PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Valizler sürekli kırılıyor - Yeni valiz seti tavsiyesi

dolunaymz
16 Haziran 2022, 15:56
Malum tatil sezonu yaklaştı, ben her yıl ailemle birlikte uçakla tatile gidiyorum ancak valizleri 3-4 yılda bir değiştirmek gerekiyor çabuk kırılıyor bozuluyor,

Bu yıl eski valizleri doldurup Türkiye'ye gideyim, oradan yenilerini alıp döneyim diye düşünüyorum, hem kaliteli hem uygun görünüyorlar, çok ucuzunu değil orta kalite ve fiyatta bakıyorum 3'lü 1500-2000 TL arası olanlar mesela.

Örnek: https://www.hepsiburada.com/ara?q=valiz%20seti

Bu konuda sizler ne yapıyorsunuz ve valiz alırken nelere dikkat etmek lazım, tavsiyelerinizi bekliyorum.

murat39
16 Haziran 2022, 17:22
En pahalisini da aldim en ucuzunuda.

Ne yazik ki valizleri kiriyorlar. Ya cekme sapindan tutup cekip firlatiyorlar kiriyorlar... Sonuc olarak orta hallli aliyorum.Kirilirsa atiyorum.

Not:
Her ucak sirketinin reklamation yeri var.Oraya bildirirseniz.Yeni valiz veriyorlar veya evinize gönderiyorlar.
Bu da nereden baksaniz 40-60 dakika zaman istiyor.Disarda almaya gelenler bekliyor ve biran önce gideyim diyoruz.

dolunaymz
16 Haziran 2022, 21:19
En pahalisini da aldim en ucuzunuda.

Ne yazik ki valizleri kiriyorlar. Ya cekme sapindan tutup cekip firlatiyorlar kiriyorlar... Sonuc olarak orta hallli aliyorum.Kirilirsa atiyorum.

Not:
Her ucak sirketinin reklamation yeri var.Oraya bildirirseniz.Yeni valiz veriyorlar veya evinize gönderiyorlar.
Bu da nereden baksaniz 40-60 dakika zaman istiyor.Disarda almaya gelenler bekliyor ve biran önce gideyim diyoruz.

Evet şikayet edip rapor tutturuyorsunuz, sonra fatura ibraz edip ücreti alıyormuşsunuz ancak bavulların faturasını saklamadığımdan hiç müracat etmedim.

Bu sefer Türkiye'den dediğim gibi orta kalite bir set alıp faturayı saklayayım, herhangi birşey olursa birkaç yıl içinde para talep ederim bakalım ne olacak.

murat39
16 Haziran 2022, 22:06
Basvuran arkadaslar standart Valiz se faturasiz Islem yaptirmislar
Valizi eve göndermisler.