PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Para Gönder'de Transfer Limit sorunu

Acemibiri
04 Mayıs 2022, 17:44
Arkadaslar ben ilk kez Is Bankasininin uygulamasi Paragönderden Para göndermek istedim.
Ama Limit var , yani 999 € üzeri gönderemiyorum.
Orda verilen Linke tikladim Limiti yükseltmek icin.Canli kamera ile bir yere baglandim ve benim Ausweis Fotografimi aldilar, benim Resmimi cektiler falan filan islem bitti.
Ama Para Gönder uygulamasi halen benim limitim 999 €.
Bu Limiti kaldirmak icin baglanip islem yaptigim yer bu Limiti ne zaman yükseltiyor?
Ne kadar beklemem gerekli?
Hic yaptiran oldumu?

vatan1
04 Mayıs 2022, 17:54
Slm, arkadas onunla bununla ugrasma ben postbanktayim ister 1000 ister 10000 euro gönder 1,50.- gebühr aliyor hemde isbank hesabina 2 günde geliyor ,burdaki bankandan ausland überwisung limitini istedigin kadar ayarla islem online banking super.

Acemibiri
04 Mayıs 2022, 18:24
Slm, arkadas onunla bununla ugrasma ben postbanktayim ister 1000 ister 10000 euro gönder 1,50.- gebühr aliyor hemde isbank hesabina 2 günde geliyor ,burdaki bankandan ausland überwisung limitini istedigin kadar ayarla islem online banking super.

Postbanka üye olmak gereklimi?Sanirim kontoyu oraya tasimam gerekli?
Biraz bilgi verebilirmisin?

Acemibiri
04 Mayıs 2022, 20:29
Arkadaslar ben ilk kez Is Bankasininin uygulamasi Paragönderden Para göndermek istedim.
Ama Limit var , yani 999 € üzeri gönderemiyorum.
Orda verilen Linke tikladim Limiti yükseltmek icin.Canli kamera ile bir yere baglandim ve benim Ausweis Fotografimi aldilar, benim Resmimi cektiler falan filan islem bitti.
Ama Para Gönder uygulamasi halen benim limitim 999 €.
Bu Limiti kaldirmak icin baglanip islem yaptigim yer bu Limiti ne zaman yükseltiyor?
Ne kadar beklemem gerekli?
Hic yaptiran oldumu?

Tamam hallettim arkadaslar.
IsBankin onaylamasi gerekliymis simdi onayladilar.