PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kim ne zaman yola cikiyor ve kimle

batum
01 Haziran 2022, 20:17
Kim ne zaman yola cikiyor ve kimle gideceksiniz

Ben bu ayin 17 sinde motorsikletle tek basima gidecgim

Rota
Hamburg
cekya
slovakya
Macar
Sirblstan
Bulgaristan

garip_38
01 Haziran 2022, 21:39
Hayırlı yolculuklar dilerim
Ben 16.07.22 akşam çıkıyorum yola iş arkdaşımla
Arabayla osnabruck/Kayseri inşallah.

cuno611
01 Haziran 2022, 21:52
Ben 10.07 de cikiyorum allah nasip ederse,
Güzergahim;

Almanya Düsseldorf
Avusturya
Macar
Sirblar
Bulgar
Türkiye

talo176
01 Haziran 2022, 22:12
Nasip ise, kendi basima (en iyisi)..
Tarih: 29.07. Sabah bremen den..
Rotam da belli degil.. belki romanya belki yunanistan üzeri.

Herkese hayirli yolculuklar..

deniz2000
01 Haziran 2022, 23:06
bende kendi basima
Tarih: 14 .07
hannover
2 gün italya venedikte kalicam ordan gemiye binicem
yunan igoumenitsa
istanbul fatih

ALLAH hepinizin yolunu acik etsin

saban01
02 Haziran 2022, 00:30
Arkadaşlar bende 12.07. tarihinde Düsseldorf .Avusturya. Macaristan .Sırbistan. Bulgaristan üzeri gitmeyi düşünüyorum fakat Macaristan ohal ilan etti gümrüklerde çok bekletmezler inşallah acaba Hırvatistan üzerimi gitsek birde Bulgaristan da girişte ve Türkiye ye yaklaştığımızda yol tadilatı olduğunu yazıyorlar Yunan güzergahı dahami iyi olur?? Herkeze hayırlı yolculuklar iyi tatiller.

durak78
03 Haziran 2022, 15:32
bende kendi basima
Tarih: 14 .07
hannover
2 gün italya venedikte kalicam ordan gemiye binicem
yunan igoumenitsa
istanbul fatih

ALLAH hepinizin yolunu acik etsin

Arkadaşım ben de Hannover den 23. 07 gibi çıkmayı düşünüyorum, aynen ben de Venedig de iki gün kalmayı düşünüyorum, acaba senin daha önceden tecrüben var mı? Benim ilk olacak. Venedig de nerede kalacaksın, gemiyi nereden buchen yaptın? Bir tavsiyen olur mu?

deniz2000
03 Haziran 2022, 16:06
Arkadaşım ben de Hannover den 23. 07 gibi çıkmayı düşünüyorum, aynen ben de Venedig de iki gün kalmayı düşünüyorum, acaba senin daha önceden tecrüben var mı? Benim ilk olacak. Venedig de nerede kalacaksın, gemiyi nereden buchen yaptın? Bir tavsiyen olur mu?

kardes buchen bilet icin yapmadim. arkasim yardimci olucak Venedig,te cocukluk arkadasim var 2 gün onun yaninda kalicagim

bende ilk defa gidicem bakalim hayirlisi yanliz haftada 2 kere gemi varmis igoumenitsa,ya

not. italya ancona,dan her gün gemi varmis acaba daha mi mantikli ? sen gemiyle türkiyeye gittinmi ?

durak78
03 Haziran 2022, 16:21
kardes buchen bilet icin yapmadim. arkasim yardimci olucak Venedig,te cocukluk arkadasim var 2 gün onun yaninda kalicagim

bende ilk defa gidicem bakalim hayirlisi yanliz haftada 2 kere gemi varmis igoumenitsa,ya

not. italya ancona,dan her gün gemi varmis acaba daha mi mantikli ? sen gemiyle türkiyeye gittinmi ?

