PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zahn-Wurzelspitzenresektion

Wasser1907
02 Temmuz 2022, 12:04
Wurzelspitzenresektion(disüst sinirlerin kesilmesi) bunun Türkce Terimi ne demek oldugunu bilen ve bunu yaptirmadan baska birsekilde tedavi olabilen arkadas varmi diye sormak isterim?

Bazi arkadaslar simdi niye yaptirmiyorsun diye sorabilirler,yillar önce yaptirdim yaptirdiktan yarim sene sonra o uygulanan dis kökten yarildi ondan bu yana yaptirmak istemiyorum!

atsiz77
02 Temmuz 2022, 12:38
Bende yıllar önce yaptırmıştım hemde ön diş en az 20 sene olmuştur hafif sallandığı halde bi sıkıntı çekmedim. Bence bu doktorun el becerisine birazda bağlı…

Tabii bunun yanında dişler temiz tutmak şart…

38mesut38
02 Ağustos 2022, 00:22
Iyi aksamlar,
tevafuk.. bendede iltihap tespit edildi bir kac hafta önce ön disimde, cenemden röntgen cekilirken. .. benim dis de aksine kaplama. Banada ayni tedaviyi tavsiye etti, dis etini yarip ordan iltihabi temizliyeceklermis.. acikcasi bende pek sicak bakmiyorum

Alternatif tip ile ugrasan arkadasim, kesinlikle sülük ile tedaviyi tavsiye ediyor.. bakalim birde kaplamayi yapan doktora gidecegim haftaya, ne diyecek..
Gecmis olsun..

Birbey 3.0
03 Ağustos 2022, 00:41
Bizim burada doktar var mikroskop ile temizliyor dişlerin içini. Yani öyle sırf burgu ile yapmıyor. Benimki ağrıyordu öyle geçti. Ama Krankenkasse ödemiyor. 1000 Euro gitti. Çok korkuyorum diş çektirmekten.