PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Audi A4 TDI 90 Ps Bj 1999 sorun var cekmiyor

haveri68
05 Ekim 2015, 23:39
arkadaslar arabada sorun var cekmiyor bir tabe ustaya gösterdim bir se ydegistirdi yine olmadi turbo diyor araba ama kara duman atmiyor icinizde ayni sorun yasayan oldumu
nasil anlasilir turbo ve yahut baska ne olabilir , araba eski ama yeni partikfilter taktim atsam atilmiyor satsam satilmiyor ,ne yapabilirim anlayan arkadasar yardim ederseniz tesekkür ederim

1093
05 Ekim 2015, 23:57
usta bende sharan vardi ondada öyle hata vardi.sen bi luftmassenmesser e bir baktir.eger turbadan ses gelmiyorsa yani ugultu gibi bisey ozaman luftmassenmesser e bi baktir derim.luftmassenmesser fiyati asagi yukari 60,- 70,- euro civari.

haveri68
07 Ekim 2015, 21:26
usta bende sharan vardi ondada öyle hata vardi.sen bi luftmassenmesser e bir baktir.eger turbadan ses gelmiyorsa yani ugultu gibi bisey ozaman luftmassenmesser e bi baktir derim.luftmassenmesser fiyati asagi yukari 60,- 70,- euro civari.
malesef luftmassenmesser degil dedi tamirci

Filyos67
08 Ekim 2015, 01:58
arkadasim turbo,nun hortumlarina baktir öncekile cok ince bir hortum gelir turboya büyük bir ihtimalle o patlaktir cok ince hortum
ama patladiginda vede kirildiginda yani catladiginda dahi o hatayi yapar cekmez..

sswiss
10 Ekim 2015, 16:14
ustam araba cekmiyorsa ilk akla gelenler luftmassenmesser ve steuergerät dir bendede böyle bir sorun olmustu garaj ilk önce en ucuzundan basliyalim dedi luftmassenmesser i degistirdi ve beni eve yolladi kullan dene dedi bir kac saat arabayi kullandim ama yine ayni idi daha sonra steuergerät i degistirdi araba düzeldi ee tabi steuergerät cok pahali bana 2000 frank a patladi isvicrede