PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otobanda radara yakalanma

cevdetcevil
27 Haziran 2022, 22:54
Merhabalar oglum benim üzerime kayitli araba ile otobanda 100 km hizla gidilecek yerde 139 km (tolerans düsülmüs) hizla radara yakalanmis.Beni neler bekliyor lütfen bilgilendirirmisiniz.Selamlar

Memoli1976x
27 Haziran 2022, 23:07
1 Puan
200 € arti 28,50 € Posta Parasi
Sayet bir Sene icerisinde daha önce 26 Km/h fazla sürattan ceza yediyse Ehliyette en az 1 Aylik aliniyor.

Probezeit devam ediyorsa

Probezeiti 2 Sene uzuyor ve Nachschulung yapmasi gerekiyor.

Burdanda kendin Hjesaplatabilirsin (https://www.bussgeldkatalog.de/bussgeldrechner/?utm_source=google&utm_medium=cpc_search&utm_term=bussgeldrechner&utm_content=bussgeldkatalog.de-search&utm_campaign=c-355514821&gclid=CjwKCAjwquWVBhBrEiwAt1Kmwk4QShvMDfkVjrW_a5bL l1RtQeQabXfSSvJUXSIOuTfFUCiKdP2hyBoCc_AQAvD_BwE)

neco54
27 Haziran 2022, 23:07
31 - 40 km/h 200 € 1 Puan ve 1 ay ehliyet gidiyor

Birbey 3.0
27 Haziran 2022, 23:16
Merhabalar oglum benim üzerime kayitli araba ile otobanda 100 km hizla gidilecek yerde 139 km (tolerans düsülmüs) hizla radara yakalanmis.Beni neler bekliyor lütfen bilgilendirirmisiniz.Selamlar

Seni hiçbir şey beklemiyor. Veriyorsun ismini ceza ona geliyor. Parası yoksa 10 Euro taksitle ödesin. Belki aklı başına gelirde inşAllah ona uyarı olur bir kaza yapmadan.

webci
28 Haziran 2022, 03:02
Benimde en sinirime giden 30 luk yollarda 50 lik yollarda ve 100 lük yollarda tikir tikir gitmek..mecburen spedd ayarliyoruz..
Arabaya bindimi tum sinirlerim üzerimde..birde acemilere dek gelirsem,hele wochenendefahrer lere..
Moralim iyi olabilir ama 100 kilometre yol gideyim ogun tum seytanlar bana hucum ediyor..

MEGAbond
28 Haziran 2022, 17:24
Benimde en sinirime giden 30 luk yollarda 50 lik yollarda ve 100 lük yollarda tikir tikir gitmek..mecburen spedd ayarliyoruz..
Arabaya bindimi tum sinirlerim üzerimde..birde acemilere dek gelirsem,hele wochenendefahrer lere..
Moralim iyi olabilir ama 100 kilometre yol gideyim ogun tum seytanlar bana hucum ediyor..

kralda benim kuralda benim diyorsun,, he webci ustam:D

aman ustam relax

uyma sen onlara:cool:

Birbey 3.0
29 Haziran 2022, 12:23

Dünya sen kurtaramayacağına kendi arabaya binmeden önce mental olarak hazırla. Yapmazsan ne olur, zamanla tansiyonun çıkar. Tansiyon ilaçına başlar ve belkide en kötüsü kalp hastası olursun veya kriz geçirirsin.