PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ab 2010 model Ford S- max almak istiyorum

buhara
01 Ekim 2015, 00:02
Ustalar yukarıda yazdığım gibi 2010 modell S max bakıyorum Maşallah fiyatları uşuyor.
100000 km kadar bakıyorum Automatik , Diesel ve 7 kişilik.
mobile ve autoscout dan başka , nerde bakabilirim.
Allahın iziniyle seneye Izine gitmeyi düşünüyorum

Antakya
01 Ekim 2015, 04:38
Bende araba almayi dusunuyorum ama harbidende fiyatlar o bicim masallah.
bosuna demezler elin malin kiymetli diye....sanki altin tekerlekli arabalar ne hikmetse.

iki ay olacak ben hala araba alacagim. Yukardaki arkadasin ayni arabasi veya Ford kuga o tiplerden.

buhara
04 Ekim 2015, 23:28
Bu Arabalar ne zaman ucuzlarki

.onur
04 Ekim 2015, 23:32
Adam 30/35 bin€ vermış 100 bın km yaptım alsana 5 bın€ diyemez ki

Eskıden araba 100 bın gıtıği zaman işi btmiş olurdu ama şimdiki arabalar 100 binde daha yeni açılıyor

cassano
05 Ekim 2015, 20:39
Genel olarak arabalar pahali. Ama Ford, Opeller o kadar pahali degil. Misal 1 veya 2 yasinda S max lari 25 Bin Euro ya var. Extralari, Km cok az olanlar. 1 yasinda olanlar bence o fiyata cok güzel.

Misal Audi, Mercedes ve Bmw gibi arabalarin ikinci ellerine bakarsaniz sanki cok da pahali, bil hassa 3-5 yasinda olanlari. Sahsi düsüncem, piyasayi öyle görüyorum. Bi yandan bende ikinci araba yi ariyorum.

tr-22
05 Ekim 2015, 20:52
Araba almak icin iki ay daha bekleyin,yilbasindan sonra biraz daha hesapli ve iyi konforlu arabalar bulabilirsiniz.

turgutgs
08 Ekim 2015, 13:06
Birde sunu unutmamak gerek; ne kadar ekmek o kadar köfte, bana göre araba alirken en dikkat edilmesi gereken sey güvenilir bir yer olmasi, ben sahsen buyuk händler olmasina dikkat ediyorum, saygilar.

Cologne
14 Ekim 2015, 15:53
Ustalar yukarıda yazdığım gibi 2010 modell S max bakıyorum Maşallah fiyatları uşuyor.
100000 km kadar bakıyorum Automatik , Diesel ve 7 kişilik.
mobile ve autoscout dan başka , nerde bakabilirim.
Allahın iziniyle seneye Izine gitmeyi düşünüyorum

Arkadasim bu arabalar hakikaten cok sahane..Ben izine gitmeden önce 241 bin de 2006 model S Max almistim. Acikcasi km yüksek diye biraz teretdütlerim vardi..Izine gitmeden, izinde ve geldikten sonra 19 bin km yol yapmisim aldim alali.. Allaha sükür hicbir sorun yasamadim.Bu araclar cok rahat, özellikle uzun yolda insani hic yormuyor..Kesinlikle tavsiye ederim..
Üstelik sen daha yeni modelini almayi düsünüyorsun..

Simdiden hayirli Olsun..

Not: Eski beceriksizler üyesi olarak, burayi daha iraz önce kesfettim.. Bu benim ilk mesajim di.. Valla özlemisiz bu forumu okumayi, yazmayi, fikir alisverisinde bulunmayi..