Yok daha önce hiç gitmedim, şimdi biletlere baktım 3 kişi 1 araba 700€, abartı geldi bana.

deniz2000
03 Haziran 2022, 17:09
Yok daha önce hiç gitmedim, şimdi biletlere baktım 3 kişi 1 araba 700€, abartı geldi bana.

ya malesef herseye zam geldi 700€ da cok para. ne yapalim ozaman normal yoldanmi gidelim . yollar bu senede cok kalabalik

olucak diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum. bende bir kere gemiyle gitmek istemistim kismet

talo176
03 Haziran 2022, 17:20
1996 kisi basi 50 Mark'di ve araba icin 50 mark..
5 kisi ve araba icin 300 mark vermistik..

Simdi 6 kati olmus..

Bence hem yolu uzatmis oluyorsunuz, hem paraya yazik..

durak78
03 Haziran 2022, 17:52
ya malesef herseye zam geldi 700€ da cok para. ne yapalim ozaman normal yoldanmi gidelim . yollar bu senede cok kalabalik

olucak diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum. bende bir kere gemiyle gitmek istemistim kismet

Ben bu fiyatı görünce vazgeçtim. Yollar bu sene kötü olacak gibi geliyor bana da, ama yapacaksın bir şey yok, eğer ki bulgar daki inşaat çok sorun çıkarırsa yunandan gidicem artık

deniz2000
03 Haziran 2022, 18:04
Ben bu fiyatı görünce vazgeçtim. Yollar bu sene kötü olacak gibi geliyor bana da, ama yapacaksın bir şey yok, eğer ki bulgar daki inşaat çok sorun çıkarırsa yunandan gidicem artık

dur bakalim gün dogmadan neler dogar. hangi yoldan kismet olursa ordan gideriz in$allah

batum
03 Haziran 2022, 21:39
1996 kisi basi 50 Mark'di ve araba icin 50 mark..
5 kisi ve araba icin 300 mark vermistik..

Simdi 6 kati olmus..

Bence hem yolu uzatmis oluyorsunuz, hem paraya yazik..

Bencede öyle
1 günlük yolu 3 günde gitmek cok sacma

deniz2000
03 Haziran 2022, 22:44
Bencede öyle
1 günlük yolu 3 günde gitmek cok sacma

sen 1 günde gidiyorsun demek. hic gümrüklerde beklememi$sin gibi görünüyor

insallah bu senede 1.günde gidersin

aybim gecen sene toplam 17 saat beklemisti gümrüklerde ikibucuk günde zor gitmisti

deniz2000
03 Haziran 2022, 22:45
-----------------------------------

banane78
03 Haziran 2022, 23:05
Hepinize kazasız güzel bir yolculuk diliyorum.
Yanınıza bolca euro alın. Türkiye'de gecen yaz aldığınız hemen hemen her şey 2-3 kat artmış.

Benim kısa tatilim pazar günü bitiyor.
Agustos sonunda yine uçakla Türkiyedeyim.

Emo1980
03 Haziran 2022, 23:12
17.07.22
Duisburg
Österreich
Serbien (Subotica. burda bir gün otelde kalacagim)
Sirbistandan sonra nerden gidecegime daha karar vermedim

batum
04 Haziran 2022, 19:07
sen 1 günde gidiyorsun demek. hic gümrüklerde beklememi$sin gibi görünüyor

insallah bu senede 1.günde gidersin

aybim gecen sene toplam 17 saat beklemisti gümrüklerde ikibucuk günde zor gitmisti

isterse 100 km kuyruk olsun benim icin fark etmez yine 1 günde giderim

2:15 den sonra izle gümrükden nasil geciliyormus ok78rcp

atsiz77
04 Haziran 2022, 22:41
batum iyi bari hiç sıkıntı olmamış gümrüklerde herkesin önüne geçmekle.

Aslında motorculara tolerans göstermek lazım bu durumlarda benim görüşüm. zaten kıyafetin içinde terliyorsun ister istemez, ben havalar sıcak olduğunda 7km mesafeyi zor gidiyorum motor ceketinden dolayı…

durak78
06 Haziran 2022, 14:43
batum iyi bari hiç sıkıntı olmamış gümrüklerde herkesin önüne geçmekle.

