PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anhörung im Bußgeldverfahren

arapkarizma
09 Haziran 2022, 06:39
Selam canlar
Ben radara yakalandim ve böyle bir mektup geldi Anhörung diye 50 olan yerde 76 gitmisim mit Toleranz la simdi bunu doldurup göndermemmi gerek nasıl bi yol izlemeliyim

Galaxy3764
09 Haziran 2022, 08:10
Suçu kabul ediyorsan doldurmana gerek yok öde tamam.
Zaten doldurmazsan ve ödemezsen suçu kabul etmiş oluyorsun.

Gesendet von meinem SM-A528B mit Tapatalk

arapkarizma
09 Haziran 2022, 09:13
Suçu kabul ediyorsan doldurmana gerek yok öde tamam.
Zaten doldurmazsan ve ödemezsen suçu kabul etmiş oluyorsun.

Bir ceza gelmedi daha o yüzden sormuştum bende herhalde iyi bir ceza gelecek o yüzden islerini garantiye aliyorlar

Galaxy3764
09 Haziran 2022, 09:20
Bir ceza gelmedi daha o yüzden sormuştum bende herhalde iyi bir ceza gelecek o yüzden islerini garantiye aliyorlarAnladım o zaman mecbur dolduracaksın diye tahmin ediyorum. Tahminim doldurmazsan suçu kabullenmiş oluyorsun.

arapkarizma
09 Haziran 2022, 09:25
Gelen kagitta sadece ne kadar hızlı sürdüğüm nerde radar cekmiş arabanin plakasi vede benim adim doğum tarihim falan yazıyor belli bi miktar para cezasi yazmiyor

Memoli1976x
09 Haziran 2022, 09:34
Süren senmisin degilmisin diye gönderiyorlar bu Anhörungu. Eger doldurub göndermezsen gelecek Cezayi kabüllenmis oluyorsun.

Bu Mektuotan Bir iki Hafta sonra Normal ceza Mektubu gelir.

Sehir ici 50 lik yolda Toleranz cekildikten sonra 76 ile gitmissen gelecek Ceza:

180 € arti Posta Masrafi.

1 Puan

Ehliyet gitmiyor

Galaxy3764
09 Haziran 2022, 09:36
Gelen kagitta sadece ne kadar hızlı sürdüğüm nerde radar cekmiş arabanin plakasi vede benim adim doğum tarihim falan yazıyor belli bi miktar para cezasi yazmiyorŞehir içi internetde 180€ yazıyor birde 1 punkt olarak gösteriyor. Daha önce tekrarlamaların yoksa ehliyeti almıyorlar.