PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bavulun icinde et türü seyler yasakmi

derbder1
10 Haziran 2022, 17:34
slm, ucakla türkiyeye giderken bavul icinde salam sucuk kasar peyniri gibi seyler götürmek yasaklandimi haberiniz varmi ,arkadasim söyledi o daha yeni gidip geldi, gidenlerin bavulundaki sucuklari cikartmislar yasaklandi diye ,bilginiz varmi acaba
simdiden tesekkürler

neco54
10 Haziran 2022, 17:38
Kontrola takilirsan yasak. Elinden alirlar.

derbder1
10 Haziran 2022, 17:45
yeni cikti ozaman bu yasak önceden hep götürüyorduk kontrolde bile bisey demiyorlardi

Cengiz Bond
10 Haziran 2022, 19:32
yeni cikti ozaman bu yasak önceden hep götürüyorduk kontrolde bile bisey demiyorlardi

hep vardi.

kuckam
11 Haziran 2022, 06:01
Burasi karismaz giderken turkiye gumrugu karisir sitem ayni eski sistem gelirken türkiye turkiye gumrugu karismaz bura karisir .

tolga1903
11 Haziran 2022, 07:30
Nereye uçacak sınız bilmiyorum,ama şans işi artık sırf dedikleriniz değil çay dan tutun çikolata ya kadar zaten belirli haklariniz var, İzmir'de çıkarken havalimanından bavulları tekrar dan cihaza sokuyor lar, önceleri normal güvenlik olurdu son 2 3 senedir gümrük memurları duruyor, eski memurlar pek bakmıyor ama yeni memurların gözünden kaçmıyor 2 şişe rakı için geçen sene 300 lira ceza ödedim :D, ama fazla abartmadiginiz sürece bir şey olmaz takip edilen genelde alkol oluyor.

derbder1
11 Haziran 2022, 09:52
stuttgart tan izmire uculcak,ozaman fazla abartmadan bir ki bisey koyariz.

delimurat
19 Haziran 2022, 12:38

Yeni degil,cok daha öncelerden vardi. Ben 6-7 sene önce araba ile gittim son bahar tatilinde iki haftaligina ve kurban bayrami sonrasi idi.
Yananistan üzerinden gittim, türkiye giriste tüm arabalarin (genelde yunan ve bulgar plaka) bagajlarini kontrol edip pasaport a bagajkontrolu yapilmistir damgasi vurdular.