Aslında motorculara tolerans göstermek lazım bu durumlarda benim görüşüm. zaten kıyafetin içinde terliyorsun ister istemez, ben havalar sıcak olduğunda 7km mesafeyi zor gidiyorum motor ceketinden dolayı…

Motor kullananlar zaten trafikte beklememek için kullanıyor, gümrük şehir içi fark etmiyor, araçlardan süratle geçip gidiyorlar, onlara ne trafik var ne de trafik kuralı, kimsenin hakkına girmiyorlar. Terlemesinler aman kıyamam.

batum
06 Haziran 2022, 22:58
Motor kullananlar zaten trafikte beklememek için kullanıyor, gümrük şehir içi fark etmiyor, araçlardan süratle geçip gidiyorlar, onlara ne trafik var ne de trafik kuralı, kimsenin hakkına girmiyorlar. Terlemesinler aman kıyamam.

Hak Huk isini karistirmak yanlis

Bide böyle düsün

2 km kuyruk var diyelim.Her araba 2-3 dakikada geciyor
2 km de 100 araba olsa 2-3 saat beklersin

ama motorla dedigin gibi baskasinin hakkini gasp edip en basa kadar gitsen bile
kontrolsüz en fazla 20 saniyede gümrügü geciyorsun

Kimsede sen gibi hak huk yedin ,veya siraya girmedin diyip kornaya filan basmiyor

yani 20 saniye fazla beklesen ne olcak ?

durak78
07 Haziran 2022, 11:08
Hak Huk isini karistirmak yanlis

Bide böyle düsün

2 km kuyruk var diyelim.Her araba 2-3 dakikada geciyor
2 km de 100 araba olsa 2-3 saat beklersin

ama motorla dedigin gibi baskasinin hakkini gasp edip en basa kadar gitsen bile
kontrolsüz en fazla 20 saniyede gümrügü geciyorsun

Kimsede sen gibi hak huk yedin ,veya siraya girmedin diyip kornaya filan basmiyor

yani 20 saniye fazla beklesen ne olcak ?

Hesabın çok doğru değil usta, senin hesabına göre en sondaki araba kapalı gişe tarafından gidip sıranın en önüne geçse geri kalan 100 araba 2/3 dakika fazla beklemiş olacak, ne olacak ki 2/3 dakika çok mu? O iş öyle değil önüne geçtiğin her bireyin 2/3 dakikasını gasp ediyorsun yani 100 araçta 400 kisi olsa her biri senin yüzünden 2/3 dakika fazla beklese hesap et kaç dakikalık hakla girmişsin.

Hep içinde tek şoför olan bir aracın kontrolü ile motorunun kontrolü arasında ne kadar fark var? Tek şoförlu olanda bem tekim iki dakka fazla bekleyin nolcak dese olur mu?

Sadece gümrük değil ki mesele motorcular hangi sırada milletin hakkına tecavüz etmemiş ki? Trafikte motorcular diğer araçların aralarındaki boşluklardan sürebilirler diye bir kural mı var? Genel sorun bizim sabırsız bir millet oluşumuz, otomobil ile de bir boşluk bulsak girip trafikten kurtulmak istiyoruz, motorcularin garip yani onlar sanki yaptıkları haklariymis gibi davranıyorlar.

deniz2000
07 Haziran 2022, 11:31
isterse 100 km kuyruk olsun benim icin fark etmez yine 1 günde giderim

2:15 den sonra izle gümrükden nasil geciliyormus ok78rcp

https://www.youtube.com/watch?v=mMgjlh8hLhs

usta burda genelikle arabayla gidi$ üzerine yorum yapiliyor. eğer ki yağmur veya kar olmazsa motorla 24 saat gitmen gayet normal

bu zamanda arabayla 24 saat te gidebilirmisin onu söyle ?

ne diyelim Allah yolunu acik etsin

batum
07 Haziran 2022, 23:30
usta burda genelikle arabayla gidi$ üzerine yorum yapiliyor. eğer ki yağmur veya kar olmazsa motorla 24 saat gitmen gayet normal

bu zamanda arabayla 24 saat te gidebilirmisin onu söyle ?

ne diyelim Allah yolunu acik etsin

izin mevsiminde gideilmez
onun disinda arabayla iki söförle dahada hizli gidilir

hemde kurallara uyarak 130 -140 kmh arasi süratla

yani altinda illaki mersedes bmw olmasina gerek yok