bu ileride ciddi hasta eder ve size kötü sekilde geri döner..
Positiv dusunce veya enerjie ateistin buldugu sacma sapan birsey...bunlari icat edenler hem insanlarin beynini,hemde cebindeki parayi caldi,simdi de cehennemi boyladilar..
Pozitiv dusunceyi veya enerjiyi bir insana yukleyemessin,dirdir ona gikaye anlatirsin,oda oldi,positiv yuklendim diye sacma sapan konusup kendini aldatir,,
Ekmegi olmayan,isi aşi olmayan birine hadi gidin positiv enerji yükleyin..
Madem olabiliyor insanlari bir anda tum detlerinden kurtarin..
Bu isler laf salatasi..
Bazi arkadaslarimiz isin derin mevzudiyatini bilmeden yaziyor..

fantoma
24 Temmuz 2022, 14:29
editttttttttttttttttttttt

Birbey 3.0
24 Temmuz 2022, 21:51
Fantoma'inin anlatmak istedigine bugün Kanal 24'de dek geldim.

Belerileri bizim duyamadigimiz frekanslarin bilinc altina etkileyebiliecegi biliniyormus. Gizli istihabarat örgütleri kullaniyormuz.

Ama yuardaki kagit yaptirma isi ile alakasi yok.

Bazen misal canli bombalari frekans ile modife edebiliyormus. Mutlaka ilacda veriyorlardir tabiki.

satturko
24 Temmuz 2022, 22:35
Yil olmus 2022 halen neler ile ugrasiyoruz:)

hasanh
24 Temmuz 2022, 23:25
frekans olmayabilir ama yinde de yonlerdirme gibi seyler kesinlikle var.

nnrw27
24 Temmuz 2022, 23:34
Bu yayini izlemenizi tavsiyer ederim.

https://youtu.be/pOMgIh43rJM

Acemibiri
25 Temmuz 2022, 00:56
Arkadaslar konuyu yörüngesinden cikarmissiniz.
Ben Freakans yolu veya Manyetik alanlarla insan beyni yönlendirilmez, sunni depremler olusturulmaz demiyorum ki.
Frekans yüklü denilen Fotografin evlerimizdeki araclarin bozulmasini önledigini kabul etmiyorum.
Konu burada frekansla su yapilir bu yapilira dönmüs.
Ben bunlara itiraz etmiyorum ki onlari bende biliyorum.Özellikle Manyetik alan motorun calismasinin ana prensibi.Manyetik alan etkisinde kalan bir iletkenden akım gecer.Birakinda biraz bileyim 26 sene elektrikcilik yaptim.Yani Frekans dalgalari ilede nelerin yapildigini az cok okuyoruz, duyuyoruz.

Burda konu su:
Frekans yüklü denilen bir Fotograf var bu bozuk Ampüle yapistiriliyor Ampülde olan bozukluk(sanirim ara sira olan ışık titremesi) düzeliyor ve birdaha bu Ampül bozulmuyor.Hatta evdeki diger Elektrikli esyalarada yapistiriliyor ve bu aletlerin bozulmayacagi söyleniyor.
Bu sizce mantiklimi? Olabilir mi?
Evet ise nasil oldugunu izah edin.
Bilimsel olarak aciklayin, belki bende bilmiyor olabilirim ögrenmis olurum.

Birde bir Anegdot aktarayim ne kadar dogru bilemem
Fatih istanbulu feth ettigi yillarda Bizanslilar Meleklerin cinsiyetini tartismakla meşgullermis.Melek erkek mi dişimi diye?

webci
25 Temmuz 2022, 01:27
Evet dogru..
Onlar meleklerle mesgulmusler...
Peki bu bize neyi aciklar??

webci
25 Temmuz 2022, 01:30
Yil olmus 2022 halen neler ile ugrasiyoruz:)

Bunun adina bos ve hos vakit gecirme denir..
Sene 2030 olsa ne yazar..
Biz gene biziz..
Devran tersine dönmüs..
1453 de kafirler melekleri tartisirken biz top mermisi icat etmisiz..
Sene 2022..
Bugune kadar ne icat ettik;)?

MEGAbond
25 Temmuz 2022, 07:42
Birde bir Anegdot aktarayim ne kadar dogru bilemem
Fatih istanbulu feth ettigi yillarda Bizanslilar Meleklerin cinsiyetini tartismakla meşgullermis.Melek erkek mi dişimi diye?

ustam bizanslilar bana sorsaydilar sülerdim.

melekler irkek, hatta sünnetli :cool:

$u ilginc kagidi, alnima yapistirdim,,Libidom acayip tavan yapti,,hatunla evde kö$e kapmaca oynuyozsmilie_ban_005

yakalarsam bilimssel aciklik getiririm:cool:

satturko
25 Temmuz 2022, 12:39
Bunun adina bos ve hos vakit gecirme denir..
Sene 2030 olsa ne yazar..
Biz gene biziz..
Devran tersine dönmüs..
1453 de kafirler melekleri tartisirken biz top mermisi icat etmisiz..
Sene 2022..
Bugune kadar ne icat ettik;)?

Webci ustam aslin da yazacak cok sey var ama Board kurallari müsade etmiyor,onun kisaca bir yorum ekledim.

webci
25 Temmuz 2022, 12:46
Webci ustam aslin da yazacak cok sey var ama Board kurallari müsade etmiyor,onun kisaca bir yorum ekledim.

Evet usta guzel yapmisin..
Guzeö yorum..
Selamlar...

fantoma
26 Temmuz 2022, 13:28
editttttttttttttttttttttttt

cmssys
27 Temmuz 2022, 23:02
Konu nereler gitmis.

Aklima gelmisken yazayim dedim bir söz ki okkali cuk diye oturuyor genelde.
Yarım hekim candan eder, yarım hoca dinden eder

Kagit parcasina bir seylerin yüklendigine inanan inanir veya inanmaz aslinda bu benide ilgilendirmezde.
Durup duruken Kesful Hafada olan ben bilinmezdim de kainati yarattim bilsinler diye veya insanlari yarattim beni bilip tanisinlar konumunda yazilan mesajlari ben kabul etmiyorum.

Kisinin herhangi gibi bir kagit parcasina nelerin yüklenip yüklenmeyecegine inanmak kisinin kendine kalmis durumdur.
Yalniz Allah adina konusmak veya biryerlerden birseylerin copy paste yapilmasina ve bunuda Din adina baglanmasina bu dogru degil.

Allah c.c ez-zariyat 56 da yanilmiyorsamki suan aklimda olani yazdim, bildirmistir.

Konuyu enine boyuna cekmek istermiyorum.

Kuran-ı Kerim dinlerken size birşeyler olumuyormu?
Kabe nin resmine 3-5 dakika bakın,neler oluyor,neler?
Kuran-ı Kerim inde,Kabe ninde frekansı var.

Olsaydi Kureyse bir seyler olurdu.Onlar Kabe degil Peygamberide görmüstür :-)
Yani bu demek göz var birde göz var kulaklarda öyle, Ha birde Kalp konusu cok önemli derken.

Bu kagit konusu gaybi bir konudur herhalde. Ama buna dini alet etmek dogru degil.
Meleklerin cinsiyetine gelecek olursak ki bu konu istanbulun fethinden cok önceleri zaten Kurani kerimde bildirilmistir. Ya bu forumda Dini konu cidden yasak olsun yada böyle alayci bir tavirla kulaktan duyma bilgiler din ve Allah adina verilmesin.